Skocz do zawartości
marcin_kost1

sznurek czy siatka?

Polecane posty

STRAPMET    0

móglbyś dać namiary ?

będę wdzięczny ;)

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem siatki ROLNET 2000m. Z ceny na pewno będzie Pan zadowolony.

Kontakt: 601-915-359 lub 74/856-18-52

Siatka Rolnet EXTEND 2000m - Defalin - PROMOCJA

Lepsze pokrycie beli, Zmniejszenie utraty cennego materiału żniwnego.

ROLNET to siatka o standardowym trójkątnym kształcie oczek posiadająca właściwości poszerzania się EXTEND. Właściwość EKSTEND pozwala na pokrycie powierzchni owijanego materiału żniwnego na całej jego szerokości od brzegu do brzegu, a nawet, jeżeli zezwala na to maszyna belująca, pokrycie krawędzi beli do około 2÷3 cm.

Właściwości siatki:

-zwiększenie o 5% powierzchni owijanego materiału,

-większy stopień ochrony materiału żniwnego,

-elastyczny i foremny kształt beli,

-zmniejszenie utraty cennego materiału żniwnego,

-pokrycie beli na całej szerokości od brzegu do brzegu.

Faktura Vat

Kontakt:

Paweł Matuszak

601-915-359

74/856-18-52

farmerzpodl    0

Forumowicze,

Nie kupujcie Defalajnu, bo na pewno nie będziecie zadowoleni. Mi jescze został z tamtego roku, bele nie ciekawe, siatka się schodzi i rwie. Na kiszonkę kupiłem Marathon i jest super, ale troche drozszy. Piekne bele i bardzo wytrzymala siatka, polecam.

Chcą 290 za Defalajn, bo za taką jakość nikkt nie chce więcej zapłacić.

Wiadomość z agroFakt.pl

RysioZMazur    6

Forumowicze,

Nie kupujcie Defalajnu, bo na pewno nie będziecie zadowoleni. Mi jescze został z tamtego roku, bele nie ciekawe, siatka się schodzi i rwie. Na kiszonkę kupiłem Marathon i jest super, ale troche drozszy. Piekne bele i bardzo wytrzymala siatka, polecam.

Chcą 290 za Defalajn, bo za taką jakość nikkt nie chce więcej zapłacić.

No właśnie, też tak myśle, lepiej dać troche wiencej kasy i mieć spokój.

Arek    121

Może macie kiepską prase i słabo owija? :) U mnie po defalinie wszystkie były dobrze owinięte i żadna się nie rozwaliła.

bialy2005    195

u mnie tez zadna nie pekła ale fotki wrzucałem jak belki wygladaj i nie mam sipmy z jakims dziwnym adapterem do siatki :) W konskowoli wziołem próbke siatki JD xtranet i zobaczymy róznice :)

STRAPMET    0

Posiadamy już tylko 10 palet siatki ROLNET extend w PROMOCYJNEJ cenie:

290 zł/szt. bruttoz transportem (przy całej palecie)

317 zł/szt. brutto(przy 1 szt.)

Rok produkcji: 2010

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

bialy2005    195

jaki dokłądnie macie model tej siatki ??

Pewnie nakupiliscie jak i inni w grudniu w super cenie a teraz nie ma klienta :) Wielu hurtowników klnie defalina w tym roku i schodzi z ceny ponizej 300zł przy jednej rolce bo nie moga sie tego pozbyc :)

yaris3    0

Przy wiązaniu na 2 sznurki uwzględniając koszt paliwa i czas, jest dużo taniej jak siatką.

W Defalinie można kupić sznurek TUR 2011. ciekawe co to takiego?

STRAPMET    0

jaki dokłądnie macie model tej siatki ??

Pewnie nakupiliscie jak i inni w grudniu w super cenie a teraz nie ma klienta :) Wielu hurtowników klnie defalina w tym roku i schodzi z ceny ponizej 300zł przy jednej rolce bo nie moga sie tego pozbyc :)

Witam, model siatki to: "ROLNET EXTEND 2000m / rok produkcji 2010"

Nie są to zapasy z tamtego roku. Siatka ROLNET bardzo dobrze się sprzedaje, nie mieliśmy na nią żadnej reklamacji. I oczywiście szanujemy opinie każdego.

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

main.jpeg

main.jpeg

290 zł/szt. brutto z transportem (przy całej palecie)

bialy2005    195

według strony producenta taka siatka nie istnieje :) Sa 4 rodzaje

ROLNET ,

ROLNET S,

ROLNET ASTRA,

ROLNET POWERFULL

katator    115

Bo ten Extend to ten zwykły rolnet. Nasze prasy kiepsko go łykają :). Owijał ktoś już siatkami Sipmy? Jakie typy i długości mają w ofercie?

EppS    2

Katator po ile kupujesz ta siatkę? Czy 319 zł. brutto to dobra cena?

NAPIS ćWICZEBNY

katator    115

Katator po ile kupujesz ta siatkę? Czy 319 zł. brutto to dobra cena?

Ale za jaką siatkę?

STRAPMET    0

CENY DO NEGOCJACJI

według strony producenta taka siatka nie istnieje ;) Sa 4 rodzaje

ROLNET ,

ROLNET S,

ROLNET ASTRA,

ROLNET POWERFULL

Witam, Jest to siatka ROLNET z właściwościami EXTEND :D

290 zł/szt. brutto z transportem (przy całej palecie)

CENY DO NEGOCJACJI

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

bialy2005    195

czyli najzwyklejsza siatka defalina ;) Te jeje włąsciwosci extend to sobie mozna wsadzic nie powiem gdzie. I ta siatke spokojnie sie kupuje po 300 brutto przy jednej rolce :D

EppS    2

Ale za jaką siatkę?

Za siatkę sipmy 2000m, skusiłem się na taką mam nadzieję że jakość będzie w porządku.

NAPIS ćWICZEBNY

katator    115

W pobliskim sklepie mają tą sipme 2000m za 370zł. hmm drogo zważywszy na to, że za oryginał ( CoverNet 2000m ) w innym pobliskim sklepie chcą 330zł. A Ty ile dałeś za tą sipmę. Powinna być niezła. W zeszłym sezonie całe żniwa owijałem CoverNetem i było ok.

katator    115

Nom wiem, ale właśnie zastanawiam się jakie mają typy siatek w ofercie. Bo widziałem dopiero jedną tą zwykłą 2000m i zastanawiam się czy mają też siatki w technologi Bale+. Jd np. ma w ofercie tylko siatki Edge To Edge lub CoverEdge wykonane w technologi Bale+.

bialy2005    195

dzwiniłem kiedys do tamy polska i oni mi powiedzieli ze siatka dla kazdej z firm sprzedajacych pod swoja marka róznia sie własciwosciami. Ze niby sipmy to nie to samo co JD ale nie chce mi sie w to wierzyc ;)

farmerzpodl    0

Witam,

Poczytałem trochę o Strapmecie - to spółka Defalinu produkująca taśmy do kartonów.

Czyżby nie mogli sprzedać z powodu "super jakości", że na forum próbują? Niska cena to często bardzo daleko od jakości....

yaris3    0

Witam,

Poczytałem trochę o Strapmecie - to spółka Defalinu produkująca taśmy do kartonów.

Czyżby nie mogli sprzedać z powodu "super jakości", że na forum próbują? Niska cena to często bardzo daleko od jakości....

No i co z tego Strapmet, Defalin, aby siatka była dobra

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Bartek72511
      Witam Panowie. Mam ktoś może receptę lub wie co jest przyczyną tego że nie raz np pół siatki owinie się na wałku? Owija się na różnych wałkach, raz na tym z przodu, potem z tyłu itd nie ma reguły. Ma ktoś jakąs metode na to ?
    • Przez MarcinPawowski
      Witam mam problem z satką w prasie metal fach siatka nie rozchodzi się do boków na belce
      Wychodzą lużne belki
      Siatka na rolce schodzi się do środka
      Proszę o fotkę jak założona jest poprawnie siatka bo nie jestem pewien czy dobrze założyłem
    • Przez kuba__7
      Sprzedam prase Claas Rollant 46 w bardzo dobrym stanie, owijanie siatka, centralne smarowanie wiecej informacji w ogloszeniu na olx : http://olx.pl/oferta/prasa-rolujaca-claas-rollant-46-CID757-ID8kuHj.html#465a4b2c5c

• Przez AdeXZet
      Witam mam problem z obwiązywaczem siatką, prase kupiłem jakiś czas temu i podczas pierwszych prób na podwórku zauważyłem że walce podające siatkę kręcą się cały czas gdy prasa pracuje, czy po założeniu siatki te walce staną? czy na napędzie obwiazywacza jest jakieś sprzęgło ( hamulec) elektryczny?
    • Przez Gladius
      Witam wszystkich!
      Posiadam prasę z-562 z 2008 roku. W poprzednim sezonie pojawił się problem z obwiązywaniem siatką - podczas owijania siatkę "ściągało" obustronnie do środka balotu po kilkanaście centymetrów. Sytuację udało się nieznacznie poprawić, ale niestety do ideału daleko. Zauważyłem, że w nowszych prasach przed wałkami ciągnącymi siatkę zamontowany jest pręt rozprowadzający , który (podobno) ogranicza jej ściąganie. Pręt kupiłem, dostałem i... tu pojawia się problem. Nie jestem do końca pewny gdzie dokładnie go przykręcić. Jakby tego było mało podobnej prasy nikt w okolicy nie posiada, na wystawach u dealerów też ich nie widać. Stąd moja wielka prośba - czy jest na forum jakiś posiadacz takiej prasy, który byłby tak miły i przysłał mi zdjęcia (na priv, wrzucił do galerii, na maila - jak wygodniej), na których wspomniany pręt byłby widoczny? Z góry dzięki