Skocz do zawartości
News
Cineek

MF 6475 vs Fendt 711 Vario? Pomoc przy wyborze używanego ciągnika

Polecane posty

Cineek    6

Witam Panowie, 
Jak w temacie, mam dylemat pomiędzy tymi dwoma ciągnikami, planuję zakup ciągnika o mocy 120-140KM, kwota jaką chcę przeznaczyć to ok. 180tys. zł. W grę wchodzą niestety tylko używane i jak najmniej awaryjne :) 
W zakładanym budżecie upatrzyłem sobie MF 6475, skrzynia dyna6 i Fendta 711 Vario.
Wiadomo MF nowszy, 2010r, Fendt 2007r.
Przebieg znów większy ma Fendt, pytanie tylko jak z awaryjnością tych ciągników, co byście polecali? Wiem że w Niemczech co trzeci ciągnik to Fendt, stare były nie do zdarcia, jak wszystko, natomiast żyjemy w dobie "czasu życia produktu" i nie chciałbym bez potwierdzonych informacji wydać tyle kasy.

Licze na wszelkie informację, oczywiście jestem otwarty na nowe propozycje jeśli chodzi o zasugerowanie ciągnika.

Pozdrawiam

dacjan123    9

bierz fendt ja posiadam naprawdę bardzo dobre ciągniki i skrzynia vario to bajka bardzo dobrze się tym ciągnikiem pracuje w polu jak i w transporcie szukaj takiego żeby miał jeszcze tms

Poczytaj jak kształtują się opinie o tych ciągnikach na forum bo przewijały się już w kilku tematach. Moim zdaniem obydwa są w porządku z naciskiem na MF 6475, którego miałem przyjemność użytkować i nie było żadnego problemu z awaryjnością, zawsze dobrze dawał radę podczas pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Toff
      Hej  zwykle sezon w pełni no i coś nazwali. Wsiadam rano do mojego Massey feguson 6255 przekrecam kluczyk pali i bach nagle obrotomierz odpadł no strzałki od rewersu przestały swiecic myślę bezpiecznik ale co przerzuca rewers a tu ciągnik ani drganie.biegi wchodzą ciągnik też działa normalnie i część zegara kontrolki paliwo itp działa. 
      Pomóżcie czy ktoś miał coś podobnego w swojej maszynie czy da się to naprawić od ręki czy dzwonić po serwis? Dodam przeglądałem bezpieczniki i nic nie znalazlem
    • Przez Patrykxd
      Witam nabyłem kombajn MF 520 i potrzebuje pomocy, ponieważ nw gdzie znajdują się wszystkie smarowniczki, jak załącza się bęben młócący, napęd motowideł i ogólnie jak go optymalnie ustawić do zboża itp.
    • Przez Kierownik
      Ok. Co byscie wybrali? Kto użytkuje jeden z tych modeli? JD interesuje mnie z autopowr. Jakie są plusy i minusy jednego i drugiego? Nie miałby to byc ciągnik główny, ale dobrze zeby z 4 skibowym polatał jak i z jakims agregatem uprawowo siewnym.
    • Przez jk33
      Witam czy moze mi ktoś kto ma katalog podać numer katalogowy szyby do drzwi lewa strona. Ewentualnie namiary gdzie taka można zamówić i orientacyjnie koszty ? Z góry dzięki...
    • Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.