Zaloguj się, aby obserwować  
Justyn

Massey Ferguson seria 3600

Polecane posty

Justyn    0

Witam!!Mój wujek przyszedł do mnie z zapytaniem czy coś wiem na temat tego tego ciągnika dokładnie o model MF 3625.Więc poszperałem w internecie i nic konkretnego nie znalazłem.Na AF jest jeden temat, ale nic nie jest tam zapisane :lol: więc prosze Was o informacje i opinie o tym ciągnku :) Ma to być ciągnik pomocniczy wraz z turem stolla.Tutaj link do korbankowa do MF :)

 

 

http://www.korbanek.pl/spolka/pl/massey_fe...guson_3600.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celtis    12

to tak cena cos kolo 135tys brutto ale nie pamietam po jakim kursie i według mnie troche zamały do ładowacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Oglądałem ten ciągnik na agroshow. Spodobał mi się chociaż w środku trochę ubogo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

dzięki, ale cene znam ^_^ mój wujek dostał oferte od korbanka to krzykneli mu chyba coś koło26tyś euro netto, ale za tego najmniejszego oczywiście standart :lol: .Ale jak sądzicie jak się będzie sprawować z turem no i głownie będzie pracować przy zielonkach itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondzik    0

Nie wiem jak będzie z turem ale powinien dać radę z jakimś lżejszym. Jak dla mnie to super ciągnik do pracy przy zielonkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

a co myślici o silnikach :lol: SISU DIESEL i o tych tych trzech cylindrach w nim :) czy będzie dużo palić czy mało i jak wogóle się sprawóją takie silniki?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mavrik    0

ja mam silnik sisu w MF 3670 i moge powiedziec ze jest bardzo oszczedny jak na swoje osiagi i mozliwosci a jak jest w twoim wypadku to nie umiem powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o silnik Sisu się nie martw to jest jeden z najlepszych silników produkowanych do ciągników, duże osiągi i małe zużycie paliwa. ogólnie MF 3625 jest niedużym ekonomicznym ciągnikiem, myślę że warto zainwestowac kase po to aby nie dokładac do napraw-mieć pewność że jak zapłacisz to jeżdzisz a nie stoisz w serwisie, a po drugie zużycie paliwa też będzie przekładało się na oszczedności więc myślę iż MF będzie zajeb... dobą inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jeżeli koś jest wybitnym fanem MF to może się na takiego skusić.jak dla mnie zbyt wysoka cena do wyposażenia, konkurencja oferuje o wiele wiecej... i w ogóle taki jakiś brzydki jest :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

@pioter ale machnąłeś opinię o tym ciągniku :lol:

 

ma tylko 68km i jest mały w gabarytach... dlatego posiada stosunkowo normalną kabinę ale przy swojej wielkości wychodzi ze jest szeroka...

 

Plus ma taki że ma dobre oświetlenie drogowe.

Kurcze znajomy ma xenony w JD to mówi że lepiej świecą niż w jego audi a4 :)

Ja też bym chciał mieć xenonki w ciągniku

 

do tura trzeba sprawdzić wydajność pompy bo koniki są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ksenony można samemu zrobić jak dobrze pamiętam to 150zł sztuka. a opinie o nim sobie wyrobiłem, bo jakis czas byłem zainteresowany, na zdjęciach wyglądał ok, ale na żywo już nie za bardzo... :lol:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

dzięki za info ^_^ jeszcze jak byście coś wiedzieli lub znaleźli jakieś opinie na jego temat to piszcie.Jutro pojade do wujka to powiem co i jak.Jeszcze raz dzięki :lol: :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Ja jestem uzytkownikiem tego ciągnika.

Jeżeli macie jakieś pytania to chetnie na nie odpowiem, i podziele się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam76    0

Ja jestem uzytkownikiem tego ciągnika.

Jeżeli macie jakieś pytania to chetnie na nie odpowiem, i podziele się informacjami.

Witam.

 

Widzę że już długo użytkujesz taki ciągnik. Chciałbym kupić taki ciągnik, wiec chciałbym się zapytać jak się sprawuje?

Plusy i jego minusy. Jak sprawuje się silnik i skrzynia. Masz wersje z półbiegami?? Jak z komfortem w kabinie, czy jest cicho w porównaniu z innymi ciągnikami.

 

Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasiu12347    0

Witam, tez jestem uzytkownikiem tego ciągnika, 80 konna wersja, 3 cylindry, pólbiegi mechaniczne, 3 zakresy, na kazdym 4 biegi + 2 predkosci na kazdym biegu. Ciągniczek się sprawuje wysmienicie, póki co ma zrobione 700 mtg, posiadam go od roku, pracuje z prasa metal fach, rozrz tytan 8, rozsiewacz, haybob, itp super sprawa jako drugi ciągnik, osobiscie bardzo go polecam choc jest troszkę dorgi, w ofercie korbanków jest chyba jeszcze model powystawowy ciut tanszy. Póki co zadnej awari, poza peknietą szybą w drzwiach, trudno. w kabinie ciuchutko, bardzo przyjemnie, wałek i napęd włączany elektrohydraulicznie, rewers mam mechaniczny, wszystko pod reką, wygodny ciągniczek, polecam! jak cos wiecej chcesz wiedziec to pisz. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam76    0

Witam, tez jestem uzytkownikiem tego ciągnika, 80 konna wersja, 3 cylindry, pólbiegi mechaniczne, 3 zakresy, na kazdym 4 biegi + 2 predkosci na kazdym biegu. Ciągniczek się sprawuje wysmienicie, póki co ma zrobione 700 mtg, posiadam go od roku, pracuje z prasa metal fach, rozrz tytan 8, rozsiewacz, haybob, itp super sprawa jako drugi ciągnik, osobiscie bardzo go polecam choc jest troszkę dorgi, w ofercie korbanków jest chyba jeszcze model powystawowy ciut tanszy. Póki co zadnej awari, poza peknietą szybą w drzwiach, trudno. w kabinie ciuchutko, bardzo przyjemnie, wałek i napęd włączany elektrohydraulicznie, rewers mam mechaniczny, wszystko pod reką, wygodny ciągniczek, polecam! jak cos wiecej chcesz wiedziec to pisz. Pozdrawiam:)

 

 

Bardzo dziękuje za wyczerpującą odpowiedz.

 

Jeżeli mogę jeszcze się zapytać to chciałbym wiedzieć orientacyjną cenę u Korbankow. Za nowy i powystawowy.

 

Z góry dziękuje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalipso156    2

witam też przymieżam się do jego zakupu wydaje się być fajną maszyną. mam proźbę niech użytkownicy wypowiedzą się na temat jego spalania. mam też pytanie czy da on sobie radę z agregatem podorywkowym? jeśli tak to jaka szerokość 2.1m? jaki agregat uprawowy? dziś dzwoniłem do korbanka i krzykneli 33tys eur cena dosyć wysoka ogólnie sprzedawca zachwalał mocno ten silnik że oszczędny i wogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam76    0

Witam ponownie. Mam prośbę do posiadaczy takiego ciągnika o małą przysługę. Mój ciągnik nie posiada klimatyzacji, a chciałbym ja wstawić, wiec mam prośbę o zmierzenie wymiarów skraplacza klimatyzacji popularnie nazywanego chłodnicą klimatyzacji (szerokość x wysokość x grubość) oraz wymiarów osuszacza / filtra ( promień x wysokość walca). Bardzo mile widziane jakieś zdjęcia.

Proszę o wiadomość na maila

 

Z góry dziękuje Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazimirz11    0

Witam,

Odnośnie ciągnika Massey Ferguson 3625, chciałbym się dowiedzieć czy można znaleźć gdzieś na terenie Polski innego dealera nowych ciągników tej marki oprócz Korbanka?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kam76    0

Witam.

 

Firma M.I.H.G. ma czesci i chyba oferuje nowe ciagniki.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj