dziku

Cena bydła rzeźnego

Polecane posty

gryfel móglbys mi powiedzieć gdzie sprzedawałeś bo mamy do sprzedania byczka gdzieś z 600kg i jałówke???


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

4.40 - 5.00zł w tym tygodniu woj. mazowieckie okolice makowa mazowieckiego


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Na dzisiaj cena u nas jest u jednego kupca 4,7-4,8, natomiast drugi nie mówi dokładnie ile da bo dokładnie cene precyzuje po obejrzeniu byka, ale np za byka mięsnego powyżej 600kg w dobrej kondycji da 4,9 , także o tą 5 można się targować :P


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

4,70 ale ważył zaledwie 630kg brutto sprzedałem handlarzowi bo chorował


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

poniedziałek ZM salus dostawa 60 szt S-5,7zł E-5,6zł U-5,40zł przy średniej mięsności 59,3% i wybiciu 80% cena netto 4,6zł/kg zywej wago


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

we wtorek ojciec był na spędzie byczki po 5 zł z vatem chyba ze jakiś ładny to po 5,20 może dać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

Panowie czy wie ktoś może jak stoją ZM Morliny w Ostródzie czy nie ma problemów z wypłatami? Bo dotarły do mnie takie pogłoski, odstawiam do nich i mam właśnie kilka sztuk. Wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

my oddawaliśmy do Morlin (muszę sprawdzić) tylko że pierwszy raz ,ale na wiosce ludzie im sprzedają i nie było problemów z zapłatą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

u mnie byki powyzej 600 kg placa sie zaleznie od budowy 4,7-5 zl jalowki powyzej 500 kg 4-4.20


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdcrisis    0

Witam wszystkich. Mam do was pytanie. Czy ktoś jest zorientowany jak się wychodzi na buhajach w tuczu kontraktowym?? Otrzymujesz cielaki i je opasasz do przykładowo 700 kg, jest to opłacalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

Słyszałem że teraz powyżej 800 kg lub 420 kg poubojową to nie opłaca się chować bo nie chcą takich brać. Tak mi klasyfikator mówił tydzień temu na spędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnyyyy    4

To chyba w jajo Cie robił, bo generalnie im cięższy byk tym chętniej go kupie. Tylko wiadomo, że wiek musi się zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie za byka 500 kg handlarz dawał 4.70 ale nie sprzedany. Troszkę jeszcze musi się podpaść ale cena nie taka zła jak na moje oko narazie byki w cenie ale pewnie tydzień 2 i spadną do 4 zl powyżej 600 kg dają po 5 zl narazie w . mazowieckie pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Mi też coś o uszy się obiło że za byka płacą więcej w odpowiednim wieku i wadze


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2
To chyba w jajo Cie robił, bo generalnie im cięższy byk tym chętniej go kupie. Tylko wiadomo, że wiek musi się zgadzać.

To i ja wiem ale tak słyszałem i mówią u nas w okolicy. W sumie ten facet do którego zdaje to na eksport wali więc mogą stawiać takie wymagania :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomas318
      Witam potrzebuje podpowiedzi od chodowcow bydla opasowego . Planuje chow oki 50 sztuk opasow i jaka ilsc gruntow byla by potrzebna , jaka mieszanka pasz je karmicie z góry dzieki 
    • Przez xxpawlusxx
      Witam Was tu wszystkich zgromadzonych
        Jestem z województwa Podlaskiego i nie wiem kompletnie gdzie można zakupić dobre krowy, mleczne. Mam na myśli pierwiastki, które można kupić albo od rolnika który wyprzedaje bydło, bądź od firmy ktora sie tym zajmuje. Może ktoś kupuje i chce zrobić reklamę z cenami.
       Z góry dziękuje za wszelką pomoc, pozdrawiam.
    • Przez MacRolMF
      Witam ile potrzebuje hektarów i czego na 18 krów plus młodzież

      Z góry dzięki
    • Przez CeZaRy29269
      Co zamiast zboża dla byków ? 
    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj