pOngO88

Mazur (4 metry) a Zetor 7211

Polecane posty

pOngO88    4

Czy poradze sobie z Mazurem 4 metorwym (ZETOR 7211) ??? tzn. czy podniose go i jak sie go ciaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Siewnik z zbożem waga ok. 1400 kg., jako zaciągany da sobie radę a jako zawieszany to trzeba by było sprawdzić (bo jak się nie mylę to ciągnik bez przedniego napędu), a może ktoś się odezwie kto użytkuje taki zestaw bo u mnie Mazur pracuje z MTZ-82

 

Siewnik Mazur S052/1 + ciągnik MTZ-82


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

i dal rade skrzyni na maksa nie zasypywalem jakies 200-250kg i poszlo w uciagu nie ma problemu tylko ostroznie ze sprzeglem i bruzda to wtedy bedzie git a na pole wozkiem transportowym podjazdy i idzie ale bede kupywal do niego agregat uprawno-siewny prawdo podobnie 2,5metra i powino byc gites :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalm1978    1

Ja mazura ciągałem 360i dawał rade bez problemów tylko z podnoszeniem pełnego trochę ciężko było.Sypałem też 200-250 kg i siewnik był delikatnie odchudzony o 5 redlic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas120    4

takiego podnosiłeś sześdziesiątką nie wierze ja go ciągałem nawet fajnie szło bo nawroty wykonywałem na miejscy raz przy razie ale zwłaszcza na górce ciagnik miał cięzko więc niechce mi sę w to wierzyć a mam w C-360 od kąd pamiętam zawór bezpieczeństwa od C-385 (160 zamiast 120bara)wiec i troche więcej pary na cięgnach niż orginał ale jak kierować na przecznikach chyba tak jak ja zakładam do C-360 brone aktywna zeby uprawić między drzewkami w ogrodzie i jak podniosę ją do góry to tylko na wstecznym mogę jeździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

A przy pełnym zbiorniku to ten zator do rade wyciągnoć pod dość ostrą górke ten siewnik? najlepiej jakby miał naped.Bo podnieść to podniesie jakiś worek piachu na maske i jazda.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pOngO88    4

gorek nie mam wiec nie wiem ale przy pelnej skrzyni to szkoda ciagnika a drugie co to jak zaczniesz sie kopac i bedziesz chcial uciekac podnoszac siewnik dla zmniejszenia oporu u ciagu to sie pograzysz i d*pa blada bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Pewnie robili nim cos wiecej niz tylko siali. Albo nie lali oleju. Zalecany ciagnik do mazura to chyba C-385 wiec dociazany 7211 powinien dac rade ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5583
Mam pytanie , czy zetor 8011 da radę podnosić bez problemów Mazura z pełnym zasypem skrzyni? O uciąg nie pytam bo raczej powinien dać radę.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj