siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

misiek10    1
Mnie druga seria wciagnela bardziej od pierwszej :wacko: szkoda ze 3 dopiero we wrzesniu :/

 

dobre wiesci. mylisz sie :P 3 seria JUZ w sierpniu :P

 

 

Podoba mi sie ze pod koniec drugiej serii Linc zostaje oczyszczony z zarzutow a Michaela lapia w Panamie i zamykaja do wiezienia :P a co dalej to we wrzesniu...

stary!! nie zdradzaj co bedzie w 2 serii!! napisz na poczatku "SPOILER do ostatniego od 2 serii" i jak ktos bedzie chcial wiedziec co tam bedzie, to przeczyta, a jak nie, to nie przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre wiesci. mylisz sie :P 3 seria JUZ w sierpniu :P

A nie 29 sierpnia-to prawie wrzesien :wacko:

 

stary!! nie zdradzaj co bedzie w 2 serii!! napisz na poczatku "SPOILER do ostatniego od 2 serii" i jak ktos bedzie chcial wiedziec co tam bedzie, to przeczyta, a jak nie, to nie przeczyta.

Oj odrazu stary :P jeszcze mlody :D

Wiec moze na poczatku posta bede pisal uwaga nie czytac :P ? ok juz nie bede :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    891

Może mi ktoś powiedzieć czy oni rozwalą te rurę i uciekną ? i co z tym "klawiszem" xD?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

ja juz obejzałem obydwie serie i uwazam ze czym dalej tym to sie nudne robi ale generalnie jest super serial pozdrawiam.


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

a LOST na AXN? a ranczo na 1? a bondy ostatnio na 2? a INVASION na tvn7? W niedziele wieczorem nie tylko PB jest do ogladania. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no ja własnie oglądam 14 odcinek...hehe :wacko: uciekną oni w koncu czy nie?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

spoiler do odc 1x14 i dalej: uciekna, ale to jeszcze potrwa. jak chcesz pogadac o PB to pisz na PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

nie pytajcie sie co będzie szkoda filmu :wacko:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
tak.

juz mi sie go zal zrobiło...hehe :wacko: :P

--------------------------------------------------------------------------------

no ciekaw jestem co dziś nowego będzie w PB jestem na etapie 15 odcinka, (dzis leci 15) :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze w Polsacie bedzie 4 czerwca final 1 sezonu, bedzie emitowany jako mega hit jak podoba sie Wam ten pomysl? Ci co ogladaja na Polsacie obstawiacie ze wszsystkim sie uda uciec? a moze ktos jeszcze sie zalapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    891

Czuje, że psychol zwieje z nimi razem :lol: Fajnie to zrobili ale wolałbym, żeby to częściej leciałoo ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dziś 3 odcinki jeden po drugim....no będzie co oglądać :D

Startujemy o 21:00 i siedzimy przed TV aż do 23:55....

kino nocne jak znalazł. :D heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ja chyba jako jedyny nie oglądałem ani jednego odcinka. A tak w ogóle to chyba jest forum rolnicze a nie serialowe ale ja już nic nie piszę bo sam założyłem temat o winie.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
A tak w ogóle to chyba jest forum rolnicze a nie serialowe ale ja już nic nie piszę bo sam założyłem temat o winie.

ale jest w Hyde Parku więc o co chodzi? :D pozatym temat o winach jest też w Hyde Parku więc jeżeli nikt tego nie usunął znaczy ze jest dobrze...

 

@Misiek10 to pisz kto ucieknie. :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

jege przygody (tak jak z reszta 2 seria) beda mocno absurdalne. w 2 serii absurd goni absurd. wiec jesli pocztkowo interesowalo mnie co bedzie z theo, to pozniej juz nie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    891

Najlepsze jest to, że za płyte z 2 odcinkami z pierwszej serii trzeba dać 30zł hhehehhe


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj