Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
PamPej

Czym sie różni Pronar od MTZ ??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PamPej    0

Witam . Jestem tu nowy i mam takie może troche śmieszne pytanie ale chciałbym sie dowiedziec jakie sa różnice między pronarem a mtz ??

Cihu    123

Troche chyba sie pospieszyłes z załozeniem tematu... Na twoim koncie jeden temet - jeden post!!! Poczytaj sobie troche, cały ten dział to przeciez jedno wielkie porównanie tych dwuch traktorów. Ja osobiscie uwazam ze porwnując ze soba odpowiednie traktory nie widac wielu róznic... ale wiadomo wszystko z rozsądkiem, nie mozna porównywac pronara P9 i ruska 820

PamPej    0
Troche chyba sie pospieszyłes z załozeniem tematu... Na twoim koncie jeden temet - jeden post!!! Poczytaj sobie troche, cały ten dział to przeciez jedno wielkie porównanie tych dwuch traktorów. Ja osobiscie uwazam ze porwnując ze soba odpowiednie traktory nie widac wielu róznic... ale wiadomo wszystko z rozsądkiem, nie mozna porównywac pronara P9 i ruska 820

Może troche nie tak sformułowałem pytanie. Chodziło mi o to że spotkałem sie z ciągnikagmi Pronar MTZ i MTZ Belarus. Konstrukcje niby takie same ale nazwy różne. Chciałem się tylko dowiedziec Czym to jest spowodowane??

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować