Skocz do zawartości
wojteczek11

Agresywne byki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Byki
Adrian_K_90    59

U nas zawsze był jakiś byk do krycia krów które z jakiegoś względu nie dało się inseminować. Agresje wykazywały tylko HF. Simental, Montbeliard, czy nawet czerwony duński to były potulne jak baranki. 

wojt    23

Witam

Macie jakiś sposób jak złapać i uwiązać byka bez rogów? Mam takie dwa bezrożne 8 miesięczne narazie są małe to ok, ostatnio jeden odpiął łańcuch to sam na miejsce uciekł a potem go przy pomocy kukurydzy bez problemu uwiązałem, tylko jak potem z takim większym w razie W sobie poradzić? Niby fajnie bez rogów a jednak kłopot.

farmer1999    1

Witam

Macie jakiś sposób jak złapać i uwiązać byka bez rogów? Mam takie dwa bezrożne 8 miesięczne narazie są małe to ok, ostatnio jeden odpiął łańcuch to sam na miejsce uciekł a potem go przy pomocy kukurydzy bez problemu uwiązałem, tylko jak potem z takim większym w razie W sobie poradzić? Niby fajnie bez rogów a jednak kłopot.

Jesli da do siebie podejsc to zaloz mu linke na morde a potem za uszy. Taki kantar wychodzi. Moj wuja tak robi i byk daje sie zlapac. Jesli nie to sprobuj mu ta linke na szyje zarzucic jakims sposobem i wtedy na morde...

Niech ktos doradzi lepiej jesli sie kompletnie myle.  :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się