Polecane posty

moim zdaniem może i pojdzie ale bedzie miał cięzko i to bardzo a wiadomo ze w bronie musi byc troche predkości. jednym słowem szkoda maszyny i roboty:D 3 pola to aż swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Szymonek uważam że 3 metrowy agregat to za ciężko dla zetora, ja też mam 7211, ale mój chodzi w 2,1i gdzie cięższa glebva poczuje go za sobą, uważam ze pomógł by wał strunowy lub dolcztka ciągany przypługu widziałem efekty super.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

3 metrowy agregat na bronie to jak dla mnie za mało na zetora 7211 ;) Co innego na kultywatorze-już bedzie miał co ciągnąc ale da rade tylko ze pod górke siłowa i niższy bieg.

 

Agregat 2,1 to na bronie Ferguson255 pociągnie bez zadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bluss1    0

mam brony 9 polowe ciężkie,nie wiecie ile kosztują zęby[tzn. ząb] bo trzeba wymienić?proste są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delo5060    0

-- połączono --

 

Witam, co roku na wiosnę mam problem z wjechaniem na pole, myślałem o ciężkich bronach o szerokości 5.5m,tylko nie wiem czy to byłoby dobre rozwiązanie.. Proszę o opinie na ten temat Rolników którzy posiadają takie brony. Z góry dziękuje.

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAMZES9107    22

Panowie mam pytanie czy MF 255 pociągnie bez problemu 3 brony po 110 cm , ząb 20 i waga jednej to 55 kg, płaskownik 50x10. Bo aktualnie mam ząb 14 z płaskownika 40x6 i są stanowczo za lekkie i trzeba jeździć zbyt wiele razy. Dodam, że z tymi bronami miejscami jeżdzę nawet na 3H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniar    8

Czołem.

I odświeżam - jakie ciężkie brony (18-20`` zęby) do Zetorka 7245 (63km i 4x4)?

Ziemie mam III-Vklasy a brony 5-ki z zębami 14cm dosłownie Zetor rozrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Luba
      Witam wszystkich bardzo serdecznie,
       
      Wraz z grupą przyjaciół tworzymy portal dla rolników. Głównym celem przedsięwzięcia jest stworzenie oprogramowania które wyeliminowałoby papierową dokumentację prowadzoną w gospodarstwie.
       
      Sam jestem rolnikiem i doskonale zdaję sobie sprawę, że temat jest bardzo rozległy, dlatego chciałbym Was prosić o propozycje funkcjonalności które wg Was powinny się w takim portalu znaleźć. Głównie chodzi o rzeczy związane z dokumentacją (rejestrami, ewidencją, książkami), którą trzeba prowadzić albo nie trzeba ale i tak się prowadzi dla siebie. Jeżeli macie jakieś inne sugestie to oczywiście też będą mile widziane.
       
      Pozdrawiam,
      Luba
    • Przez formoza11
      Brona będzie służyć głównie do kruszenia skib.Posiadam w większości ziemie ciężkie.
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie,
      Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez matpol91
      Witam Ponownie, Jestem studentem Rolnictwa(II stopień) na SGGW. Piszę prace magisterską na temat wprowadzania nowych rozwiązań w gospodarstwach. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety. Z góry bardzo dziękuję za pomoc!
      Potrzebuję jeszcze trochę wyników!! :-) Wszelkie uwagi oraz opinie są na wagę złota.
      https://docs.google.com/forms/d/1FW7l0Z2l_QwDeqrka1vDu0YgRpRcvLA0zEvbp46L09g/edit
    • Przez Rolnik11441
      Witam mam pytanie czy ktos mial taki problem w zetor forterra 11441 ze nie bylo wogole ciśnienia oleju?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj