Zetor1992

Orkan i kukurydza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    315

orkan to zły pomysł bo nie pokaleczy nasion to raz a dwa - 130KM do czegoś co ciągaliśmy C330M to lekka przesada no chyba że chcesz ustawić wałek na 1000obrotów i mieć małe obroty w ciągniku ale wtedy i tak nie ponacinasz nasion a rozwalisz skrzynię w orkanie.

 

Jeżeli masz orkan 2a w dobrym stanie do go opchaj, i kup jednorzędówkę a jak mało masz tej kukurydzy to może lepiej kogoś nająć?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Po orkanie więcej zostanie na ziemi niż na przyczepie

130KM to nawet z 2 rzędowo spokojnie będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

Nie baw sie z orkanem,nasiona nie beda nawet naruszone,a kukurydza to głowna pasza dla bydła na cały rok i chyba byłoby głupotą zmarnowac pasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Ile masz tej kukurydzy do ciecia? Tym orkanem robisz coś więcej czy tylko chcesz tą kukurydzę? Sprzedaj orkana kup sieczkarnię najlepiej pottinger mex, mają bardzo dobrą opinię B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

Dokładnie zgadzam się z kolegą rafalkom555 pottinger mex są to super sieczkarnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

Już wyjaśniłem koledze @cwaniak15 dlaczego zła kiszonka wyjdzie, więc chyba koniec tematu.

Wszystkie super jak nie są zużyte, ale ogólnie to jeszcze nie słyszałem/czytałem źle o nich B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bociek51
      Witam. Wpadła mi w oko sieczkarnia a  dokładniej Claas jaguar 680 poszukuję opinie na jej temat. Pracowała by na około 20 hektarach.
    • Przez Arczi90
      Witam, ma ktoś z was na sprzedaż sieczkarnie mengele mb 300? 
    • Przez Roman74
      Witam 
      Mam problem z sieczkarnią john deere 6610 nie działa mi ostrzenie noży i obroty wsteczne bębna. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem z sieczkarnią 6610 nie działa ostrzenie noży ani wsteczne obroty bębna. wie ktoś czego może być to przyczyna?
    • Przez Roman74
      Witam
      Mam problem w sieczkarni 6610 z załączaniem ostrzenia i obrotami wstecznymi bębna obydwie te funkcje nie chcą się włączać. Czy wie ktoś czego może być to przyczyna?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj