Gość

Siewnik fiona nieznany element

Polecane posty

Gość   
Gość

Witam serdecznie zakupiłem ostatnio siewnika Fiona otrzymałem od sprzedawcy kilkanaście takich elementów widocznych na zdjęciu poniżej. Może to i dziwne zakładać temat z takiego powodu ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji co to jest. Proszę o pomoc z góry dziękuje

 

Nieznana mi część siewnik fiona

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też tak myślałem na początku ale zagraniczne do niej zupełnie inaczej wyglądają. Sprawdzałem to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No niewiem sam. To nie jest raczej coś istotnego ale chciałbym wiedzieć mimo to co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak mam rynny do próby kręconej. O tym nie pomyślałem trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Próbowałem. Ale tam redlice są podwieszane inaczej. Chyba że to coś dodatkowego do podwieszania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kilkanaście. na pewno nie tyle ile jest redlic. ale to nie jest nowy siewnik więc może brakować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W sumie racja. Skoro to nie jest coś istotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor11    131

Mogą to być  takie stopki pod redlice jak się stawia siewnik by redlice podnosiło a nie stawiało je w ziemi a po ruszeniu kładą się w tył i suną po ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Muszę przyznać że to ciekawe. trzeba to sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1210
      gdzie szukac przyczyny ze siewnik w pewnym momencie mniej wiecej na obrot kola przestaje siac. nie bylo ztrzymania, podnoszenia czy cofania. caly czas jazda a tu takie przerwy jak na zdjeciu. co moze byc przyczyna skrzynia bezstopniowa, lancuch czy moze aparaty wysiewajace. na drugim kawalku nie ma czegos takiego a na jesieni mniej ale sie pojawilo tez


    • Przez bortys2001
      Próby kręcone wielokrotne z dokładną powtarzalnością a na polu zaniża o dobre 20 %, czy uślizg koła może być aż taki
    • Przez roni9411
      Witam, podpowie ktoś jak ustawie na przekładni w siewniku na wysiew 15.9 cm, to około 84 tys ziaren i wklepie w sterowniku też 84 tys a chwilowy wysiew na seckjach pokazuje mi od 85 do 90 tys nasion. Jak kręciłem kołem to zgarniacz ustawione tak że nie łapały dwóch ziarenek. Zębatki w oryginale nic nie pozmieniane. Ciśnienie trzymam koło -55
      Gaspardo mte 6 skecyjny. 
    • Przez TheForterra125
      Witam szukam siewnika 3m do Zetora Forterry 125
      Interesują mnie takie jak pottinger Vitasem 302 A, Sulky TRAMLINE CE lub inne.
      Macie jakieś inne propozycje ?
    • Przez adek1234
      Witam,potrzebuje pomocy w ustawieniu znaczników w siewniku Agromasz sn300 2022 rok.
      Niech ktoś napisze na jaka długość są wysunięte znaczniki żeby przejazd nie był za blisko ani za daleko od ostatniej redlicy
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj