dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

mariuszd93    559

PW to prywatna wiadomość. Wchodzisz na profil użytkownika i wybierasz wyślij wiadomość. Włodawa jako taka jest słabo wypłacalna


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Po niedzieli będę sprzedawał 5 sztuk. Gadałem z gościem co sprzedawał do PKM Duda 4 sztuki utargował na 7,4 i VAT ale nie wiem czy mówił prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopzmazur    0

ja oddaje zawsze dobre sztuki na wbc, jak masz byka w klasie r albo u to lepiej wyjdzie na mięso oddać. Czasem jak hf jakieś sobie zostawie to oddaje na skup. Dobry byk jak się wybije powyżej 58% to 30 gr na kilogramie wychodzi więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Koledzy jaki placa byki w woj. łodzkim powiat sieradzki i okolice. Wczoraj dostalem propozycje 6,8 + VAT za 3 HF 600- 700 kg. Moze macie jakies ciekawsze namiary...


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blizniak1    0

Witam! Czy miał ktoś styczność z firmą ZUMAR Krzysztof Pałęga z Tomiszowic koło Niegowej? Czy płacą w terminie czy lepiej wołać od nich gotówkę? Jak z wagą u nich? W sobotę byli niedaleko i powiedzieli mi od 7 do 8zł za byki ale nie miałem wtedy czasu i nie oglądali bydła. Zostawili wizytówkę, że w razie czego przyjadą ale zanim zadzwonię chciałem Was o nich spytać bo nie miałem styczności z tą firmą. Może też ktoś wie po ile płacą inni za byki na pograniczu woj. świętokrzyskiego i śląskiego?Pozdrawiam


CASE JX60 + TUR 4_________________CLAAS AXOS 330CX
MTZ 82_______________URSUS C330M
SIPMA FARMA II______________________BIZON Z-056
METAL-FACH ''SOKÓŁ''_______________________________UNIA-FAMAROL POZNANIAK 3.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

w moim rejonie (południowa wielkopolska) cena ze środy za buhaje HF w wadze od 600 do 800 kg 6,90 zł PLN netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobra    17

hej kto tyle daje w poludniowej wielkopolsce bo u mnie byl od biernackiego gostek i dawal mi za 7 hf 6,6 zl za kg a byki po 800 kg zasrywal mi ze sa na lancuchu nie luzem itd ,tez sobie teraz wymyslili

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio551    7

Biernacki 7.20 za 5 HF i 7.40 za 2 MM, płatne gotówką z vat . Okolice Gniezna

 

 

Witam podaj mi numer do tego biernackiego bo ja też jestem okolice Gniezna z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

U nas za mięsne płacą po 7.50zl za miesne ale musza byc ladne. Ja tam sprzedaje bezpośrednio za granice. Mam umowe z nimi i płacą mi po 9zł nie zależnie od wagi.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wak1    0

U nas za mięsne płacą po 7.50zl za miesne ale musza byc ladne. Ja tam sprzedaje bezpośrednio za granice. Mam umowe z nimi i płacą mi po 9zł nie zależnie od wagi.

 

Mógłbyś mi podać nazwę firmy bo mam większe ilości bydła.

Edytowano przez wak1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Wak1@ jakiej rasy masz to bydło?


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wak1    0

Mieszance mięsne i NCB.

Edytowano przez Marcin91
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezes1352    14

Czyli nie mamy o czym rozmawiać:). Biorą tylko Limousine i minimum 40szt.


Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas0830    0

Byczki HO po 300 kg na export cena 8,5zł. Płacili od 7 za HF do 11 za mięsne - czysto rasowe. Cena jakby nie było w górę. Ok. 2 mies temu u tego samego odbiorcy, w tej samej wadze sprzedawałem LM za ledwo wytargowane 8,6zł. Woj. Podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt612lsa    46

Byk HF 25 miesięcy 850 kg cena 6.60 + vat woj. Kujawsko-pomorskie

Edytowano przez fendt612lsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

Jałówka 480kg po 6,60 zł i byk hf 630kg po 7,60 zł (waga i cena brutto) lubelskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@ morfi komu sprzedawałeś?

 

Czyli nie mamy o czym rozmawiać :). Biorą tylko Limousine i minimum 40szt.

40 szt. to jakiś spoooory samochód mają. To co to za firma?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

Jałówka 480kg po 6,60 zł i byk hf 630kg po 7,60 zł (waga i cena brutto) lubelskie.

 

gdzie sprzedawałes??bo widze tez jestes z lubelskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj