Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Trafik
      Siema,

Dziś zwracam się do was z pytaniem odnośnie odciągów bocznych do John Deera 6520, mianowicie mam zamiar kupić właśnie te (wrzucam zdjęcia żeby link z allegro nie wygasł, być może ktoś kiedyś będzie szukał podobnych opinii) Co o nich sądzicie? jeśli chodzi o regulację to na zawleczkę są tylko dwie pozycje reszta to gwint.

A tak wygląda po rozdeatowaniu:

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi, fajnie jak by wypowiedział się ktoś kto już wcześniej takie zakupił.

• Przez Maniek11001
      Koledzy w Johnie zrobilem kapitalny remont skrzyni biegow Power Quad. Przyczyna remontu bylo salbe cisnienie i tarpiacy wsteczny. Po remoncie jest wszytsko ok ale rewers dalej troche do tylu tarpie. Z noznego sprzegla Nie , ale z reweesu tak. Serwisant uznal ze to tak jest w tych modelach i tak musi byc. A mi to nie daje spokoju. Moze ktos mi podpowiedzieć  badz odp na przykladzie swojego ciagnika czy to faktycznie tak jest czy nie. Rewees mechaniczny na linke. Dziekuje za odpowiedzi
    • Przez szymi4512
      Witam,szukam dokładnych oznaczeń RAL farby John deera do modelu 6220 i pochodne ,bo z tego co wiem są trzy odcienie żółtego i zielonego a nie chce źle zamówić.
      Potrzebuje farby żółtej i zielonej pozdrawiam.  
    • Przez sebastiankula120
      Nie mogłem znaleźć podobnego tematu.. a więc co sądzicie o John deere 6820? jak spalanie? awaryjność? wady, zalety? Przymierzam się do kupna i chce wiedzieć jak najwięcej, pozdrawiam. 
    • Przez roger9
      Witam. Mam problem z moim ciągnikiem, mianowicie pali się bezpiecznik od świateł oraz od świecy żarowej. Bezpiecznik od świecy żarowej pali się w momencie jej uruchomienia, a od świateł (ma 70 A) gdy zostaną włączone wszystkie światła.
      Macie jakieś pomysły co może być nie tak?