KAROL0905

Co myślicie o Lamborghini r2??

Polecane posty

semos    77

ile dałeś?? i co jeszcze masz oprócz wyposażenia standardowego. Kupiłeś za gotówkę czy na jakieś finansowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Mam cennik lamborghini tylko cos mi nie pasi z ta ceną z allegro, według cennika lambo r2 66 target kosztuje 37.820 Euro (cena detaliczna) euro jest chyba po 3.30 zł to wychodzi 124.806 zł a według allegro 105 tys. zł http://allegro.pl/item440607449_nowy_trakt...hini_r2_66.html

a cena sugerowana z vatem według cennika kosztuje 104.345 zł to juz jest bardziej realistyczna cena niz cena detaliczna

o co tu chodzi ? co to jest cena detaliczna ? i cena sugerowana ?

 

 

b8e2fd1736d139c6m.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

ten dach wysokiej widoczności to w DF kosztuje 5500zł +VAT myśle że niewiele taniej w Lambo będzie a tłumnik na słupku kabiny w granicach 1500zł

 

 

ps. w Agroplus z klimą dach wysokiej widoczności to wydatek około 10tys+vat po rabatach i klima nie podnosi wysokości dachu wtedy jest dookoła w kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

jak to do targeta kabine ja w zwykłym r2 to weź zwykłego r2 jest niewiele droższy, chyba ze 7 tyś bo target i zwykły to prawie tylko kabiną się różnią i chyba jednego reduktora tylko nei ma target i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Chyba jednak jest między nimi większa różnica. A powiedzcie mi jeszcze czy dają w nim w standardzie jakieś nagłośnienie? Słyszałem ostatnio że lamborghini lubią się psuć. Nie wiem czy to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Chyba jednak jest między nimi większa różnica. A powiedzcie mi jeszcze czy dają w nim w standardzie jakieś nagłośnienie? Słyszałem ostatnio że lamborghini lubią się psuć. Nie wiem czy to prawda..

ha ha ha samochody lamborghini podobno tak ale nie ciągniki, ale pewien dieler powiedział mi że samochody almborghini to może i dobre ale nie ciągniki a dieler ten prowadził pronary i fotony :lol:

Psuć lubi się wszystko jak jest niewłasciwie exploatowane ale z 3 lambo w gminie żaden nie miał najmniejszej awari ale df agroplus 100 jd 5820 odiwedzałmy na lawecie serwis także psuć lubi się wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Też słyszałem że jest to nie zaciekawy ciagnik ,ogólnie brukiew

Gosciu za ten post ban się należy ale za krórtko jesteś na af chyba żeby o tym wiedzieć :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2
Zetor to coś , a lamborghini to nieudany wynalazek
super porównanie i pełne uzasadnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Tyger ty też się uspokój bo ja mam nowego zetora i złego słowa na niego nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

Sorry, skasowałem juz to co napisałem ale ten temat to raczej o zetorze nie jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

posiadam stary model R2 czyli Lampo 55W i jest to napewno duzo lepszy ciągnik od zetora którego też posiadam (6340, 2003rok, 2050mtg) Lampo jest 2 lata młodsze i ma z 200 mtg mniej, Lampo zdecydowanie mniej pali i jak narazie jest bezawaryjne czego niestety nie moge powiedziec o zetorze, ostatnio byłem w kutnie w agromie i koleś powiedział mi za R2 52km 115tys, moim zdaniem to za duzo i wątpie zebym teraz go kupił ale napewno tez nie zetora bo cena nie jest dużo nizsza a wykonanie gorsze nie wspominając o wyposarzeniu standardowym, tu Lambo kładzie zetora na kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyger    2

Spox Kamil41 ale czy w polu gdyby te lambo miało turbo to napewno poradził by sobie z tymi samymi maszynami co zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Może to niewiele wniesie do dyskusji ale od dłuższego czasu mam takie wrażenie, że @Tyger to kolejne wcielenie jednego z userów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj