Viper

TVT odczucia i opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Posiadam wszystkie modele NH po za seria T8000. Jednym z moich "podopiecznych" jest TVT195. Mamy go od 2006r, do tej pory nakręcił 2800mth i jesteśmy ogólnie zadowoleni z niego, lecz nie jest też tak kolorowo:) mieliśmy jedną poważna awarie zawieszenia kabiny. Ze względu że sytuacja wydarzyła się po gwarancji musieliśmy zapłacić pare tyś za kompletne zawieszenie kabiny. Jedna z jego największych zalet i wad jest elektronika. Przy -5 `C lepiej go nie ruszać. Ale po za tymi problemami jesteśmy zadowoleni, bo nadrabia praca w polu :D nie ma dla niego słowa "nie da się" chyba że naprawdę warunki są fatalne to lepiej sobie darować:P moja ocena dla tego modelu 4+/5-. wszelkie pytania na PW

Bajoo ;D

Edytowano przez no1NEWHOLLANDno1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Mogę coś powiedzieć, po przebiegu 7000 godzin. Rok 2008 mogę powiedzieć że T7540 na bezstopniowce to był świetny wybór. W tej chwili ma 180 KM (CHIP). Stoję przed wyborem kupna nowego ciągnika w klasie 150 KM i nie wiem czy teraz wybiorę nowego T7 :(


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian106    19

Interesuje mnie ciągnik TVT 190 km. Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat tego ciągnika po kilku / kilkunastu latach eksploatacji? Prosiłbym o jakieś opinie, porady i czy warto się tym interesować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AWorm
      Dzień dobry, ciągnik new holland tvt155 gaśnie podczas pracy. Czy to na zimnym czy na ciepłym nie ma różnicy. Najczęściej gaśnie na niskich obrotach na wysokich rzadziej. Dzieje się to raz po minucie raz po 10 najpierw zazwyczaj tak jakby wyłącza się silnik ale po ułamku sekundy się włącza a później kompletnie gaśnie . Błędów żadnych traktor nie pokazuje wymienione zostały filtry wyczysczony zbiornik i przewody paliwowe. 
      FullSizeRender.mov
    • Przez Zaciukany
      Witam. Posiada ktoś  może ciągnik New Holland TVT 155 i mógłby mi opisać mniej więcej jakie występują awarie i na co zwrócić uwagę przy zakupie ?Jakie koszty regeneracji skrzyni i czy w ogóle są do zregenerowania. Mam okazję kupić taki ciągnik, ale kompletnie się na nim nie znam. Oglądałem go już i zauważyłem dziwna rzecz, przy wciśnieciu guzika "parking" ciągnik wchodzi lekko na obroty , delikatnie go buja i coś lekko trzeszczy. Co o tym myśleć ? 
    • Przez pmaly
      Witam, mam pytanie w jaki sposób można wykasować błędy i serwis w ciągniku TVT170. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
    • Przez BumBleBeeee
      Witam 
      Jest ktoś kto posiada New Hollanda z serii TVT ?
      Chciałbym poznać opinie na jego temat. Wady, zalety itp.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj