Zaloguj się, aby obserwować  
jasiu12512

prawo jazdy kat. am

Polecane posty

GSX    0

Uważam jako motocyklista iż to dobre rozwiązanie ponieważ dzieciaki nawet bez karty rowerowej szaleją na skuterach. Spotkałem się z takimi przypadkami gdzie nawet 12 latek próbował zasmakować przyjemności z jazdy typu whelee bądź stopy niestety dzieciak zrobił sobie krzywde...


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam2940    1

Jestem ze. Każdy powinien przejść test przynajmniej podstawowych przepisów ruchu drogowego. Z tymi skuterami robi sie prawdziwa plaga. A najcześciej to gówniaże którzy nie mają zielonego pojęcia o technice jazdy motocyklem nie wspominając o przepisach... Ktoś kto zawsze patrzy na drogę z pozycji pieszego jak wsiądzie na skuter to jego zachowanie jest nie do przewidzenia. Dużo jeżdżę i nie raz miałem już z nimi przygody... A przecież dla tego kto zna przepisy taki test to żaden kłopot :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja jestem ZA takim rozwiązaniem bo ci "13-nasto" latkowie tworzą powazne zagrozenie na drodze tymi pyrkaczami u nas w gmini bylo baardzo duzo wypadkow z ich udzialem. wynika do z nieznajomosci przepisów bo jaka to trudnosc ta karta motorowerowa - zrobic ósemkę pokazac kilka znakow takie jak STOP zakaz wjazdu ustp pierszenstwa.. bo i braku wyobraźni tych młodych ludzi.no przeciez będąc uczestniekiem ruchu trzeba miec oczy do okoła głowy... Jak dla mnie bardzo dobry pomysł ale najgorsze jest to ze prawo nie dziala wstecz i ci ktory juz jezdza dalej będą mogli to robic


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

To jeszcze w tym roku szkolnym będzie można jeszcze zdać ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

Tak. Ja poszedłem teraz na kurs kategorii A (nieche mi się czekać do 21 lat).


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c355    0

dla mnie to to jest glupie bo i koszty itp a zeby wykluczyc mlodzikow na ksiarkach to powinien w szkole byc egzamin z osoba wykfalifikowana do tego i policjanta a nie na ladne oczy daja karte

znam take przypadki ze koles nie umie odpalic skutera a ma karte motorowerowa i juz mial wywrotke i to debil


Polska wieś jest szansą na zdrową żywność dla całej Europy, jako wielki producent tego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Więcej wypadków powodują dorośli którzy pierwszy raz wsiadają na skuter i nie maja pojęcia o jeżdżeniu motorem. Ja jeżdżę na wielu motorach od Quadów po ścigacze 250ccm, ale jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło spowodować, żadnego wypadku mam 15lat i nawet nie mam karty moto-rowerowej. Pierwszy motorem jaki miałem była motorynka 6lat temu ! !

 

A co to da, że zrobią prawo jazdy na skuter jak i tak dzieciaki będą se jeździć bez niego. Nie powiem nieraz niektórzy przesadzają z tymi prędkościami, ale to już ich problem. Ja od 17lat idę na prawko na motory do 125ccm.

 

Zresztą im chodzi tylko o kasę. Co da prawo jady ? Przecież na karcie motorowerowej też się uczy przepisów i znaków.


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ja jestem jak najbardziej za chociaz mam 15lat i karte rok

 

ale latwo sie wylozyc na egzaminie nawet na karte motorowerowa np jak ja za pierwszym razem pomylilo mi sie ze swiatlami pozycyjnymi drogowymi itd ale na egzaminie powinny byc wszytskie znaki i przepisy takie jak kto ma pierwszenstwo itp z tymi siwatlami pozycyjne drogowe itd to nikt przeciez tak nie mowi tylko (postojowe, krotkie, długie) ale to tez trzeba wiedziec


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj