Gość peres100

Tabela wysiewu Amazone RPD 301

Polecane posty

Gość peres100   
Gość peres100

pilnie potrzebuje tabele wysiewu do siewnika amazone rpd 301

post-1427-1171471848_thumb.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

tak tylko ze po niemiecku i nic nie mozna zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

mimo to wole zeby ktos mi to napisal po polsku

 

ktos ma taka tabele to niech ja tu zamiesci albo przesle mi emailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Ta tabela jest tak logicznie rozpisana :blink: ,że ja nie znając ni w ząb języka pokumałem (a nie uważam się za ponad przeciętnie inteligentnego :D ) po 5 -ciu minutach o co w niej chodzi tylko kwestia słownika żeby wiedzieć jak po niemiecku lub angielsku jest rzepak, pszenica itp. a to wiesz po kilku min. przed kompem.

Powodzenia :rolleyes: .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

u mnie to troche podrapane i pozamazywane w niektorych miejscach i wszystkiego nie da rady przetlumaczyc

 

to ma ktos ta tabele?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luks    0

Posiadam tabele wysiewu od Amazone AD2 i od RP-AD 2 w jezyku polskim, ratuje cie to peres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Żebyś wiedział- słownik i jedziesz. Też tak miałem jak kupiłem siewnik amazone. W pierwszym sezonie jak nim siałem to się sąsiad śmiał ze mnie jak zboże powschodziło- strasznie rzadko siał bo nie umiałem ustawić.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luks    0

Ja jak siałem D8 to robiłem wysiew według tabeli i jeszcze troche wiecej do pewności ,...i teraz połowa zboża leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

A ja sobie ściągnąłem ze stronki amazone instrukcję obsługi po polsku, tam była tabela i jak robić próbę kręconą i wyszło idealnie jak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peres100   
Gość peres100

podaj link na ta strone z instrukcja po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDREV    0

Witam wszystkich!!!

Potrzebna mi jest tabela wysiewu amazone d7 special. Szukałem wszedzie ale nigdzie nie moge znalezc. Prosze o pomoc. Z gory bardzo dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Wejdź na AMAZONE w miejscu SUCHE wpisz d7 special i wyświetli sie sie cała lista instrukcji, wystarczy tylko ściągnąć i wydrukować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    3

ja mam D7 specjal typ 25 no i co ściąglem tabele po niemiecku umie a dalej tej tabeli niekumam> to to wkoncu ile razy musze okręcić tym kołem 50 razy czy jak bo teraz to już nic nierozumie prosze o pomoc z tą tabelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

prosze bardzo http://et.amazone.de/files/pdf/mh154.pdf tylko wystarczy poszukać jak ja robiłem prube kręcona bo bez nij zapowiadam Ci że się nie obędzie i kręciłem tą korbą to w tabeli pisali że denka na 2 a u mnie denka na 3 i dopiero wydało:/ ale może to w moim przypadku tylko ale ogólnie to radze Ci nie sugerowac się tylko na tym i zrobić próbę:-D pozdro miłego siewu aa i napisz jak wrażenia z siewu:-D no i czy się zapychało itp:-D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrob    1

Mam talbele wysiewy ale niekumam mój sienik to amazone d 7 2.5m jak to poustawiać wiem ze musze przektęcić 46,7 razy kołem a jak ustawić to na tej skali i jak przeliczyć na 1ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocne255    0

Jak pokręcisz 46,7 razy kołem to masz około 2,5 ara na ha musisz kręcić 1870 razy o ile masz opony 5.00-16,jaką masz przekładnie zwykłą trybową jak w Poznaniaku czy już olejową z jedną dzwignią do regulacji


zetor5211 c 360 ZT303D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

Koledzy mam prośbę czy ktoś jest w posiadaniu lub wie z kad pobrać tabele wysiewu do siewnika amazone D7 "super-5" bo jadę po niego we wtorek a właściciel wie tylko na oko jak ją ustawić i żadnej instrukcji nie ma do niej a chciał bym nią we wtorek siać. Jak przeprowadzić próbę kręconą?? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez ton16
      Jak w tytule, który siewnik w wersji 3 m. Waszym zdaniem będzie lepszy? Ziemie mam mieszane z przewagą ciężkich, głównie będzie wykorzystywany do siewu bezorkowego. Ceny maszyn podobne, Pottinger na pewno cięższy o dobra tonę, sekcja siewna o tej samej długości ramion, znowu Kuhn fajny aparat wysiewający ze śrubą metryczną i na pewno będzie lżej uciągnąć go w polu. 
    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj