Skocz do zawartości
agrofoto

Jak wybrać Internet szerokopasmowy na obszarze wiejskim?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto    82

Czy macie Państwo kłopoty ze znalezieniem dostawcy Internetu na obszarze wiejskim? A może posiadane łącze nie spełnia Państwa oczekiwań, gdyż jest zawodne i zbyt wolne?

 

 Internet satelitarny o dużej przepustowości może być w tej sytuacji idealnym rozwiązaniem. Działa w dowolnym miejscu w Polsce i nie wymaga podłączenia kablowego czy nadajnika w bliskiej okolicy. Wszystko czego potrzeba to antena satelitarna, która zapewni dostęp do Internetu z szybkością do 30 Mb/s i bez limitu przesyłanych danych.

Usługa dostępu do Internetu poprzez satelitę umożliwia zarówno szybkie przeglądnie stron internetowych, pobieranie danych i oglądanie filmów, jak i zdalny monitoring posesji. Jest to rozwiązanie nie tylko do prywatnego użytku ale także do zastosowań biznesowych (dedykowane pakiety ze stałym adresem IP).

 

Usługa może być uruchomiona w ciągu kilku dni w każdej lokalizacji w Polsce. Wystarczy skontaktować się z biurem Europasat pod telefonem 22 397 05 47 lub adresem email sprzedaz@europasat.com albo odwiedzić stronę internetową https://www.europasat.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×