siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

tomek    0

a ja myślę że Michael zginie podobno ma jakiś konflikt z porducentami i zginie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

scofield michael nie moze bo to główna postac jak zginie to nie ma co dalej ogladać.. :wacko: heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

mi się wydaje, że zginie Michael.. Ale pożyjemy zobaczymy


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

nie ma sensu obstawiac, ktory z braci zginie. dlaczego? bo scenarzysci nie maja jeszcze zielonego pojecia co bedzie w 3 serii!! jak powiedzial paul scheuring "jest taka mozliwosc, ze jeden z braci zginie do 7 odc 3 serii". jak narazie, to 3 seria PB jest na etapie szukania plenerow do krecenia odcinkow. wlasciwie, to juz zostalo ustalone, ze beda to okolice dallas oraz luizjana oraz floryda. i nic poza tym nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no dziś zobaczymy jak tam dalij sie rozegra akcja, dzis 13 odcinek, musze oglądać...heh :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh,oni uciekają cały czas i widze ze coś słabo im idzie,hehe znowu jakaś rura przeszkadza :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

tak, tak. a dlaczego przeszkodzila im rura? no bo pierwotnie mialo byc 13 odc PB. mieli uciec w 13 (przez ta niewymieniona rure) i koniec, ale ze ogladalnosc byla duza, to postanowili przedluzyc (niestety ze srednim efektem) o 9 odc (do 22), a potem na drugi, a ostatnio, na trzeci sezon. szkoda, bo serial przez te 13 pierwszych odc byl najlepszy w historii telewizji, a teraz to juz jest tylko pozadnie zrealizowany sredniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

ALe i tak nie ma czego innego oglądać :P Jakby Fala Zbrodni była :wacko: Jeden z najlepszych polskich filmów.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Tero leci jakieś "Prawo miasta" chyba zamiast Fali... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Jakoś mi się to nie wkręca :wacko: Wolałbym fale. Obsada najlepsza jaka mogła być w polskim filmie.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a PB mógłby lecieć 2 razy w tygodniu bo za bardzo to mi sie nie chce czekac znowu tydzien...dobrze ze na początku każdego odcinka podają w skrócie co sie działo w poprzednim bo bym połowe pozapominał... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

A według mnie lepiej jest jeżeli leci raz na tydzień. Jakoś mi prędzej tydzień leci ;] Wiadomo teraz szkoła, zabardzo mi sie nie chce wiec tak byle do niedzieli :wacko:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak. a dlaczego przeszkodzila im rura? no bo pierwotnie mialo byc 13 odc PB. mieli uciec w 13 (przez ta niewymieniona rure) i koniec, ale ze ogladalnosc byla duza, to postanowili przedluzyc (niestety ze srednim efektem) o 9 odc (do 22), a potem na drugi, a ostatnio, na trzeci sezon. szkoda, bo serial przez te 13 pierwszych odc byl najlepszy w historii telewizji, a teraz to juz jest tylko pozadnie zrealizowany sredniak.

Mnie druga seria wciagnela bardziej od pierwszej :wacko: szkoda ze 3 dopiero we wrzesniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mnie wciagac narazie nie ma co bo dopiero 13 odcinek oglądnąłech... :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

No a Fala~ to ma leciec chyba w lipcu 3 seria. Troche poczekam :wacko: ale ważne, że jest ten PB.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mi tam te polskie seriale sensacyjne to nie zabardzo podchodza..heh wolę jak juz to polskie komedie, a tak to amerykańskie kino... :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0
tak, tak. a dlaczego przeszkodzila im rura? no bo pierwotnie mialo byc 13 odc PB. mieli uciec w 13 (przez ta niewymieniona rure) i koniec, ale ze ogladalnosc byla duza, to postanowili przedluzyc (niestety ze srednim efektem) o 9 odc (do 22), a potem na drugi, a ostatnio, na trzeci sezon. szkoda, bo serial przez te 13 pierwszych odc byl najlepszy w historii telewizji, a teraz to juz jest tylko pozadnie zrealizowany sredniak.

w pełni się z tobą zgadzam. michael przychodził do więzienia z konkretnym perfekcyjnym planem zorganizowania ucieczki, wtrakcie realizacji pojawiały się trudności i nieoczekiwane zwroty akcji (wiadomo że całkiem gładko niemogło iść bo musiała być dramaturgia) ale na koniec powinni uciec. myślę że serial miał ukazywać perfekcyjną, doskonale i w niekonwencjonalny sposób przygotowaną ucieczkę. na koniec strażnicy powinni odkryć przejście ale po uciekinierach nie ma już śladu, sara łącząc wczesniejsze fakty uświadamia sobie że michael wszystko zaplanował - tak ja sobie wyobrażałem zakończenie po obejrzeniu kilku odcinków jeszcze na początku w tv. a tak to przedłużyli i wszystko się za bardzo popieprzyło, sara została uwikłana w ucieczkę, strzażnicy depczą uciekinierom po piętach i potem coraz bardziej pogmatwany i niepotrzebny ciąg zdarzeń. tak więc myślę że najlepszym zakończeniem była by udana ucieczka z więźnienia tak aby akcja nieprzenosiła się potem poza mury więzienia ale każdy ma swoje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no w zasadzie to tak, break'em tez mozna pozyć...heh :wacko: tak na serio to fajnie jest zobaczyc dalszą ucieczkę.. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

a jo jestem w tym momencie jak linc penia się dzień przed egzekucją... :wacko: heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolpres2    0

ogólnie temat ucieczki z więzienia jakiś taki ciekawy jest. pamiętam jak parę lat temu oglądałem w tv film "ucieczka z alcatraz", nawet temat podobny(do alcatraz został przeniesiony więzień i ze współwięźniami z celi realizował plan ucieczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj