Polecane posty

nasil90    97

No to ja właśnie o niej piszę w tej co o niej myślisz masz obroty 540 i 1000 a w tej drugiej 540E i 1000E


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18

A co się nią konkretnie robi co to jest to 540E??? Wytłumacz troche dokładniej ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

to są obroty ekonomiczne wom czyli przy mniejszych obrotach silnika wałek wom szybciej się kręci


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fulton    18

Mam jeszcze jeden problem jeśli mam właczoną skrzynie A i wrzuce 4 to rusza sie ta druga wajcha i bieg wyskoczy:( co może być przyczyną???prosze o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0

Najpredzej to to nasmaruj...u mnie tak było że gdy właczalem 2 lub 4 to wajcha wyskakiwala...obie chodza na tej samej tuleji czy jak to tam nazwac...zajrzyj pod kabine a wszystkiego sie dowiesz....POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr26    7

Mam pytanie odnośnie WOM-u czy to jest normalne w każdym fergusonie tego modelu że przy małych obrotach słychać takie jakby chrobotania przy tym wałku zanika on po dodaniu gazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym M-F słychać takie chrobotanie mówię o serii 30XX i 61XX w innych nie sprawdzałem bo nie miałem okazji.Ale w niektórych ciągnikach jest głośniejsze w szczególnosći w tych które pracowały np: w drogówce tzn:zestawy z kosiarkami.Na wyższych obrotach tego nie ma.Pytałem się kiedyś kolesia który sprowadza te ciągniki i powiedział że tam jest taki tryb i ten dzwięk jest podobny jak betoniarka tzn:dzwięk trybów może trochę głupie porównanie ale sprawdzćie sami.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

witam ja też mam mf 3060 i ma turbo i w dowodzie pisze żę ma 59,50kw i nie wiem ie on ma koni naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
micro16    21

Z tego co sie orientuje to tylko 3070 mial turbo i on ma 93 konie podajrze. Z wersja 3060 turbo sie jeszcze nigdzie nie spotkalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Na pierwszej stronie są już wymienione silniki doładowane :) Ale 3060 nie było wersji TURBO... . Sam mam 3060 ale ma 80 KM i żadnej turbiny ^^ Tak jak wcześniej było pisane też musisz popatrzeć na silniku jakieś symbole powinny być ;)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Instrukcja masseya

3060- A4.248S 59kW- 80HP

3065- C4.236 62,5kW -85,5HP turbo

3070-AT4.236 68,5kW - 93,5HP turbo

Instrukcja prducenta silnika Perkinsa

A4.248- 62,6kW - 84HP

C4.236- 60kW - 80HP

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad055    33

turbo jest orginalne nie jest dorabiane może być silnik z 3065.albo z mf675 z turbo i wtedy będzie miał 80 koni.a gdzie jest symbol silnika w którym miejscu szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HondaMtx    121

Może sie znalazl taki mechanik ktory zamontowal turbo xD Bo wiem jak moj znajomy mechanik zajmujacy sie mf-ami mowil ze 3060 nie wychodzily orginalnie z turbodoładowaniem.


Ursus C-360 --> Zetor 8011 --> Massey Ferguson 3090 :)
Jeśli pomogłem, kliknij w strzałkę na zielonym tle :)
Zapraszam ~~> https://www.facebook.com/Fanpagemf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash3060    145

Jest już temat o odpalaniu całej serii 3xxx więc tam można poczytać :)


Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malukry122    0

Mój 3060 tez jest z 1988 sprowadzony z Dani i na prawym słupku jest komp, są tam przyciski takie jak km/h, zegarek, l/h i pare innych. Ale nie pokazuje predkości, pokazuje .0 i nic sie nie dzieje:(

A chodzi mi ile on bedzie palił przy ciągnięciu przyczepy i ogólnie jeździe po drodze???

Ja słyszałem ze nie bylo wersi 3060 TURBO i nie wiadomo ile dokładnie on ma koni:( jak wy sądzicie???

Wcisnij na komputerku takie przycisk z trybem i wpisz 176 i powinien pokazywac wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malukry122    0

A czy ktoś posiada i umie ustawic kompa takiego jak ja mam w swoim MF 3060??? dołańczam fote:) i prosze o odp pozdrawiam:)

Wciskasz na przycisk z trybikami i wpisujesz 176 bodajze i wciskasz km/h i patrzysz czy działa jak jedziesz (silnik musi być włączony podczas tej konfiguracji) Odp jak się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj