marcin_kost1

sznurek czy siatka?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STRAPMET    0

móglbyś dać namiary ?

 

będę wdzięczny ;)

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem siatki ROLNET 2000m. Z ceny na pewno będzie Pan zadowolony.

Kontakt: 601-915-359 lub 74/856-18-52

 

Siatka Rolnet EXTEND 2000m - Defalin - PROMOCJA

 

Lepsze pokrycie beli, Zmniejszenie utraty cennego materiału żniwnego.

 

ROLNET to siatka o standardowym trójkątnym kształcie oczek posiadająca właściwości poszerzania się EXTEND. Właściwość EKSTEND pozwala na pokrycie powierzchni owijanego materiału żniwnego na całej jego szerokości od brzegu do brzegu, a nawet, jeżeli zezwala na to maszyna belująca, pokrycie krawędzi beli do około 2÷3 cm.

 

Właściwości siatki:

 

-zwiększenie o 5% powierzchni owijanego materiału,

 

-większy stopień ochrony materiału żniwnego,

 

-elastyczny i foremny kształt beli,

 

-zmniejszenie utraty cennego materiału żniwnego,

 

-pokrycie beli na całej szerokości od brzegu do brzegu.

 

 

Faktura Vat

 

Kontakt:

Paweł Matuszak

601-915-359

74/856-18-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerzpodl    0

Forumowicze,

Nie kupujcie Defalajnu, bo na pewno nie będziecie zadowoleni. Mi jescze został z tamtego roku, bele nie ciekawe, siatka się schodzi i rwie. Na kiszonkę kupiłem Marathon i jest super, ale troche drozszy. Piekne bele i bardzo wytrzymala siatka, polecam.

Chcą 290 za Defalajn, bo za taką jakość nikkt nie chce więcej zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RysioZMazur    6

Forumowicze,

Nie kupujcie Defalajnu, bo na pewno nie będziecie zadowoleni. Mi jescze został z tamtego roku, bele nie ciekawe, siatka się schodzi i rwie. Na kiszonkę kupiłem Marathon i jest super, ale troche drozszy. Piekne bele i bardzo wytrzymala siatka, polecam.

Chcą 290 za Defalajn, bo za taką jakość nikkt nie chce więcej zapłacić.

 

No właśnie, też tak myśle, lepiej dać troche wiencej kasy i mieć spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Może macie kiepską prase i słabo owija? :) U mnie po defalinie wszystkie były dobrze owinięte i żadna się nie rozwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

u mnie tez zadna nie pekła ale fotki wrzucałem jak belki wygladaj i nie mam sipmy z jakims dziwnym adapterem do siatki :) W konskowoli wziołem próbke siatki JD xtranet i zobaczymy róznice :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAPMET    0

Posiadamy już tylko 10 palet siatki ROLNET extend w PROMOCYJNEJ cenie:

290 zł/szt. bruttoz transportem (przy całej palecie)

317 zł/szt. brutto(przy 1 szt.)

 

Rok produkcji: 2010

 

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

jaki dokłądnie macie model tej siatki ??

Pewnie nakupiliscie jak i inni w grudniu w super cenie a teraz nie ma klienta :) Wielu hurtowników klnie defalina w tym roku i schodzi z ceny ponizej 300zł przy jednej rolce bo nie moga sie tego pozbyc :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaris3    0

Przy wiązaniu na 2 sznurki uwzględniając koszt paliwa i czas, jest dużo taniej jak siatką.

W Defalinie można kupić sznurek TUR 2011. ciekawe co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAPMET    0

jaki dokłądnie macie model tej siatki ??

Pewnie nakupiliscie jak i inni w grudniu w super cenie a teraz nie ma klienta :) Wielu hurtowników klnie defalina w tym roku i schodzi z ceny ponizej 300zł przy jednej rolce bo nie moga sie tego pozbyc :)

 

 

Witam, model siatki to: "ROLNET EXTEND 2000m / rok produkcji 2010"

Nie są to zapasy z tamtego roku. Siatka ROLNET bardzo dobrze się sprzedaje, nie mieliśmy na nią żadnej reklamacji. I oczywiście szanujemy opinie każdego.

 

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

 

main.jpeg

 

main.jpeg

 

290 zł/szt. brutto z transportem (przy całej palecie)

317 zł/szt. brutto(przy 1 szt.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

według strony producenta taka siatka nie istnieje :) Sa 4 rodzaje

ROLNET ,

ROLNET S,

ROLNET ASTRA,

ROLNET POWERFULL


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Bo ten Extend to ten zwykły rolnet. Nasze prasy kiepsko go łykają :). Owijał ktoś już siatkami Sipmy? Jakie typy i długości mają w ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Katator po ile kupujesz ta siatkę? Czy 319 zł. brutto to dobra cena?


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Katator po ile kupujesz ta siatkę? Czy 319 zł. brutto to dobra cena?

Ale za jaką siatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STRAPMET    0

CENY DO NEGOCJACJI

 

według strony producenta taka siatka nie istnieje ;) Sa 4 rodzaje

ROLNET ,

ROLNET S,

ROLNET ASTRA,

ROLNET POWERFULL

 

 

Witam, Jest to siatka ROLNET z właściwościami EXTEND :D

 

 

 

 

290 zł/szt. brutto z transportem (przy całej palecie)

317 zł/szt. brutto(przy 1 szt.)

 

 

CENY DO NEGOCJACJI

 

 

Kontakt:

601-915-359

74/856-18-52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

czyli najzwyklejsza siatka defalina ;) Te jeje włąsciwosci extend to sobie mozna wsadzic nie powiem gdzie. I ta siatke spokojnie sie kupuje po 300 brutto przy jednej rolce :D


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Ale za jaką siatkę?

Za siatkę sipmy 2000m, skusiłem się na taką mam nadzieję że jakość będzie w porządku.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

W pobliskim sklepie mają tą sipme 2000m za 370zł. hmm drogo zważywszy na to, że za oryginał ( CoverNet 2000m ) w innym pobliskim sklepie chcą 330zł. A Ty ile dałeś za tą sipmę. Powinna być niezła. W zeszłym sezonie całe żniwa owijałem CoverNetem i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

sipma to TAMA to samo co JD ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Nom wiem, ale właśnie zastanawiam się jakie mają typy siatek w ofercie. Bo widziałem dopiero jedną tą zwykłą 2000m i zastanawiam się czy mają też siatki w technologi Bale+. Jd np. ma w ofercie tylko siatki Edge To Edge lub CoverEdge wykonane w technologi Bale+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzwiniłem kiedys do tamy polska i oni mi powiedzieli ze siatka dla kazdej z firm sprzedajacych pod swoja marka róznia sie własciwosciami. Ze niby sipmy to nie to samo co JD ale nie chce mi sie w to wierzyc ;)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerzpodl    0

Witam,

Poczytałem trochę o Strapmecie - to spółka Defalinu produkująca taśmy do kartonów.

Czyżby nie mogli sprzedać z powodu "super jakości", że na forum próbują? Niska cena to często bardzo daleko od jakości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaris3    0

Witam,

Poczytałem trochę o Strapmecie - to spółka Defalinu produkująca taśmy do kartonów.

Czyżby nie mogli sprzedać z powodu "super jakości", że na forum próbują? Niska cena to często bardzo daleko od jakości....

No i co z tego Strapmet, Defalin, aby siatka była dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xAdamo15
      Witam, posiadam prasę Feraboli Extreme 265 LT z 2013 roku, została zakupiona w tamtym sezonie i pierwsze co zauważyliśmy, że trzeba prasować słomę ułożoną w tym samym kierunku jakim jechał kombajn, jeśli się wjedzie w drugą stronę tzn "na czołówkę" z kombajnem to słoma zaczyna spadać lub wrzucać na druty dociskające, które koniec w końcu zapchają także podbieracz oraz prawdopodobnie zatrzymuje pasy ponieważ jest straszny pisk. Jest to męczące ponieważ przy jeździe na usługi trzeba naprawdę uważać jak się jeździ i nie zawsze widać jak jest ułożona słoma przez kombajn. Wie ktoś dlaczego się tak dzieje? Dzieje się tak z każdą słomą, czy to z pszenicy czy z kostrzewy zawsze jest to samo. Posiadałem starą prasę John Deere z którą nie było takiego problemu.
      Pozdrawiam 
    • Przez masiew
      witam. poszukuje informacji na temat pras zwijających marki Vermeer. nie chodzi mi o to, co można znaleść w google, ale oto, czy ktoś z was niał z nią doczynienia, czy ktoś może mi o niej coś powiedzieć?
    • Przez Górek12
      Witam zastanawiam się nad kupnem prasy i nie wiem która będzie lepsza vicon 1901 czy new holland br 750 będzie użytkowana do sianokiszonki około 300/350 bel i słomy około 100/150 
       
    • Przez Moriss97
      Witam 
      Temat rzeka, jużw ubiegłym roku miałem z tym problemjak nie to zapraszam na mój profil  '
      Taka sprawa w tym roku do sezonu muszę ogarnąć pasy w moejj prasie - NH 654 , potrzebuje wymienić na nowe 3 pasy , najlepiej aby były zakute spinkami Titan 05 bądź Mato - inne nie wchodzą w grę bo już tyle hajsu poszło że za to to by jeden nowy pas wyszedł. Spinki jakie już miałem to ankery i maszynkę mam też , nie wytrzymują i wychodzą z pasów po prostu rozwala je, Miałem też MS25 te skręcane i te już całkiem lipa. blacha gorsza, kręty odpadają masakra.
      Pytanie Głowne, gdzie dostanę 3 nowe pasy w rozmiarze 178mm do tej prasy w rozsądnych pieniądzach. Oraz firmę co zakuwa tymi spinkami. Najleoej jakby sprzedali gowe ze spinkami, ja jestem z woj.warmińsko-mazurskiego. ale ciężko tu o takową firmę.'
      Może ktoś już gdzieś kupował to wie i poradzi co z tym fantem zrobić żeby były sprawdzone. 
      pozdrawiam 
    • Przez c308
      Witam nie mogę nigdzie znaleźć wątku o tej prasie a zastanawiam sie nad jej zakupem.Otóż prowadzę małe 8 hektarowe gospodarstwo nastawione na produkcję mleka(15 krów).Mam 4 hektary łąki i 4 hektary zboża po dwa żyta i owsa.Po żniwach zasiewam na nich poplon i tagze zbieram na paszę.Myślę że na te 300-350 bel rocznie wystarczy mi taka prasa miałaby współ pracować z traktorem kraft(mf 2555,u3512) proszę o opinie i porade na jej temat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj