dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość cycek933   
Gość cycek933

o to ladnie aby taka cena sie utrzymala do zimy to moja LM bedzie miala ok 600 kg to wtedy bede ja patrzyl gdzies umknac:DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik1234    0

SKORPION1 skąd jesteś z której Cześć województwa:) i jak możesz to komu sprzedawałeś możesz na priv pisać:) tez mam kilka sztuk na sprzedanie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Jak teraz Łmeat Łuków płaci za byki mięsne i wogóle za mięso?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710

Pomorskie 7.8zł+vat

 

 

kto odbierał od Ciebie bydło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprzedany byk hf 589kg netto po 7.5zł+vat jałówka lm 508netto po 6.5 +vat

 

 

Terz jestem z łodzkiego koło Radomska mam trzy sztuki do sprzedania ,kto tak płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

Witam u nas w małopolsce płacą do 8,30. za kg ostatnio sprzedawałem jeden po 7,80 koscisty był i drugi 8,20 ale za to cielaki u nas drosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqrydz    2

5 byków mieszańce czbxsim średnia waga na czysto 740 kg cena 9,3 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL1984    0

5 byków mieszańce czbxsim średnia waga na czysto 740 kg cena 9,3 brutto

o kogo to sprzedales?i z kąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

Witam dla tego uważam ze w małopolsce są drosze cielaki bo sam kupuję od chandlarza który przywożi z centralnel polski ostatnio sąsiad był po cielaki w sączu tam przyworzą z Austri i z Włoch cena 1200 zł za sztukę mają być miesne tyko jeden padł po 2 tygodniach coś z płucami . :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

waga od 80 do 110 kg mieszanki za typowo mięsne cena wieksza słyszałem nawet że 1800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

ja kupilem od handlarza mieszanke SM z czyms nie wiem nawet dokladnie z czym za 1600 zl ale cielak 220kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL1984    0

ja kupilem od handlarza mieszanke SM z czyms nie wiem nawet dokladnie z czym za 1600 zl ale cielak 220kg.

Tak Tak wiesz co bajki to o 19 na TVP1 220kg za 1600 i to od handlarza dobre.ps.Daj mi namiary na tego goscia jak ma takie tanie cielaki.

 

waga od 80 do 110 kg mieszanki za typowo mięsne cena wieksza słyszałem nawet że 1800 zł

Ty mówisz o Pasoniu z Moszczenicy??czy tam jeszcze ktos handluje cielakami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycek933   
Gość cycek933

wielkopolska ostrowki poczatkowo chcial 1800zl potem sie zchandlowalem do 1600 tylko nie mial kolczykow i ma mi kolczyki zalatwic. urodzony w marcu czyli prawie rok. tylko ze to jalowka a nie byczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Pasoń reklamuje się w TOP AGRAR, hasłem coś w stylu cielaki od chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

Witam firma eko-natura handlują na całego kolczyki mają zagraniczne a paszporty piszą na miejscu polskie na te kolczyki a niech to szlak w ciągu tygodnia podniesli cenę byków u nas na 9 zł i człowiek ponad 1000 zł w plecy samo zycie ciekawe czy kiedys spadną do poziomu np 6 lub 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbitom793    276

@wiersz, u Was, to znaczy gdzie dokładniej podnieśli tą cenę na 9 zł? Piszesz o cenie brutto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

9 brutto czy netto? Łuniewski w tamtym tygodniu za słabe hfy płacił 7.20 netto. Cena trochę spadła przez te zawirowania na morlinach. Ale podobno zmienili zdanie i jednak będą skupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Styrciak    8

No ja 15 min temu sprzedalem 3 Simy :) Srednia waga po odciagneciu (7%) to 654 kg czyli ponad 5700 zł za sztuke :P Cena netto 8.2 :) Ale dluga negocacja byla , w pewnym momencie zamknalem obore i mowie ze poczekam bo euro idzie do gory :P Powiat Kaliski a sprzedane na zywa wage do Ubojni Maciejewski Goszczanów :)Mam nadzieje ze taka cena bedzie sie utzrymywac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiersz    3

9 zł to cena brutt a ja jestem z małopolski okolice Bochni a byki kupuje u nas od paru lat firma Laskopol z Limanowej za słapsze taniej i 20,30 groszy na kg odbbijają 7% sporo no ale kasa jest na koncie do 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrus19    8

Ja zawsze jak przyjedzie na podwórko spent to się najpierw zważe jak wszystko gra to byk idzie kolejny :P

 

Ciebie zważą dobrze, byka jak popadnie :unsure:

 

Jak skupują byka z gospodarstwa to jak sprzedawać to tylko ważyć na swojej wadze, bo tną i to ostro ;)

Edytowano przez piotrus19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj