Wojtek026

odśnieżacz na tuz

Polecane posty

kali828    15

ja pcham T 25 no fakt ze na łańcuchach I jak jest świeży śnieg to jest ok ale jak spadnie mokry to już brakuje mocy i trakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

2ga opcja mam tura 3b na ursusie 3512 tylko boje się czy jak założe pług 1,5m to nastawiony na ukos nie wyukosuje mi ramy od tura niby jest to bardzo mocna rama ale jak trafi się zmarzięty śnieg lub będzie go dużo a przeciwwagę mam dużą także z uciągiem bedzie dobrze, ale z 2giej strony 4x4 i 80km zawsze lepiej z trakcją no sam nie wiem w co lepiej zainwestować w pług 1,5m na tura czy 2,5m do dużego ciągnika na tuz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pług możesz kupić z ramką do tura a dorobić ramkę do tuza lub odwrotnie. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

ale po co przerabiać ;) nadają zwieje i zamiecie, trzeba się na coś decydować chyba :) czy 3m na tuz i wsteczny to nie za dużo będzie czy ramion tuz nie pognę, czy to na ciągnik nie poszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Ramion nie pogniesz prędzej ciągnik stanie albo ten pług połamiesz. Ja mam pług 2,70  do mtz-ta po co ci aż trzy metry?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

ja proponuje na przód do dużego ,jak masz zdolności to zrób ramkę i pług ,kasa to max 1500 zł

masz w mojej galerii zdj, może warto coś takiego

280 cm i rusek w dobrym sniegu śmiga aż milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Oj idzie idzie. Ja spadam swojego spinać o 1 w nocy wyjazd. A śniegu nima..

 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

u mnie pada od popoudnia ,troche topniało ,było w + teraz zrobiło sie biało ,tak z 1cm i prószy

Seweryn czyli nocka sie szykuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

U nas do południa lało, potem spadł drobny grad, przed chwila padał śnieg może dwie minuty. Tak nocka solenie boją się o przymrozek rano. Myślę że 4 godziny uciągnie tylko newralgiczne miejsca i główne drogi.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


    • Przez raven18
      Przyczepa skorupowa z własną hydrauliką, siłownik po wymianie uszczelniaczy gdyż tłoczysko jest w dobrym stanie. Cieknie. Chyba nawet bardziej niż przed wymianą uszczelnień, tylko cały problem jest w tym że nie cieknie podczas podnoszenia czy opuszczania ale już po opuszczeniu, złożeniu, dodam że wcześniej było to samo dlatego poszedł do regeneracji... 😒 Dopiero jak daje dźwignię przy pompie od opuszczania na tzw wolny spływ przestaje, co to może być, tam się jakieś ciśnienie tworzy czy jak. Normalnie paka podniesiona nic nie cieknie, nie opada a jak złożę to zaczyna ciec ... 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj