siostrzeniecjara

Prison Break. Czy oglądacie?

Polecane posty

Witam. Kiedy pierwszy raz obejrzałem "Skazany na śmierć" w Polsacie od razu ten serial mnie zaciekawił, więc zassałem następne teraz już jestem w 2 serii :huh: czy ktoś z Was ogląda ten świetny serial? macie w ogóle czas ? jak dla mnie to najlepszy serial kiedykolwiek widziałem. Jakie jest Wasze zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Nom ja ogladam tez mi sie podoba jest super. Ciekawi mnie z kad mysl na taki serial wydaje mi sie ze to bardziej powinien byc film na pare godz a nie serial. ALe przynajmniej bedzie ukazane szczegolowo. Szkoda ze jest w niedziele tylko i podzielony na serie


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

ludzie dajcie spokój z takimi wątkami , rozumiem "hyde park "ale taki temat to już przesada na rolniczym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dajcie spokój z takimi wątkami , rozumiem "hyde park "ale taki temat to już przesada na rolniczym forum

hehe dobre nie zauwazylem w regunaminie ze nie wolno tworzyc takiego tematu wiec co sie czepiasz chce po prostu sie dowiedziec czy ludzie ogladaja i czym im sie podoba :huh:

oki39 leci tez na fox'ie :( tam jest juz koniec drugiej serii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokemon    1

nie oglądam

ale jak mówicie że ciekawy to może zobacze


jestem uzależniony od AF! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nawt ciakawy. Tylko że majstersztyk to to nie jest. Pamoętacie jak tą śrube z ławki tarł o podłogę żeby zrobić imbus? Wszystko ładnie, tylko że jak już pokazali ją startą to była starta do samego łba. Jak on mógł to zrobić? Przecież tarł tą śrubę o prostą podłogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

No film całkiem całkiem trochę się wlecze: uciekną dopiero na koniec 1 sezonu, Fox emituje w środy; są na etapie 14 odcinka 2 sezonu generalnie 2 sezon lepszy od pierwszego. Ale polecam. Dla niecierpliwych w sieci są wszystkie odcinki i napisy. Ja ciagnołem misiem a nowe ściagam torrentami za dużo fake`ów gdzie indziej.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maQ    2
Kurde, żebym miał czas, to bym pooglądał ten serial. A tu jak nie kolokwium to sesja- cały czas nauka :).

 

godzinke napewno znajdziesz, moja siostra też ma sesje a jednak się wyrabia z wszystkimi filmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądam

ale jak mówicie że ciekawy to może zobacze

na polsacie w niedziele o 20 po jednym odcinku leci polecam :)

kat on projektowal ten budynek wiec moze tamta srube jakas specjalna tam wlozyl?

w sumie to taki maly szczegol :) ogladasz pierwsza serie prawda? druga jest znacznie lepsza uciekaja ciekawe czy bedzie 3? a moze to juz przesada? lost juz za dlugo sie ciagnie to nie ogladam :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a ja jednak będę się"czepiał" -to prawda że w regulaminie nic nie ma na ten temat ale za chwile odezwą się miłośnicy "m jak miłość" "klanu" lub "plebanii" i też zechcą usłyszeć opinie na ich temat. kiedyś Yacenty pisał że miał opory przed powstaniem "hyde parku"bo zrobi się z tego niezły śmietnik- i miał racje. na pewno ten serial ma swoje strony w necie i fankluby więc można tam przelewać swoje zachwyty. ps. też oglądam ten serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

tak jest Wojtas, ja też może założę fanklub maćka z klanu i wtedy nie będziecie wiedzieli co się stao :)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Siostrzeniecjara nie mam tego programu niestety, kuzyn ma posciagane odcinki ale mi debil nie da :) A co do Heyd PArku to jezeli tak sie zucacie to niech Yacenty zrobi tak zeby posty z Heyd Paru nie liczyly sie. I wtedy bedzie mozna zakladac sobie nowe tematy i nikogo nie bedzie urazac ze nabijanie postow.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wojtas ja jako pierwszy zalozylem temat o serialu wiec jak ktos pujdzie w moje slady to trzeba go za to karcic ? :) to jest inne wyjscie z tej sytuacji jezeli ludzi dopadnie mania klanu i nabiajania bezsensownych postow o macku itp to moze w hyde park-u po prostu wylaczyc nabijanie postow ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

mi nie chodzi o to czy ktoś nabija posty czy nie, to jest forum rolnicze i według mnie nawet w hyde park-u powinny być tematy choć troche związane z rolnictwem a nie "coś mi przyszło do głowy więc zakładam wątek". był naprzykład temat o "papierowej kuszy" i od razu został zamknięty. ciekawe co by było gdybym założył wątek o muminkach, mnóstwo ludzi też by się napewno obyrzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

To jest HYDE PARK i tu mozna pisac o wszystkim co jest moralne. Po to chyba powstała ta kategoria zeby pisac o róznych rzeczach. A niech sobie zakładają tamty o jakis serialach itp w tej kategori jest to dopuszczale. Najwyzej bedzie sie jakies posty albo tematy kasować i tyle. Jednym słowem MOŻNA TU PISAĆ O WSZYSTKIM CO MORALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316
mi nie chodzi o to czy ktoś nabija posty czy nie, to jest forum rolnicze i według mnie nawet w hyde park-u powinny być tematy choć troche związane z rolnictwem..............

 

 

Oglądam ten serial - na spokojnie tak jak leci w tvp1 i w główny bohater pytal jednego ze współwięźniów o nawóz, chyba w płynie do ogródka czy jakoś tak - później dostał od klawisza.

Jest i o rolnictwie;)

Każdemu wedle potrzeb.

 

A tak mówiąc poważnie to fajny film ale jak juz pisano - są niedociągnięcia - ta śruba/bolec/pin nawet nie wyglądała na imbus. Poza tym filmik fajnie się ogląda.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1
No film całkiem całkiem trochę się wlecze: uciekną dopiero na koniec 1 sezonu, Fox emituje w środy; są na etapie 14 odcinka 2 sezonu generalnie 2 sezon lepszy od pierwszego. Ale polecam. Dla niecierpliwych w sieci są wszystkie odcinki i napisy. Ja ciagnołem misiem a nowe ściagam torrentami za dużo fake`ów gdzie indziej.

 

jako wielki fan tego serialu (ogladam go od grudnia 2005) musze sprostowac to co napisales. otoz FOX emituje PB nie w srody, ale w poniedzialki. kolejny blad: nie sa na etapie 14 odcinka drugiego sezonu, ale 16. 19 lutego bedzie odcinek 2x17.

 

p.s. sam sie zastanawialem nas stworzeniem takiego tematu (taktujacego o PB), ale myslalem, ze to byloby za bardzo offrolniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makowiaczek    27

a ile jest odcinków tej pierwszej serii i drugiej bo nie wiem czy sie wciągać bo jak to będzie jakiś tasiemiec to mi od razu sie odechciewa, bo nie ma szans obejrzeć wszystkich odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do drugiej serii to narazie jest wiadome to:

* Odcinek 2x17 - Bad Blood - 19 luty

* Odcinek 2x18 - Wash - 26 luty

* Odcinek 2x19 - Sweet Caroline - 5 marzec

* Odcinek 2x20 - Panama - 19 marzec

* Odcinek 2x21 - Tytuł nieznany - 26 marzec

* Odcinek 2x22 - Tytuł nieznany - 2 kwiecień

ale mysle ze nie bedzie 3 mam taka nadzieje bo to juz za dlugie bedzie tak jak Lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

to, ze bedzie 3 seria jest raczej przesadzone. PB, to taki hicior, ze producenci beda go ciagnac ile sie da. tak przynajmiej zdaje sie mowic zdrowy rozsadek. jako rolnicy powinniscie wiedziec, ze nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka przeciez. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze bedzie 3 seria jest raczej przesadzone. PB, to taki hicior, ze producenci beda go ciagnac ile sie da. tak przynajmiej zdaje sie mowic zdrowy rozsadek. jako rolnicy powinniscie wiedziec, ze nie zabija sie kury znoszacej zlote jajka przeciez. :)

na poczatku żadna stacja amerykanska nie chciala emitowac tego serialu a teraz nawet polska sie za to wziela, no to prawie juz pewne ze bedzie 3 seriia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

A ja mam pewna uwage. On zaplanowal plan ucieczki szczegol po szczegole, ale z kad mogl wiedziec ze dyrektor wiezienia go wezmie do projektu? I to mu sie pozniej przydalo.


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek10    1

a teraz bedzie SPOILER do odcinkow ponad 1x5.

 

 

 

przydalo mu sie, to zbratanie z naczelinikiem dopiero w drugiej probie ucieczki. jak probowali uciekac pierwszy raz (w odc 1x13), to wtedy uciekliby, ale wymienili rure i wtedy ta znajomosc nie byla przydatna. pozniej ta relacja z popem przydala sie w odc 1x20 (albo 1x21). poczatkowo budowa tej szopki nie byla przez niego uznawana za cos wielce przydatnego. dopiero po nieudanej pierwszej probie okazala sie miec znaczenie i byc pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj