wojtal24

Sprzedam Przyczepę z dokumentami

Polecane posty

damianos95    435

Chyba ta podłoga nie taka OK no chyba ze masz na mysli ze nie ma dziur w niej i dlatego napisałes ze podłoga ok to sie zgodze

Myśle ze sporo zostawiasz sobie do negocjacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

3,5 za sztywną z  dziurami w  burtach, bez lamp. Poczekaj z dwa lata może złom zdrożeje.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jego towar jego cena. nie nam oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

panie a co żeś pan oszalał. 3,5 tyś za sztywną i w takim stanie...... 1000 zł jak ci dadzą to chłopie bierz i się jeszcze ciesz bo to i tak za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Za tyś zł to same papiery sprzeda, więc nie podniecajcie sie zbyt szybko..  wystarczy ze kupił by 2 puszki farby i byście się podniecali z tydzień a może i dłużej!

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Malowana czy nie, nie zmienia to faktu ze ceny przyczep to jest jakies nieporozumienie


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

to tak Panowie temat założyłem bardziej z ciekawości czy jest zainteresowanie takimi przyczepami i tak jak pisałem w innym temacie ta przyczepę nabyłem za 900zl sąsiad chciał 1000zł i 100zł odpuścił na przysłowiową fraszkę. przegląd musiałem zrobić i oc wykupić. @damianos podłoga jest szczelna więc nie wiem co się czepiasz @tomek73 instalacja jest może do przejrzenia, lampy sa tylnej brakuje tego przewodu co łączy przyczepę z traktorem co do dziur w burtach zamówione wczoraj nowe burty za 900zl a te może uda się wykorzystać na zakładki czy nadstawki do tego jak któryś kolega powiedział 2 puszki farby i nabierze wyglądu. ogólnie mam swoje dwie wywrotki i sztywna nie byłem zainteresowany ale ze tak się trafiło to myślę ze nie stracę. myślałem żeby ja przerobić na wywrotke ale chyba nie ma większego sensu bo sam nie dam rady a jak mam komuś zlecić to zaduze koszty a i tak ta przyczepa zbyt mała do gospodarstwa. dałem też ogłoszenie do lokalnego portalu to małe zainteresowanie sztywna przyczepa po prostu mali gospodarze nie inwestują. ale dziękuję koledzy za zainteresowanie się tematem i cenne uwagi


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Realnie patrząc cena przyczepy to 1500kgx1zł plus koszt papierów około 1000PLN i ja bym się cieszył za taką cenę. Kupiłem D-46 z papierami w o wiele lepszym stanie za 4kPLN - większa, z nadstawkami, bez dziur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W burtach są dziury nie  w podłodze.

Czyli jaja sobie robiłeś.

Sam wystawiam z 3 miesiące  agregat kompaktor Ostroj  za 22 tyś 6 metrowy. Myślałem że szybko pójdzie, bo problem z  takimi kupić, a tu nic. dwóch oglądało z 6 dzwoniło i  cisza. Jak na jesień nie poszedł to teraz na wiosnę dopiero pójdzie.

Rolnicy kasy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wojtal troche drogo w podobnym stanie ale wywrotka to owszem ,,papiery to jedno ale tonaż w nich to drugie więc i wartość ich niewielka tak jak kolega wyżej sugeruje ,D 35 wywrotke z nadstawkami sprzedałem za 3000 zl + papiery 500 zł  a byla naprawdę w szyku ,

dużoy wpływ na ceny ma region Polski w moich okolicach małe nie mają popytu i podobne  jak na zdjęciu ida prawie w cenie złomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

ile jest warty autosan D47 ? zarejestrowana z aktualnym OC, 3-stronny wywrot, bez rdzy, dziur, 2 komplety burt ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

D47 ta poniżej na zdjęciu kosztowała mnie 5 tyś zarejestrowana oc przegląd + w cenie był transport na lawecie 200 km,. Zdała W 100 % egzamin.

 

7c32d4454a2d3c48gen.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

W burtach są dziury nie  w podłodze.

Czyli jaja sobie robiłeś.

Sam wystawiam z 3 miesiące  agregat kompaktor Ostroj  za 22 tyś 6 metrowy. Myślałem że szybko pójdzie, bo problem z  takimi kupić, a tu nic. dwóch oglądało z 6 dzwoniło i  cisza. Jak na jesień nie poszedł to teraz na wiosnę dopiero pójdzie.

Rolnicy kasy nie mają.

 

Nie robiłem sobie jaj tylko chciałem spawdzić czy jest zainteresowanie jeszcze takimi sprzetami małymi i widac że raczej nie 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ciężko teraz jakął kolwiek przyczepe sprzedać. Patrzę się od roku bo myślę coś kupić 10 ton może większą. I te same od roku widzę.

Te małe ponad 2,5 tys w ładnym stanie  koło mnie to po dwa lata widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie a warto kupić przyczepę podobna do tej tylko i burty i podłoga drewniane ale ORGINALNE w idealnym stanie,opony też dobre jak na około 30 lat i nawet zapasowe koło jest, tylko przyczepa jest podobno ''czasowo wyrejstrowana'' od jakichś 10 lat ale tablice ma, dziadek chce za nią coś koło 2 tyś, warto to brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rekawice1
      Model: REES
      Wygodne rękawice poliestrowe, po wewnętrznej stronie dłoni pokryte marszczonym lateksem. Idealne do prac wymagających zwiększonej zręczności.
      Przykładowe zastosowanie: prace montażowe, prace remontowe, logistyka, budownictwo.
      Specyfikacja
      Dzianina: wytrzymała dzianina poliestrowa
      Nakrapianie: marszczony lateks
      Szeroki ściągacz zapewniający komfort pracy
      Produkt zgodny z normą EN 420 kat. I
      Kolor: czerwony/czarny
      Dostępne rozmiary: od 7 do 11
      Sposób pakowania
      Opakowanie zbiorcze: karton / 240 par
      Wymiary kartonu: 42x26x46cm
      Opakowanie wewnętrzne: worek foliowy / 12 par
      Każdy worek zawiera instrukcję użytkowania

      Sprzedajemy całe kartony - czyli zestaw 240 par.
      Oferowana cena jest kwotą netto - należy do niej doliczyć VAT 23%.
      Oczywiście realizujemy sprzedaż wysyłkową.
      tel. 604972 382



    • Przez slawek99
      Sprzedam sadzarkę kubełkową polską i kopaczkę elewatorową do ziemniaków, maszyny bardzo mało użytkowane, rocznie sadzone około 0,2 ha ziemniaków. Szczegóły na PW.
    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż kosiarkę listwową Honda gcv 135.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem a wiadomo jakie teraz mandaty 😉


    • Przez Rogalik1991
      Witam . Posiadam na sprzedaż przekładnie kątową na wałek Rochling.
      Zainteresowanych proszę o kontakt 508 870 963 . Uprzednio proszę o SMS ponieważ często jeżdżę autem z wiadomo jakie teraz mandaty 😉

    • Przez Nismo
      Witam. Kupię sortownik Remprodex do 17tys. Województwo Małopolskie Świętokrzyskie Śląskie 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj