zetor7441

Ceny zgrabiarek i przetrząsaczy do traw

Polecane posty

kamil462    0

ja ostatnio kupiłem roztrząsarke fella 4karuzelowąza 2700zł a zgrabiarka deutza 2.5m w idealnym stanie stała 2100zł

 

to oczywiście są używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejko    0

zgrabiarka ktora kupilem ,pottinger eurotop 380n na tandemie i z piatym kolem kopiujacym 18500 zl w adleragro w bialymstoku, w innych miejscach czesto drozej,np w siedlcach zycza sobie juz 21000.claas liner 390 u korbanka po dobrym wytargowaniu mozna osiagnac za 19000 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja kupiłem przetrząsarkę karuzelową fahr (4m) za 1900zł. wliczając koszt transportu, czyszczenia, malowania i drobnych poprawek wyniósł około 2050zł + własna praca.

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?aut...i&img=13469


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

ja wiem cene Zgrabiarki KRONE SWADRO 46 szerokość 4,6m podwozie tandemowe najniższa cena jaką dostałem to 22tys+VAT, do tego biorę kosiarke KRONE EASY CUT 280 CV z kondycjonerem za 37tys+VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

ja kupilem przetszasarke karuzelowa neymeyr(moze troche nazwe przekrecilem) w orginale w bardz dobrym stanie za 1,5 tys sprawuje sie swietnie


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

PRZETRZĄSACZO ZGRABIARKI FAMAROLU

 

gwiazdowe

2,9/2,6 2150 zł

3,6/3,4 2300 zł

Zawieszana

Z510 990 zł

Z277 5-kołowa 2545 zł

Z277/1 6-kołowa 2850 zł

Z277/2 7-kołowa 3112 zł

Z277/3 9-kołowa 3740 zł

 

 

ZGRABIARKI

 

Clas liner zawieszana 3,5 m 3200 Euro

Clas liner zawieszana 3,9 m 4350 Euro

Clas liner zawieszana 3,3 m 4800 Euro

Clas liner zawieszana 4,7 m 5900 Euro

Clas liner zaczepiana 4,7 m 5800 Euro

Clas liner zaczepiana 3,5-6,3 m 11 200 Euro

Clas liner zaczepiana 6,0-6,9 m 12 700 Euro

Clas liner zaczepiana 6,8-7,6 m 14 700 Euro

Clas liner zaczepiana 7,45-8.26 m 16 000 Euro

Famarol U/8 gwiazdowa 5,4 m 4800 zł

Famarol V/10 gwiazdowa 6,6 m 5200 zł

 

 

Fella TS 4000 DB megaswad 4-kołowa 12,5 m 43 207 Euro

Fella TS 671 5,8-6,6 m 13 423 Euro

Fella TS megaswad 6,8-7,6 m 16 228 Euro

Fella TS 880 megaswad 7,4-8,2 17 146 Euro

Fella TS 1401 S 6,0 m 13 550 Euro

Fella TS 1402 6,0-6,6 14 275 Euro

Fella TS 1603 megaswad 7,0-8,4 17 697 Euro

Fella TS 300 DS 3,4 m 3172 Euro

Fella TS 350 DS 3,5 m 3805 Euro

Fella TS T hydro 4,2 m 6240 Euro

Fella TS 1500 3,2-7,0 m 13 433 Euro

Fella TS 4000 DN 3,85 m 4614 Euro

Fella TS 426DN 4,2 m 5467 Euro

Fella TS 456DN 4,5 m 6115 Euro

Kuhn GA 300G 1 karuzela 3,2 m 9943 zł

Kuhn GA 4121 GTH 1 karuzela 4,1 m 15 958 zł

Kuhn GA 7822 2 karuzele 4,2-7,3 73 904 zł

Kuhn GA 8521 2 karuzele 7,5-8,5 104 756 zł

 

 

 

Jak znajdę trochę czasu to dopiszę jeszcze ceny przetrząsaczy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0

Witam ponownie dziekuje wszystkim za te ceny ale juz kupilem calkiem cos innego.To znaczy zgrabiarka i przetrzasacz z jarmetu firama jest wegrowa

zgrabiarka 3,20m- 15000 pelne wyposarzenie

przetrzasacz 5,20m -14000 terz pelne wyposarzenie

 

Zachecam do kupna jestem wpelni zadowolony

Pzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Może mi ktoś podac cennik najtańszych nowych zgrabiarek do siana, tylko prosił bym o mały opis maszyny a nie tylko symbole, czy są zgrabiarki gwiazdowe zawieszane na tuz na 5 lub 6 tależy ( takie jak stare popularne wicherki)?

Ile kosztują polskie karuzelowe i czy są trwałe? A może coś z ciąganych gwiazdowych>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

a muszą być nowe?? jest tyle używanych. jeśli chodzi o zawieszane pająki to ja ich nie polecam. lepsze są ciągane ale na góry to one się nie nadają.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Właśnie ciągany najlepiej się u mnie sprawdze ale ten mój to już ruina i na 5 gwiazd, przydał by się większy, ale te z samaszu duże mają kosmiczne ceny, a te karuzelki używane to sam nie iwem jak z częściami i czy nie nawija na wałek siana? Ile kosztuje ciągany na siedem gwiazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

mój pająk to nie ruina :angry:. on jest tylko za mały jak dla mnie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Nie wiem jak twój andrzej ale ja o moim pisłałem, nie w sensie że przstarzały ale w tak złym stanie technicznym rozmumiemy się>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Nie wiem jak twój andrzej ale ja o moim pisłałem, nie w sensie że przstarzały ale w tak złym stanie technicznym rozmumiemy się>?

 

Ok, źle zrozumiałem twoją wypowedz.

 

Co do ceny pająka "7" to widziałem oferty od 1000 zł w zwyż (zależy od stanu technicznego). nowy kilka lat temu kosztował około 5000. ile teraz ?? nie wiem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

3112 zł netto.

Cenna dotyczy zgrabiarki 7-kołowej z Ivnentor'a, link dałem wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

czyli 3796,64zł brutto.

znajomy zapłacił więcej jakieś 3 klata temu. Czyżby przepłacił??.... czy cena spadła??....


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Zależy od jakiego producenta- te Inventor to jakieś rzemieślnicze chyba są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ciekaw jestem jak się te na 9 tależy sprawują bo na tych małych kółkach to na byle kępie może go ściągac i opnki rozrywac, ale wolał bym jak karuzelke bo nie trzeba wom używac i łatwiej odpiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimcio    2

My kupiliśmy 3 lata temu przetrząsacz karuzelowy 5,5 m szerokości za 2500 zł a tym roku zgrabiarkę 2,5 m za 1500 zł.

Obie maszynki Deutz Fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ma ktoś wogule jakieś maszyny zielonkowe z Zetor System?

Warto się za nimi rozglądać (szególnie za zgrabiarkami, nowymi) czy poszukać u zachodnich producentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0
Ma ktoś wogule jakieś maszyny zielonkowe z Zetor System?

Warto się za nimi rozglądać (szególnie za zgrabiarkami, nowymi) czy poszukać u zachodnich producentów?

 

 

Powiem jedno sa drogie i malo wytrzymale.Sasiad ma i ramiona zgrabiajace przylatuja do mie na pole poprostu nie morze pracowac na wysokich obrotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo    0

ja kupilem zgrabiarke STOLL 4,2m za 15000, przetrząsacz STOLL 5m za 15000 i kosiarke STOLL 2,4m tez za taka samą cene <_< Wszystko oczywiscie netto <_< Brutto to po 20000 wyjdzie kazda maszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Ja za przetrząsacz stool 4 gwiazdowy w tamtym sezonie dałem 3500zł <_<


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj