mantas

prasa kostkująca do 8tyś

Polecane posty

mantas    0

Piszcie jakieś propozycje, cena to do 8tyś. prasa będzie pracować z ursusem c-360 na jakiś 50ha rocznie :lol: Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpan321    0

Najlepiej kupić z 224 ale za 8 tyś to nie dostaniesz czegoś w dobrym stanie :angry: Poszukaj coś zachodniego np. massey fergusona 124, international 445 d, albo deutz fahra - ma te same aparaty wiążace jak polska i inne części bo polskie były robione na wzór deutz fahara. Ale na taki areał to lepiej kupić rolke :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Zapewne Ci się nie śpieszy tak więc poczekaj na okazje i na pewno kupisz sipme w dobrym stanie za 8tys przynajmniej w moim regionie.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inginio    0

Znajomy ma Class markanta 60 (170cm podbierak) i naprawde dobrze mu chodzi ta maszyna.Jest bez przeciw wagi ale to chyba normalne w classach mimo wszystko nie szarpia tak bardzo.Zaplacil za nia 7tys podobno.Ja tez mam taka ale kupilem w tym roku.Jeszcze nie sprawdzona dokładnie.Wcześniej miałem Markant 50 (140cm) i byłem bardzo zadowolony-jesli kupisz w dobrym stanie to naprawde tam niema sie co zepsuć.Deutz Fahr tez jest dobry a nawet powiedziałbym lepiej dopracowany od Z-224.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@ofsik w naszym regionie???? ja szukam tak do 10tys ale z-224\1 i nic niemoge znalezc zreszta u nas wszystko jest sprowadzone z innej czesci polski a ceny z kosmosu


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Ja tam bym wybrał jakąś zagraniczną np.internationala są tanie a te nowsze typy maja już zaczep do przyczepy i hydrauliczny wyrzyutnik


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

No mi też wygląda na malowaną chociaż zdjęcia mogą mylić ale malowanej raczej nie polecam


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

kolego jak kupisz polska prase to co dwa sezony remont jej będziesz robił(130ha) ale znowu części masz do niej pewne. ja bym polecił Welger albo deutz-fahr nie kupuj Classa atym bardziej fergusona czy internationala.z welgera to AP61 a z deutza to hd 440. ja na takim areale to robilem AP45 tylko podbierak mogła mieć większy


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę to dobrej polskiej chyba nie kupi ale moja prasa pracowała w gospodarstwie od 96 albo 94 co roku prasowała ponad 20ha. i nic w niej nie wymienialiśmy. Ale tata dbał o nią smarował za każdym wyjazdem na pole itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

za taką cenę raczej ciężko będzie ci znaleźć polską prasę w dobrym stanie.ja ciągle myślę o kupnie polskiej prasy ale od ok roku ceny się nie zmieniają.mimo to że dużo gospodarstw kupiło belujące.niestety nie sprawdzają się słowa mojego ojca sprzed 2-3 lat że kostka to przeżytek i za parę lat będą chodzić za bezcen...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

fakt za tą cene to mozesz kupic sipme ale do remontu, mielismy kupić ładną mało używaną z 88 to koleś wołał za nią 10 tys, byś musiał wyłożyć tak ze 14 tys. i rozeglądnoł sie za z511 chyba Famarolu która jest na licencji Deutz-Fahr albo jakąś niemiecką welger Ap61 albo Ap51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega kupił polską prasę kostkę Z224, bez przeciwwagi z 1988r za 10,000zł, tylko nie wiem czy dobrze zrobił kupując bez przeciwwagi??? myślę, że C-360 da sobie rade z praską. Czy wiecie coś na temat prasy Z224, bez przeciwwagi, czy dają sobie rade w prasowaniu? czy jest jakaś różnica-z przeciw wagą czy bez?

 

POZDRAWIAM

Edytowano przez MarcinPykuS
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

2 post na forum.

Piszesz z dużej litery - to łamanie zasad korzystania z jakiegokolwiek forum.

Trochę mało też wnosisz bo jest kilka polskich pras :lol:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

Witam od pięciu lat śmigam z 224/1 z przeciwwagom i c 360 spokojnie sobie radzi w cienkiej jęczmiące to nawet 3 szosowa idzie a ich wada to marnej jakości części jak większość polskich maszyn. Prasa jest 88 rok i jak się smaruje od czasu do czasu coś zmieni, podreguluje to śmiga a najważniejsza jest wprawa operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominik1634    1
Piszcie jakieś propozycje, cena to do 8tyś. prasa będzie pracować z ursusem c-360 na jakiś 50ha rocznie :blink: Pozdrawiam

 

Ja bym Ci radził dozbierać troche pieniędzy i kupić polską Sipme Z-224/1 za 10 tys. już coś kupisz. Za te wynalaski sprowadzone z zachodu to się nie bierz, o części jest ciężko a jak już dostaniesz to kosztują majątek. A do Sipmy jak założysz oryginalne części i dobrze ustawisz to będziesz miał spokuj na lata :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Wcale nie trzeba płacić 10 tys, za 8 jak się poszuka to też można znaleźć coś konkretnego. W zachodnie chyba nie ma co wchodzić, bo potem w środku sezonu za częściami tylko trzeba jeździć.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Ja szukam i szukam to za cos konkretnego to trzeba dac okolo 12tys (chodzi mi o sipme) ale jakies cudo to tez nie jest, i chyba za miesiac bedzie stala u Mnie :blink:

 

A za 8tys to kupisz tylko zagraniczna bo polska to chyba tylko wtedy jak koles ma jakas stara i sie chce pozbyc. Chyba ze trafisz na ogloszenie przez znajomego ze jest jakas do sprzedania.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzyku123456    0

Trzeba dobrze szukać i kiedyś trafi się na okazje że będzie w dobrym stanie za małą kasę. Ja tak miałem, tylko że szukałem prasy pół roku i nie decydowałem się na pierwszą lepszą maszynę.


3 marca 2010r. ------->> 3 lata na AgroFoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lop16    0

SIPMA

 

brak uzasadnienia = spam!!!

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bastek2210
      Witam mam problem z prasa sipma z224/1 po zerwaniu zabezpieczenia które pociąga iglice i zmianie tej sruby przestała wiązać i wydaje mi się że podgarniacz spotkal się z tłokiem bo ten pierwszy od tłoka został przygiety . Jest ktoś kto ma mozliwosc pokazać zdj jak jest prawidłowo ustawiony rozrząd czy inaczej zapłon w tej prasie? 
       
    • Przez ursus3600
      Witam. Poszukuję mechanika do prasy sipmy z 224 z Małopolski.
    • Przez farmer1999
      Witam. Stoję przed wyborem prasy kostkującej do współ pracy z c-360... do prasowania około 7-10 hektarów rocznie razem z łąkami. Po prostu kostki dla mnie wygodniejsze. Do wyboru nasza polska sipma z224 lub niemka Fortschritt k442. Cenowo jest różnica bo nasza droższa ale po przepytaniu kilku starych operatorów z SKR to stali bardziej za niemką tylko wiadomo części coraz trudniej zdobyć. A na forum co mogą rolnicy doradzić? Za zbędne komentarze typu że nikt już kostek nie robi z góry podziękuje. teraz wiadomo części.
    • Przez Szymonx
      Witam mam problem z prasa kostkująca New Holland 376 robi krzywe kostki są one skręcone w lewą stronę jak mogę to naprawiać bo to przeszkadza w układaniu na przyczepie
    • Przez evolution93
      Witam wszystkich.
      Niestety jak ktoś się nie zna na prasach to musi coś się zepsuć.2 lata temu kupili prasę Welger AP 12.Na początku było z nią w porządku dopóki nie został ruszony mechanizm długości kostki kiedy nie pracowała.Od tej pory prasa prasuje jedną kostkę 0,5m a nie które zdarzały się do 2m.Czasami zawiąże a czasami nie .Robi czasami po 5 słupłów na jednym sznurku.Wiem że ta prasa jest już wiekowa ponad 25 lat .Czy ktoś ma jakieś materiały dotyczące tej prasy lub o jakieś podpowiedzi bo w takim stanie to na pewno jej nie sprzedam bo kto to już kupi tak więc albo będzie mogła służyć albo zrobią z niej nową w hucie.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj