Skocz do zawartości
micro303

Jaki agregat uprawowo siewny aktywny

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
micro303    18

Witam poszukuje agregatu uprawowo siennego aktywnego. Najlepiej z broną wirowa i hydropakiem. Sprzęt moze byc używany.Będzie przy nim pracował ciągnik o mocy 147 km.

Wiadomość z agroFakt.pl

TumeK    9

za za 20 milionów jak napisales to masz kazdy jaki ci sie zechce;p i jeszcze kazdy ciagnik jak ci sie zachce no i na kombajn starczy i na 500 ha gosp;p

favi515    2

polecam tylko amazone, naprawde solidniejszego nie znajdziesz, posiadam KG 401 wsumie chciałem jeszcze jeden sprowadzić ale ten wystarcza. Agregat chcesz kupić w kraju czy za granicą?

rafik256    19

Ja równiez posiadam amazone KG 301 i moim zdaniem swietna i mocna maszyna żadne kamienie nie są dla niej straszne a i hydropak ma bardzo solidny. Szczerze polecam.

micro303    18

Jak bedzie stał w niemczech to raczej mogę go sprowadzic. Ale chodzi mi o to zeby był on z siewnikiem w komplecie..i zeby miał hydropack..mile widziane propozycje..

favi515    2

aha rozumiem no to raczej trzymetrowa kombinacja Drill- Star by stykła albo szukaj kombinacji RAU z rototillerem i siewnikiem rotosem. Kolega rafik256 a miałujesz tylko czy masz też siewnik w zestawie? dokładnie jak piszesz u mnie na niektórych polach jest dużo kamieni, zdarzyło sie że nie zauwazyłem raz takiego dużego to go dosłownie wypychała przed siebie :P

micro303    18

Chodzi mi o to aby była to szerokosc 3m i z broną wirową i zeby miał hydropack a nie nadbudowany siewnik.

favi515    2

no to musisz szukać z hydropakiem, albo dokupić, na traktopool sie zdarzaja. a już wiesz jaki agregat byś chciał czy narazie nie jesteś zdecydowany?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez borsuk1891
      Witam Wszystkich.
      Mam pytanie , czy agregat uprawowo-siewny z hydropakiem (wał strunowy, dwa rzędy zębów i wał rurowy ) i siewnikiem Fiona o szerokości 2,5m będzie odpowiedni do ciągnika o mocy 95KM?
    • Przez dawca936
      Witam forumowicze. Zastanawiam się nad zakupem agregatu bronowego.  Mam okazyjnie możliwość zakupu agregatu z 2 polową broną ciężką i pojedynczym wałem strunowym na końcu o szerokości 2.1 m. Mam ciężką rędzinę do uprawy jak myślicie jest odpowiedni do C 330 ? 
    • Przez Wojtek026
      Czy ktoś posiada brony woprol mega 4 polowe 5,6m jakie opinie czy warte tej ceny czy pola bron o szerokości 130cm są dużo lepsze od standardowych bron na mój gust szersze pole zostawia równiejsze  pole czy warte tej ceny
    • Przez stasiex
      Bardzo jestem ciekawy jakie agregaty uprawowe dobieracie do swoich ciągników.

U mnie jest tak:

Unia Grudziądz Kombi B 2,8 m - pracuje z Zetorem 7211. (Uważam, że z 3 m też dałby radę, ale kupiliśmy węższy ze względu na transport po ulicach w mieście).

Kiedyś mieliśmy agregat Uni 2,8 z jednym wałem i ciągnęła go 360.
    • Przez Wojtek026
      http://www.bomet.pl/oferta_tekst-24.html
      jakie Wasze zdanie na temat tego agregatu warto się w to pchać? cenowo są jakieś promocje na to zawsze to na hydraulice po szosie wygodniej ganiać i masa większa, a jak oceniacie robotę takiegi agregatu bez przedniego wałka 4 rzedy zębów i 2 wałki na łańcuszkach, ziemie mam lekkie