Zaloguj się, aby obserwować  
Przemek15

wydanie specjalne RPT

Polecane posty

RPT coś takiego miało ? :P Ja mam Agromechanikę z ofertą kombajnów zbożowych.Był tam artykuł o używanych i on był napisany przez Ciebie :P .


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Tak było coś takiego. Miało być dostępne tylko na targach ale teraz tez jest dostępne do kupienia przez Internet, na stronie RPT. A Agromechanika wydała moim zdaniem taki przewodnik i poradnik w jednym. Fajnie że gazety rolnicze zaczynają wydawać takie dodatki. A jak chodzi o dodatki do gazet czy ktoś z Was zakupił może film wydany przez Agromechanike pod tytułem ,, Hity techniki 2008/2009 ”. Czy ktoś juz go dostał? Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek15    7
RPT coś takiego miało ? ;) Ja mam Agromechanikę z ofertą kombajnów zbożowych.Był tam artykuł o używanych i on był napisany przez Ciebie :D .

 

Lepiej nie ujawniajmy kto stoi za autorstwem artykułu :o

 

Tak było coś takiego. Miało być dostępne tylko na targach ale teraz tez jest dostępne do kupienia przez Internet, na stronie RPT. A Agromechanika wydała moim zdaniem taki przewodnik i poradnik w jednym. Fajnie że gazety rolnicze zaczynają wydawać takie dodatki. A jak chodzi o dodatki do gazet czy ktoś z Was zakupił może film wydany przez Agromechanike pod tytułem ,, Hity techniki 2008/2009 ”. Czy ktoś juz go dostał? Pozdrawiam :D

 

Ja już dostałem płytkę Hity Techniki jakieś półtora tygodnia temu, ale jeszcze nie zdążyłem ją włożyć do napędu a co dopiero przejrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A na tej plytce o tytule ,, Hity techniki 2008/2009 ” jest cos ciekawego? Ile ona kosztuje? Wiecie moze? ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachles    0

a jest coś na niej ciekawego czy takie sklejone coś w rodzaju yt ??

bo co przeglądam agromechanike to jest tego reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja sobie wczoraj zamówiłem tą płytkę :) Mam nadzieje, że dotrze ona do mnie w przyszłym tygodniu :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To jak dojdzie do ciebie to sie pochwal co na niej jest :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

OK. Postaram się streścić zawartość płytki po zapoznaniu się z nią :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Sorki za post pod postem, ale właśnie skończyłem oglądać "Hity Techniki 2008/2009" :D Wrażenia bardzo pozytywne, cała masa sprzętu przedstawiona na filmikach z przyjemnym polskim lektorem. Filmików które są na płycie nie zobaczy się na YT :lol:

 

 

spis treści obejmuje 64 pozycje, dla mnie najciekawsze to np. JD 7030 E-Premium z Elektric Drive, Claas Axion z przekładniami Hexashift i Cmatic, kombajn zbożowy JD seria T, NH CR 9000 Elevation, prasa Krone Comprima i Vicon RV.

 

czas trwania filmu to 120minut :D

 

 

Edit: daje fotkę spisu treści :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a90af80413cc4d30.html


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twardy12    1

Tak lektor opowiada prawie cały czas. Moje wrażenie z obejrzenia tego filmiku także bardzo pozytywny, mogły by być dłuższe urywki z pracy maszyn, ale niema co narzekać. Jak na pierwszy film w Polsce o tematyce rolniczej wydany na DVD to film fajnie zrobiony no i fajnie dobrane maszyny, no i czekamy na następne filmy z takiej serii. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

To widze wrazenia pozytywne :lol:. Zobacze moze sobie zamowie


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ten film przyszedł mi jakos przed swiętami ale dopiero dzis go w całości obejrzałem i jak dla mnie super ;) gorąco polecam


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ja sobie wczoraj zamówiłem Hity Techniki 2008/2009 a z tego chyba zrezygnuje ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Challenger    4

ja juz mam ta plytke z miesiac i pozyczylem kumplowi zeby sobie przejrzal ;) polecam goraco ta plytke,super maszyny i wogole az sie marzy o takim sprzecie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

a który film wam się tam najbardziej podobał bo mi chyba o hydraulicznym pługu rabe ale wszystkie naprawdę ciekawe i godne polecenia ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Czyli pewnie zakupu nie będe żałował ;)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Ta płyta to nic innego jak przetłumaczenie niemieckiego odpowiednika, tylko że polska wersja jest tańsza. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Długo do ciebie szła ta płyta jak ją zamówiłeś?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wracajac do tematu...

Ta oferta kombajnow zbozowych to sa tylko obrazki i tabelki czy moze filmy tez sa?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekPL    76

Ja kupiłem i jestem zadowolony.


POMOGŁEM KLIKNIJ ZIELONĄ STRZAŁKĘ Z PRAWEJ STRONY MOJEGO POSTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj