dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

matek0921    58

Sprzedane 16 szt poubojowo średnia cena za mieszańce 8,75 z vat.

do jakiej ubojni na dzisiejsze ceny tyle dostałes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1983    0

Witam wszystkich forumowiczów! Czy może mi ktoś podpowiedzieć gdzie najlepiej sprzedać opasy w pow. łomżyńskim? Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

dzwoniłem do łukowa i proponuja za byka klasa O 12.50,klasa R 12.80,jałowka klasa O 11.55 co sadzice o tych cenach??ceny oczywiscie bez vatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

dzwoniłem do łukowa i proponuja za byka klasa O 12.50,klasa R 12.80,jałowka klasa O 11.55 co sadzice o tych cenach??ceny oczywiscie bez vatu

 

cena nie za wysoka są zakłady z lepszą ceną ale od dzisiaj zakłady które znam obniżyły cene na byka o 40gr coś sie dzieje z turcją ale pomimo to i tak mają cene lepszą od łukowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

no w sumie to nie za wysoka,ale bywalo gorzej:)mam 2 byki i nie wiem gdzie sprzedac,w sumie mam umowe z łukowem,ma przyjechac tez kielcak zobaczymy ile da,bo u was to za miesznce po ile daja takie ok 600kg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

Mógłbym. Poszły do Blutexu Kaszczor.

'LukaszNZUL a powiedz mi ile procent Ci potrącili i to była cenna netto? bo ja właśnie do nich zawsze sprzedaje i teraz parę sztuk mam ale oferował mi 7.60 (za MM po LM)netto i mogę potwierdzić co do uczciwości ich wagi sam ważę i jeszcze nigdy nie miałem problemu z nimi.

Ps Widzę że kibicujemy tej samej drużynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzientki    1

Wczoraj sprzedałem byczka NCB waga 680 kg po 8 zł z VATem

Edytowano przez Dzientki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek2301    17

coś sporo za niego wziełeś musiał być naprawde dobry albo ci twoi odbiorcy mają jakąś dbrą cene co raczej jest nie możliwe bo przy cenach jakie od wczoraj proponują zakłady tj.13,20/13,30 a łuków nawet poniżej 13stu to przy wyboju na 55% byk wychodzi 7,80 brutto a nie bardzo chce mi sie wieżyć że wyszedł na 58% bo tyle musiał by dać żeby na nim zarobić z ośmiu złotych,od wczoraj są zmniejszone przez nasz rząd o 30% dopłaty unijne na eksport wołowiny do turcji

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszNZUL    3

'LukaszNZUL a powiedz mi ile procent Ci potrącili i to była cenna netto? bo ja właśnie do nich zawsze sprzedaje i teraz parę sztuk mam ale oferował mi 7.60 (za MM po LM)netto i mogę potwierdzić co do uczciwości ich wagi sam ważę i jeszcze nigdy nie miałem problemu z nimi.

Ps Widzę że kibicujemy tej samej drużynie :)

 

Jak dzwoniłem do nich żeby zgłosić to mówili 7,60-7,70 maksymalnie. Ale jak przyjechali i zobaczyli te byki to facet powiedział że takich ładnych dawno nie kupowali więc po 8 może dać za nie. Też dość często do nich odstawiam i właśnie na wadze raczej nie oszukują i jeszcze się nie zdażyło żeby się spóźnili z zapłatą a czasem nawet szybciej płacą. A i to było 8+Vat.

 

Wiadomo że Unia Leszno to najlepsza drużyna w Polsce! ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5287

Dziś sprzedałem byka czarnego coś tam miał z LM, ładnie zbudowany, waga 720kg netto, facet dał mi 8,50 z Vatem

 

powiat Radzyński

Ostrówki

W. Kościesza


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie HF 7,50+vat.

 

 

A tak na marginesie:"W naszym domu w przedpokoju stoi taki długi kij..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1983    0

Mam pytanie. Czy mogę na tym forum napisać kto próbował mnie na wadze oszukać? Przyjechali dzisiaj dobrze płacili, pieniądze na drugi dzień (wcześniej im 3 sztuki sprzedałem), wszystko dobrze tylko jak im wagę sprawdziłem to zaniżała o ok. 2% Wmawiali mi że to moja źle waży tylko sprawdziliśmy u sąsiada i było to samo. Wszyscy handlarze przy sprawdzaniu wagi chcą nawozami sprawdzać a wiadomo że nawet jak przykryte to i tak wodę z powietrza wchłaniają.

 

.. a mieszanka ze stodoły przywieziona dzień wcześniej jest dużo bardziej wiarygodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

lubelskie

jałówka 675 kg----- 7,2zł/kg brutto

Łuków byki R-12.40 netto

krowa R-11.85 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

dziś mi gośc dawał 8.20 za byka co o takiej cenie sądzicie?

do kogo najlepiej sprzedawac ja jestem z powaitu garwolińskiego.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

@simson2812 8.20 to dobra cena w mojej okolicy takiej nie dostaniesz za byka. woj łódzkie dzisiejsze ceny zaczynają się od 6.5 za hf do 7.7 zł za rasy mięsne. ceny już z Vatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

No to @Maciejo faktycznie słabo u ciebie płacą. U mnie na skupie kupel miał byka 576 kg to dostał po 8 z vat i nie był jakiś mięsny a jak był jakiś większy automatycznie dawał więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

No u mnie taka cena niska już się utrzymuje z dwa tygodnie i na podwyżki narazie nie ma co liczyć. Ja się narazie wstrzymuję ze sprzedażą może cena choć ciut w górę ruszy. Ja mam do sprzedaży dwie sztuki HO i LM. Mają wg miary zoometrycznej przeszło 700kg

Edytowano przez Maciejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

oni niechcieli kupic tylko zobaczyc ze jak wazei ktoregos dnia niebeda mieli bydła do zadzwonią a wiedza ze jest no niewiem niechcieli poprostu kupic dogadali bysmy sie ja chciałem 8.30. A zreszta niebył ten gosc co zawsze tamten jest spoko moze ze 2 lata temu to cene ponad 40 gr naciagnelismy


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

łódzkie byk mięsny max. 7,5 netto , a krowę sprzedałem wczoraj po 6 zł netto, 750 kg brutto 698 netto

  • Like 1

wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj