dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

bartusx5    17

Ostatnio jak na spędzie byłem to widziałem że za byka mięsnego (troszkę mieszany) z ładnym umięśnieniem ważył 850 ponad to policzyli mu 9,15 zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barttt    13

według ich wagi to 619.610 i 571kg, 10-15kg u mnie wiecej ale waga wadze nie rowna no i transport ze 200km,a wiadomo ze ani handlarz ani zaklad rolnikowi nie dołoży:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gomez181    197

Województwo Opolskie."Mipol"

 

 

w opolskim taka firma jest? pierwsze slysze,mozna cos wiedzej sie dowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limousine00    0

Ostatnio jak na spędzie byłem to widziałem że za byka mięsnego (troszkę mieszany) z ładnym umięśnieniem ważył 850 ponad to policzyli mu 9,15 zł/kg

To niezła cena.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

My sprzedaliśmy w środę 3 sztuki; byk 670kg cena 7,80zł ale to był Hf tak ogólnie nie za ładny, krowa simental waga 667 kg cena 6 zł , jałówka 550kg cena 6,30zł myślę że ceny nie najgorsze, gdyby byk był lepszy to sporo więcej by dali, wczoraj na skupie już obniżka za byka 50gr i za krowę.

Edytowano przez zetor10045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANIEL1984    0

piotr a masz na nich jakies namiary?,z kad jestes? i gdzie maja swoja baze w opolskim?

Kolego ja z MIPOLEM handluje juz pare lat firma godna plecenia,jak z bazami to nie mam pojecia jak to u nich jest do nas przyjeżdzają raz albo dwa razy w tygodniu (maja tu takiego goscia co im latwi bydlo)Jestem z okolic Pleszewa woj Wielkopolskie.Jak u nas to cene maja najlepsza,raczej nikt ich nie przebije w mojej okolicy.Jeden ich minus to troche dlugi termin platnosci bo ok 3 tyg.ale idzie sie dogadac zeby predzej przelali.

 

piotr a masz na nich jakies namiary?,z kad jestes? i gdzie maja swoja baze w opolskim?

Kolego ja z MIPOLEM handluje juz pare lat firma godna plecenia,jak z bazami to nie mam pojecia jak to u nich jest do nas przyjeżdzają raz albo dwa razy w tygodniu (maja tu takiego goscia co im latwi bydlo)Jestem z okolic Pleszewa woj Wielkopolskie.Jak u nas to cene maja najlepsza,raczej nikt ich nie przebije w mojej okolicy.Jeden ich minus to troche dlugi termin platnosci bo ok 3 tyg.ale idzie sie dogadac zeby predzej przelali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

W tamtym tygodniu Kościesza zapłacił za byka 10zł z watem za 906kg bbb. To był jedyny przypadek bo normalnie płaci do 9,5zł. Na cenniku przed skupem od razu cena wzrosła do 10 zł za byki i 7,5 za jałówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5259

W tamtym tygodniu Kościesza zapłacił za byka 10zł z watem za 906kg bbb. To był jedyny przypadek bo normalnie płaci do 9,5zł. Na cenniku przed skupem od razu cena wzrosła do 10 zł za byki i 7,5 za jałówki.

 

ło ciulll, jade we wtorek na rozeznanie cen tam gdzie on skupuje bo mam dwa ładne byki na handel


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limousine00    0

Z jakiego woj. jesteś ? Chyba zaczne do Ciebie przywozić byki na sprzedaż. Bo po takiej cenie to mi sie oplaca nawet przez pół Polski wieźć, jak dostane po 10 zł/kg :)

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Jestem z lubelskiego, ten byk wart był tych pieniędzy, takich tafia się tylko kilka do roku, wstawił bym zdjęcia ale boję się że zostanę posądzony o prawa autorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limousine00    0

Jestem z lubelskiego, ten byk wart był tych pieniędzy, takich tafia się tylko kilka do roku, wstawił bym zdjęcia ale boję się że zostanę posądzony o prawa autorskie.

Spoko, spoko :) Wiem co masz na myśli. Czasami się trafiają jakieś wybitne okazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

zetor10045 a gdzie sprzedawałeś do jakiej firmy-ubojni ?

To jest firma z Kobiałek tylko nie pamiętam dokładnie czy Kobiałki stare czy nowe coś takiego, można powiedzieć że okolice stoczka łukowskiego.

Edytowano przez zetor10045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak dobra krowa to 6 jak słabsza 5,5 w gromadzynie koło kolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

jak dobra krowa to 6 jak słabsza 5,5 w gromadzynie koło kolna

 

to była odpowiedz dla porucznika? tak?Sasiad sprzewawał w srode do Kraspolu z wysokiego mazowiecka i za krowe(raczej koze) 415 kg 5 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacoo81    1

U mnie płacom 4.20-5.00 + VAT zalerzy od sztuki

 

szkoda mi tam tych chlopów z twoich stron i ciebie tez mi szkoda ze tam u Was tak mało płacom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj