Skocz do zawartości
PronarekP5

Ciągniki FORD

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
conan    4

Możesz śmiało brać,sąsiad ma już siedem lat forda 8210 i jeszcze ani razu go nie zawiódł.

mateusz1122    12

Witam zastanawiam sie nad kupnem forda 5610 4x4 kolo 80koni z turem 3 sekcyjnym za 24 tysiące do poprawek lakierniczych z przody lyse gumy tyl 70% co powiecie o tym ciągniku widzialem ze jest pompa rotacyjna czyli od perkinsa4 sie zda. co moglbym jeszcze przy nim sprawdzic zanim go kupie pozdrawiam i czekam na odpowiedz :D

rafal4610    54

pompa jest inna niż w Perkinsach;) Przynajmniej moja różni sie od tej w 3P(a też mam 3 cyl.) A co możesz sprawdzić. Jak odpala, czy bardzo dymi(troche będzie dymił bo to Ford :P), jak biegi wchodzą. Czyli taki standard przy kupnie traktora :D

Wiadomość z agroFakt.pl

rafal4610    54

nie ma większego problemu, a do silnika sporo pasuje od Perkinsa. Np. u mnie pękł przewód paliwowy i poszedłem do sklepu z tym przewodem i mówie niech mi z czegoś dopasuje, za chwile przynosi od C385 :P Długość, przekrój, gwint wszystko sie zgadza :D

marian7k    5

Zobacz gdzie produkowany jak Englad to gwinty i nie tylko calowe najlepiej chyba Niemcy bo i rozmiary metryczne i solidność wykonania.Najważniejsze to stopień zużycia tak jak każdego ciągnika.Osobiście wolałbym żeby nie był importowany z Holadii.Sprawdz czy wyłancza przód.

mateusz1122    12

ten ciągnik zostal sprowadzony z francuskich przetargów stan wizualny jest nie ciekawy ale posiada tur 3 sekcyjny solidny gumy tyl dobre a przod lyse jak sprawdzic czy silnik niemiecki czy ang pompe wtryskową ma z prawej strony a moj mf 255 ma z lewej jest jakas roznica ?

rafal4610    54

ja mam z Anglii, i gwinty są calowe i jak mówie nie ma problemów. Jak przewód paliwowy podszedł od c385 to jest b.dobrze :D

mateusz1122    12

witam wczoraj odpalilismy tego forda po calej zimie co stal pod golym niebem obrucil 2 razy i zapalil elegancko, na sniegu boksowal gosc wlonczyl przod i odrazu poszedl, naped sie wlancza elektrycznie , tylko jest jedna sprawa po zapaleniu kierownica ciezko chodzi a jak sie skreci to tak jakby pompa pomalu ciagla gdzie i co sie dolewa do wspomagania ford 5610 i ile jest obrotów walka w tych typach pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)

rafal4610    54

olej to przy silniku masz pompe i tam lejesz olej taki jak do skrzyni automatycznej. Winą może być też filtr który jest w środku tej pompy.

mateusz1122    12

Witam ponownie jaki ten olej do wspomagania dokladniej wlac prosilbym o nazwę tego oleju i jaka ilośc ford 5610 . pozdrawiam :)

Edytowano przez mateusz1122

rafal4610    54

powiesz w sklepie że do skrzyni automatycznej i wspomagania i ci dadzą ;) To jest czerwony olej a nazwa to ATV czy jakoś tak

mateusz1122    12

witam dzis zakupilem ford 5610 80 koni z turem i kopci jak na tym filmiku

nie idzie niebieski dym tylko taki czarny czy to normalne?? pozdrawiam i czy nie ma ktos do sprzedania drzwij lewych do forda??

rafal4610    54

czy ja wiem czy normalne... Mój pod dużym obciążeniem mniej dymi. Ale jak oleju nie bierze to sie nie przejmuj :D Dymi znaczy że działa :P

strd    4

za dużo paliwa dostaje. Jak nie ma turbo, to pewnie wtryskiwacze leją, Jak ma turbo, to może być dziura w dolocie, albo wtryskiwacze leją.

mateusz1122    12

turba nie ma tak wygląda stal calą zime na polu i kiedys go odpalilismy z rozruchu i 2 razy obrucil i zapalil . on na postoju nie kopci tylko jak jechalem pod gore to musialem zredukowac do 2 bo nie dal rady a za mna jechal ojciec i sie zdziwil ze kopci olej czarny i gestawy narazie stoi u wojka bo bedzie malowany , wjechalem w pole to szedl jak glupi i takie koleiny wydarl jakim olejem zalac przedni most i silnik? NIE WIECIE KTO BY MIAL DO SPRZEDANIA LEWE DRZWIJ DO FORDZIKA?? POZDRAWIAM

http://imageshack.us/photo/my-images/7/p0803130255.jpg/

Edytowano przez mateusz1122

KamilK199    8

Koledzy jakie silniki wystepowaly w fordach, a dokladnie w modelu 8630??Jakie jest spalanie w tym modelu, rodzaj sprzegla i skrzyni biegow??

KamilK199    8

Kolego, ta stronke to juz dawno z piec razy oblukalem zanim zadlem to pytanie. Chodzi mi o to czy sa to silniki produkowane prze forda, iveco, cumisa itp...

rafal4610    54

raczej to będzie silnik Forda ;) Kiedyś Ford chyba stosował tylko swoje silniki(zresztą jak wiele marek)

wojcik1996    1

jeżeli się już zdecydowałeś na takiego i masz jakiegoś oku to jedź go obejrzyj i na silniku jest napisane czy to oryginalny Forda czy nie.

mateusz1122    12

witam wczoraj prubowalem forda 5610 ktorego kupilem i gdy jechalem pod gore to sam mi redukowal biegi bez obciazenia silnika w jakim sprzecie to stosujecie. i jak wyczuc czy przod jest wylaczony czy wlaczony bo ciezko zeby grzebnol w ziemi. pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piasek186
      Witam ! dałem do regeneracji pompę wtryskową perkinsa 4cyl , kiedy ją przywiozłem i podłączyłem ciągnik nie chciał odpalić tak jakby nie dostawał paliwa ale czasami ruszy tzn nie odpali ale słychać jakby dostał paliwo. Wszystko odpowietrzone i przedtem była podłączona w ten sposób że 4 i 3 przewód był zamieniony ale chodził normalnie od początku ... zadzwoniłem więc do takiego majstra i powiedział żeby założyć je normalnie . Ale cały czas jest to samo nie chce odpalić . proszę o pomoc
    • Przez MiRol
      Piszcie wszystko co wiecie o tych ciągnikach
    • Przez Dori
      Hej, 
      Może wy się orientujecie, czym można pociągnąć przyczepę ważącą koło 8 ton? Czy to musi być ciągnik rolniczy? 
      Wiecie jakie przepisy to regulują?
      Być może to banalne pytanie, ale nie mam na ten temat pojęcia, przyda się każda wskazówka gdzie szukać informacji.
    • Przez tomaszek_135
      Co myślicie na temat ciągników international. Zamierzam kupic jakiś ciągnik w przedziale od 70 do 90KM a ostanio wpadło mi takie ogłoszenie :http://otomoto.pl/international-886-A260838.html . Co myslicie na ich temat? Jak z awaryjnością, spalaniem i dostępem do części?
    • Przez benio1967
      Witam,kupiłem taki ciągnik 1694 i potrzebuję informacji o tych ciągnikach