dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

elku87    26

kolego przeczytaj mojego posta jeszcze raz ... nie rok temu tylko w tym roku ... ostatnia partia jakieś 2 miesiące temu

Edytowano przez elku87

Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elku87    26

czy ty potrafisz czytać ze zrozumieniem ? w żadnym moim poście nie napisałem że sprzedawałem im w tamtym roku ! wszystkie 80 byków poszło w TYM roku 2012 !! szkoda słów na taką zaćmę . Pozdrawiam


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

ok moje niedoczytanie sory tak to jest jak sie kilka rzeczy na raz wykonuje na kompie ale ok moj bład .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

sokołow klasa O 12.30 ,R 12.64

łuków klasa O 11.60, R 11.90 ceny buhajów oczywiście w sokołowie cena do gory 40gr według tamtego tygodnia o ile pamietam dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Tak @bartt dobrze pamiętasz w zeszłym tyg była cena 11.80- 12 zł. w Sokołów SA.

Fajnie że idzie w górę :P

Edytowano przez Piotrek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

[zapytam jeszcze raz jakie sa zasady handlu na umowe z sokołowem??czy wogole jest cos takiego tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek88    0

Zakrzewscy z Kosowa Lackiego za ładne byki do 7,80 zł za żywiec i 12,80 zł na WBC jeżeli tusza waży więcej niż 260 kg. Prawdopodobnie jutro zabiorą 5 sztuk, i zobaczymy jak się wybiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar1    0

[zapytam jeszcze raz jakie sa zasady handlu na umowe z sokołowem??czy wogole jest cos takiego tam

 

Robisz umowę na minimum 6 sztuk rocznie to dostaniesz do każdej sztuki o 3% więcej.

Umowa jest liczona od stycznia do grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

niezalezne czy to hf czy mięsny to 3%??bo mam z łukowem umowe i tam do mięsnych 5%,ale tutaj cena zawsze wieksza niz w łukowie,a i najwazniejsze jak wybica wygladaja u mieszanców,hf...

 

niezależnie czy to hf czy miesny to 3%??bo mam z łukowem umowe i tam do mięsnych 5% ale tutaj cena zawsze większa niz w łukowie,a najwazniejsze jak wybicia wygladaja u mieszańców,hf...

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar1    0

Do każdego byka 3% bez znaczenia jaki to byk. U mnie mieszańce sprzedane ponad tydzień temu wybiły się na 57,6% i 57,8%. Z tym ,że ja nie żałuję im paszy. Co do hf to nie wiem bo mam prawie wszystkie mieszańce dopiero w przyszłym roku będzie jeden hf na sprzedaż.

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

to pewnie duze sztuki i ladne ze tak sie wybily,ja takich wybic nie mialem maks 56%,a w jakich klasach poszly i ile na zywa wyszlo liczyles moze??

 

Koniec tego OT zapraszam do odpowiedniego tematu , następne odejście od tematu nagradzane będzie %%

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

W piątek miałem ofertę po 7 zł netto za MM, w poniedziałek dzwonił ponownie i oferuje już 7,3 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzemoO    29

Prawdopodobnie jeszcze cena pójdzie do góry,.

Teraz nasuwa się pytanie dlaczego cena tak spadła na początku maja?

Może powinien ktoś się tym zainteresować, zmowa cenowa chyba jest też ścigana prawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1341

Wieść o tym że turek przestał brać bo mu cło dowalili zrobiła swoje. Teraz wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Cena spadła bo dotacje na wywóz wołowiny do turcji chyba przestali dawać i polski rynek się zapchał, to było chyba przyczyną spadku cen. Jeśli źle mówię niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dotacje nie zabrali tylko zmniejszyli o 33%. to jedna z przyczyn. kolejna to rzeczywiście to że turcja podniosła cło. Było pewnie jeszcze kilka innych ale ważne że idzie w górę :) . Zna ktoś namiary na dobrych kupców w lubelskim? Podobno koło Hrubieszowa jakaś mała masarnia dobrze płaci...


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

Mariusz ta masarnia to w Jarosławcu byki ostatnio do 8.50 jak dzwonilem dwa tygodnie temu bodajze:) tylko czasem dluzej trzeba na kase czekac a skad jestes??jałowki sa dość drogie tam zawsze ostatnio do 7.50 za ładne ceny z vatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym PW,bo nie jestem obeznany na tym forum, a do Włodawy nie mozesz sprzedac?tam tez dobre ceny wbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj