Pronar82a

Słabe światła mijania i drogowe w Pronarze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli chodzi o za cienkie kable uważam, że spadek napięcia na nich jest pomijalnie mały. Chyba, że w oryginale były żarówki R2 45/40 W a ty założyłeś H4 55/60 W wtedy jest możliwe, że występuje na nich za duży spadek napięcia. Jednak musiały by się one wyraźnie grzać. A co do miernika to kiedyś widziałem w GRENE multimetr za 9,99 PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja z zawodu jestem elektronikiem i ten miernik był moim pirwszym przyrządem pomiarowym. Kupiłem go prawie 15 lat temu i służy mi do dzisiaj. Naprawdę polecam każdemu zakup takiego multimetru. Nawet jeżeli ktoś nie zna się na elektryce to zawsze może zapytać na naszym forum co i gdzie zmierzyć a wtedy można samemu naprawić każdą usterkę, bo ci dzisiejsi "fachowcy" to potrafią tylko pieniądze brać. I jeszcze pozostaje satysfakcja z własnoręcznie wykonanej naprawy (jak w reklamie jest ona BEZCENNA a za resztę możesz zapłacić kartą he he)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Podeślijcie mi jakiś adres do miernika z allegro to zakupię, jakiś tani


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Miernik tani ale wysyłka to straszna drożyzna, w sklepie akcesorii RTV można kupić z 19zł, podobnie w markecie Auchan, Makro itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Przy wpłacie na konto przesyłka 9zł + 9 zł za miernik =18zł bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No niestety Panowie taniej niż 20 zł nie da się kupić przyrządu o tylu funkcjach. Moim zdaniem są to śmieszne pieniądze. W mojej okolicy tyle bierze elektryk za sam przyjazd do uszkodzonej instalacji elektrycznej w ciągniku.

 

 

Multimetr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez
      witam pacjent to mf 5435 nie działa ehr i przyciski na błotnikach,nic nie świeci. Dodam że w tym samym czasie obrotomierz przestał działać, być może jest jakaś korelacja. co by to mogło być?
    • Przez Matusp85
      Witam wszystkich. Jestem świeżym właścicielem Case IH CX80. Potrzebuje paru wskazówek mianowicie bolączka przewody półbiegów. W gałce jest zastosowany zwykły przełącznik i gdzieś pewnie przewody niestykają. Jak rozebrać tą obudowę. I drugi temat wentylator nawiewu działa tylko na 3 biegu. Help
    • Przez Krawi
      Orientuje się ktoś co to za rodzaj złączki?
      4 otwory, używane 2 piny ale w ciągniku występują takie same z wszystkimi pinami.
      Ciągnik Same Explorer3 90.
      Chcę do niego założyć dodatkowe lampy robocze do których muszę dorobić takie wtyczki, bo wolałbym nie przerabiać oryginalnych gniazd .


    • Przez Wojciech15
      Witam forumowiczów, czy ktoś z was orientuje się, czy jest możliwa regeneracja elektrozaworu do opryskiwacza? Elektrozawór marki TeeJet 460BEC Manifold (załączony na zdjęciu). Jeśli jest taka możliwość, to czy ktoś z was kojarzy może w obrębie województwa opolskiego / dolnośląskiego kogo zajmującego się takimi regeneracjami? Z góry dziękuję za odpowiedzi 

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam,
       
      Panowie powiedzcie mi ile placiliscie lub ile bierzecie za wymiane instalacji elektrycznej do np C360 i Bizon i ile wam to zajmuje? Mowimy oczywiscie o polozeniu nowej instalacji zrobionej z linek a nie o gotowym szmelcu. Cena oczywiscie robocizny bo mam do zrobienia troche sprzetu bo sam sie nie wyrobie a musze wykalkulowac ile szykowac $$$
       
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj