siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

Zetor5340    1

no ucieczka super, najlepsze to było to jak Abruzzi obciął dłoń T-Bag'owi, hehe :D później z nią biegł.

 

i jeszcze jak zrobili w bambusa tego świrusa z kluczykami w śmietniku, co później rower dziewczynce ukradł...hehe :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miodek22    0

z to dłonio to naprawde było dobre :D

a on jak ich policja goniła zamiast uciekać to biegł za nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Fajny serial mi sie podoba ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

skonczyla sie pierwsza seria skazanego na smierc. wlasnie sciagam 2 serie przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Nie no ten serial mnie z każdym kolejnym odcinkiem coraz bardziej rozwala <_<

Nie mogłem się powstrzymać od śmiechu jak T-Bag załatwiał sobie "szycie" ręki u weteryniarza ;):):) hehehe,

albo tekst C-Not'a do Abruzzi'ego :Abruzzi mówi :Te spodnie są na mnie trochę za krótkie.

C-Note : To skróć sobie nogi, jesteś w tym bardzo dobry. :):)

 

Chyba każdy się domyśla o co chodziło C-Not'owi, odwołał się on do akcji "odrąb rękę T-Bag'owi" Abruzzi'ego :):):) hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

no rzeczywiście śmieszne ;p W niedziele kolejne 2 odcinki a mnie nie bedze ajc :/ BS sie napracuje chyba xD


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

uprzedzalem, ze bedzie smiesznie i absurdalnie <_< ;)

 

jege przygody (tak jak z reszta 2 seria) beda mocno absurdalne. w 2 serii absurd goni absurd. wiec jesli pocztkowo interesowalo mnie co bedzie z theo, to pozniej juz nie bardzo.

 

 

jak dla mnie to odc 18 i 19 z 2 serii, to beda szczyty absurdu. tam, to dopiero bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Przynajmniej człowiek się "rozerwie" <_<. Ale szkoda, że już nie ma 3ciej serii Fali Zbrodni :/


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin23    0

ja też oglądam Prison Break i dla mnie jest to najlepszy serial jaki tylko leciał w telewizji :) oglądałem wszystkie odcinki i jest OK <_< jeśli ktoś chce zacząć oglądać to lepiej niech se z neta ściągnie bo tera leci 2 seria i jak ktoś teraz zacznie oglądać to raczej nic nie zrozumie ;) dlatego radze ściągać odcinki przez BitTorent.Sam zciągałem i jest ok :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Szkoda Abruzziego, wg. mnie on był jednym z najlepszych aktorów w tym serialu <_< dużo się działo, żeby to opisywać, każy oglądał ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Szkoda Abruzziego, wg. mnie on był jednym z najlepszych aktorów w tym serialu ;) dużo się działo, żeby to opisywać, każy oglądał :)

 

dokładnie jednym z lepszych :) <_<

 

ja moge mieć 3 serie Prison Break :) tylko nie po polsku ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

2 seria jest juz w drodze, ale jutro musze zalatwic tez 1 do kolekcji ;p


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kumpel mój ogląda już 3 serię tyle że z napisami <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
nie ma jeszcze 3 serii ;):) dopiero dzis w nocy bedzie odc 3x1 :) :)

jak nie ma jak jest, bo widziałem jest torrent do pobrania S03E01, są chyba trzy odcinki już.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

to jest tylko preview do 3go sezonu trwajace 17 minut. ogladalem - siano jak nie wiem. porazka totalna te 17 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
kumpel mój ogląda już 3 serię tyle że z napisami ;)

 

ja chyba też będe miał z napisami :)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin12145   
Gość marcin12145

ja też oglądam prisona. a czy ktos oglda LOST-A na jedynce??

co o nim sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj