Krzysiek89

Pendrive-jaki model najlepszy 2GB-4GB

Polecane posty

Mam kingstona datatravel i jestem z niego zadowolony. 4Gb pamięci a cena niewielka <_<


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KojotZ056    1

ja mam pena kingstona 1gb i 8gb nie znam firmy ale porządny jest dałem za niego 100 a coś koło 130 zeta kosztuje 16GB więc jakby ktoś chciał kupować pendriwe to bierz 8 albo większy bo takie małe często nie starczają

pozdro


W księżyca blasku czerwienią gra.
Jego kombajn Bizon!!

Bizon Z056 - nasza polska siła od szatana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Każda pamięć po pewnym czasie jest niewystarczająca <_< W starym kompie miałem dysk 10gb i po spaleniu zamieniłem na 180gb (jak wtedy mówiłem starczy mi spokojnie). Teraz dokupiłem przenośny 1tb. Pendrive'a żadnego nie mam, tylko karta pamięci z aparatu i czytnik a jak coś dużego to na przenośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wertus    0

Jeśli pamięć, a tym bardziej nośnik usb to tylko Sandisk, Kingston kiedyś był dobry dopóki nie przeniesiono fabryki do Taiwanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1
Napisano (edytowany)

KINGSTON Data Travel 4 gb !:D:D

Edytowano przez bertold13

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj