Skocz do zawartości
wojteczek11

Obice tapicerką błotników c-385

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojteczek11    2

Mam pytanie czym obić błotniki w c-385, gumą czy tapicerką gdzie takie oś można kupić i może ktos robił już takie coś??

nhcr    3

ale zależy jak chcesz obić te błotniki , bo jak chcesz np zrobić takie jakby chlapecze u dołu to można nawet nieragrubą gume przykręcić na śrubki do błotnika, ale chcesz je obić wewnątrz ciągnika czy na zewnątrz

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal13113    96

ja kupiłem gotową tapicerkę u naglaka tylko żeby ją założyć to trzeba było ściągać błotniki ale ja i tak zakładałem nowe to nie było problemu zdjęcia są w mojej galerii

rafal13113    96

ja kupiłem gotową tapicerkę u naglaka tylko żeby ją założyć to trzeba było ściągać błotniki ale ja i tak zakładałem nowe to nie było problemu zdjęcia są w mojej galerii

jnk9    0

hej ja poszukałem w internecie firmy co robią kabiny do ciągników i znalazłem gościa, 120zł komplet i można było wybrać czarny lub brązowy kolor,to już były gotowe uszyte na wymiar błotnika,temat założenia są takie orginalne listwy które sie kładzie na tapicerke i przykręca sie na blachowkręty ale w końcu kupiłem listwe w sklepie z materiałami budowlanymi pod kolor tapicerki i wyszło cacy

Jeśli chodzi ci o błotniki to nie wiem czy Naglak je produkuje ale kosztują coś koło 285 zł za sztukę jeśli się dobrze orientuje.

dante    7

Najlepiej kup w Agromie , i jeszcze pod to piankę wstawić od paneli podłogowych .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się