Skocz do zawartości

Polecane posty

Piotr6991z    3

Chciałem zaślepić EGR w proximie od razu przy kolektorze wydechowym. Jakiej grubości dać blaszkę aby jej nie stopiło lub się nie powyginała?

Wiadomość z agroFakt.pl

adikpl1    179

Na poniższym filmiku na samym początku jest pokazane miejsce na kolektorze wydechowym gdzie należy zaślepić rurkę doprowadzającą spaliny do układu EGR. 

Na poniższej aukcji jest taka dedykowana dla Fendta ale mają w ofercie wiele innych do aut a także napisali w aukcji, że projektują i wykonują sami więc tylko kwestia podania odpowiednich wymiarów

http://allegro.pl/103-zaslepka-zaworu-egr-fendt-seria-800-6-1-l-i5899578728.html

s-l300.jpg

ZetorPower    0

ZAŚLEPIAĆ!!!!!  NIE ZASTANAWIAĆ SIĘ !!!!! w swojej 11441 zaślepiłem płaskownikiem 5mm przy kolektorze wywierciłem dziurki dobrałem uszczelkę i ciesze się normalną pracą silnika sprawdziłem go z kultywatorem uprawowym 4.2m i wczesniej jak na biegu 1 nawet bez przyspieszacza nie miał 1600obr to zdychał i musiałem go podrywać a juz ruszenie z miejsca z opuszczonym to była masakra a po zaślepieniu tego dziadostwa silnik na 1 z najwyzszym przyspieszaczem wstaje z 1200 1300obr spokojnie rusza bez wiekszych problemow nawet z juz opuszczonym bo wczesniej to w czasie jazdy trzeba bylo opuszczac,,zwaniniam sobie do 1200obr i przyspieszzam do ilu mi pasuje bez problemu bez zdychania ,dodam ze zadnych kabli od pompy czy egru nie ruszalem tylko zaslepka.                                                                                                                                PROPONUJE PANU ADMINOWI ŻEBY TEN TEMAT DODAŁ DO PRZYPIĘTYCH

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się