Skocz do zawartości
KAROL0905

Co myślicie o Lamborghini r2??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Lamborghini
Ksieciunio    0
Napisano (edytowany)

dobra sprawy mają się tak: przez czas jaki mnie tutaj nie było moje R2 66 target było 2x w serwisie na wymianie jakiegoś simeringa w skrzyni biegów - wyskakiwał rewers - zgrzytał. Serwis dal gwarancje na pół roku - 13 dni później problem się powtórzył - koszty za pierwszym razem 4000 zł (z wymiana oleju w skrzyni), za drugim 1800 zł. MASAKRA! Niedawno ciągnik zaczął nierówno chodzic, dymić, falują obroty, gaśnie - stało się to nagle, muszę zdiagnozować usterkę. Wymienione filtry, układ paliwowy odpowietrzony - ktoś ma pomysły?? dodam że traktor ma około 1600mtg i ma 6 lat po za tym zadnych innych problemów

Edytowano przez Ksieciunio

Wiadomość z agroFakt.pl

yudin    7

można więc spróbowac, jesli nie to regulator lub pompy

Ksieciunio    0

usterka usunięta, powód był masakrycznie głupi: po sprawdzeniu zaworów i układu paliwowego tj pompy filtrów itd okazało się że zagięty jest przewód paliwowy przy samym zbiorniku pod kabiną. Po usunięciu zagięcia maszyna jak nowa !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krystiano789
      Witam! 5 lat temu wszedłem w posiadanie nowego deutz fahr'a agrofarma 100. Jest to mechaniczna wersja bez żadnego komputera i innych bajerów. Jego moc to 96 km lecz przy zrywaczu przydałoby się pare koni więcej. Ostatnio u znajomego był pewien pan który rozblokował mu Same'a Iron 115 co podobno dało mu to ponad 10km więcej. Czy przy moim Deutz'u idzie taki tunng zrobić jeżeli mam wersje mechaniczną ??
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez misiekbz2
      Witam. Interesuje mnie ten ciągnik ewentualnie 5070D. Czy ktoś miał z nim doczynienia? Jakieś opinie? 
    • Przez PiotrM1234
      Witam wszystkich.
      Szukam ciagnika tak mniej wiecej o mocy od 120 do 150KM. Tylko nie wiem za czym sie rozgladac. Znalazlem lamborghini champion 135 ale nie wiem jak jest z awaryjnoscia, jak chodza te silniki. Prosze o wasze opinie. Z gory dziekuje. Pozdrawiam.
    • Przez rex15
      Witam, w same silver 100.6 od pewnego czasu przestal dzialac licznik obrotów, co może byc przyczyną? Druga sprawa to nie liczy mth, tylko, ze to jest juz od dluzszego czasu i nie przeszkadzalo mi bardzo, ale jak juz pytam o obroty to zapytam i o to jakby ktos wiedzial gdzie szukac przyczyny to bylbym wdzieczny.