Zaloguj się, aby obserwować  
marcin_kost1

Simufarm

Polecane posty

Lukasz16    0

Ja w google wpisałem Simfarm (Tak się nazywa starsza wersja tej gry) i znalazłem. Można też poszukać przez emule albo inny program (można znależć na www.dobreprogramy.pl). Starsza wersja też ma dobre recenzje. Niestety nie jest na 3D. :( :rolleyes: :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seb@    0

Nawet fajna widzę że można silosy robić. W simtractor to było nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Ja mam wersje demonstracyjną tej gry (można tylko pieszo poruszać się po planszy w celu jej poznania). Ale zauważyłem, że jest zboże 3D! Bardziej podoba mi się także plansza o tej w ST. Widać także sieczkarnie, którą prawdopodobnie będzie można podpiąć do ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ciekawe kiedy wyjdzie już pełna wersja, już nie moge sie odczekac ;) grafika jest o wiele lepsza niz w Simtractor no i maszyny są bardziej dopracowane ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Mi to sie marzy taka jedna gierka któraby zajmowała 1GB ale zeby była super na glanc dopracowana,wszystko w 3D ,realistyka jazdy i uszkodzeń i różne takie, żeby można było edytować mapy itd.. Taki John Deere American Farmer, Simtractor i Simufarm w jednym,no zobaczymi czy simufarm bedzie podobny..hehe ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Zgadzam się- taka gra marzenie. Jakby zrobili jeszcze jakieś polskie maszyny, np. Unia Grudziądz- Ibis, albo Ursusa jakiegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Ja powiem w skrócie GTA SanAndreas rolnicze^_^ ;) ;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

tylko że w simufarm to tylko maszynami rolniczymi można jeżdzić, raczej, ewentualnie tak jak w simtractor jakimś samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Ja powiem w skrucie GTA SanAndreas rolnicze^_^ B) :)

dokładnie,chodzisz facetem jak w realu rolnikiem, zmieniasz ubrania jesz i w dodatku jezdzisz kombajnami ,podpinasz pod jakiegoś Fendta super realistycznego 3D super realistyczny pług i zasuwasz na pole..ehhh gra rodem ze snu...heheh ;) B)

Tak nawiasem to w GTA San Andreas jest kombajn...hehe ;);) B) B) nawet fajny. B)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

żeby simufarm miało troche z john deere american farmer, nie to co w simtractor, że zboże to siejesz kiedy chcesz, nie, że tylko się maszynami jeździ, ale są pory roku i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dokładnie ,realistycznosc gry na 1 miejsce później grafika i grywalnosć... ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Zgadzam się. Realistyczność gry o tematyce rolniczej musi byś na pierwszym miejscu. Najważniejsze to, aby fizyka gry była poprawiona (co widać już w dodatkach) oraz kalendarz, od którego naprawdę musiałoby coś zależeć (tak jak w John Deere American Farmer).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

SUPER!!! Marzenie, ale kto wie..."sen sie spełni..." heh. Taka gra to nie mniałaby konkurencji na rynku gier-symulatorów. ;););) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Na oficjalnej stronie można znaleźć link do pobrania wersji demonstracyjnej tej gry :lol: (Download). Szkoda, że mozna w niej tylko chodzić po planszy....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

może ktoś podac link prosze :lol:


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

slyszalem ze nadchodzi nowa gra simufarm widzialem jej fotki z tej strony http://www.flickr.com/photos/42968893@N00/ wyglada calkiem fajnie dlatego bardzo chcialbym mniec ta gre i co niektorzy z was tez dlatego chce sie dowiedziec kiedy ta gra wpelni wyjdzie i z jakiej strony ja bedzie mozna sciagnac jak ktos cos bedzie wiedzial prosze pisac :(

 

 

Wielkie dzieki

Pzdr.


Power by tradition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj