dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

SIEWCA    24

Wschodnia Polska wciąż ma wyższe ceny skupu bydła i to o 10-15%.Czy u Was to bydło jest "najbardziej wypasione.....",chyba cielęta piją mleko z Mlekowity.


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

W połowie grudnia sprzedałem dwie sztuki po 6,60 + Vat rasa mm, jałówki po 5,00 + Vat. po nowym roku mają być trochę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

9,40-9,80zł podstawa WBC


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

Ja sprzedaje tylko w wadze żywej. Nie mam przekonania do WBC, bo ciężko jest skontrolować rzetelność zakłady mięsnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

To na pewno ciężko, tylko jak jest ładna sztuka to na WBC na pewno do przodu, choć nie powiem, że 6,6zł to cena bardzo wysoka. Kto w takiej cenie kupuje???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helmut    0

Starownik, Jedlanka Nowa tylko muszą być naprawdę ładne sztuki. Niektórzy mówią że musi na wadze oszukiwać tyle płacąc ale ze mną mu się jeszcze nie zdarzyło, przynajmniej nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprzedałem byka 660 kg rasy mięsnej po 5.5zł, ale jak auto przyjeżdża po byka do gospodarza to ten handlarz który go kupuje może sobie cenę sam ustawić i na wadze oszukać.

Zależy jaka ubojnia go kupuje....ja sprzedałem do Stężycy do Obojanu,woj.pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

To dobrze sprzedajesz, mogę sprzedać tygodniowego hf po góra 350 zł. :rolleyes:


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Witam.

Potrzebny dobry kupiec na bydło opasowe.

Jak by ktoś mógł przesłać namiary to będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMIK    5

Vat-u jest 6%. Starownik 6.50+VAT ale byczki muszą być w bardzo dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Województwo opolskie pow. kluczbork

Byki w wadze od 600kg w górę.HF i mieszańce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa opolskie a ja jestem w pomorskim, w swoim województwie może miałbym kupca ale opolskie to za daleko jest, za daleko jest żeby po to jechać :P

 

A nie możesz po prostu tego sprzedać na ubój, przecież na pewno jest u was jakaś ubojnia, sprzedajesz i po kłopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Byczki sprzedane ;) 6szt.

Średnia waga 720 kg

Wiek od 21 do 24 miesięcy.

Cena :Mieszańce mięsne 6PLN+vat

HF 5.4PLN+vat

Mieszaniec NCB 5.8PLN+vat

 

rzeznik45678-sprzedać byka po 5.4 a nie po 5PLN to chyba jest różnica? Więc czasami warto poszukać:P

Może można by lepiej sprzedać ale w mojej okolicy jest to chyba już "szczyt" ceny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj