Zaloguj się, aby obserwować  
ziemowit

Farmtarac 685dt [Połączone]

Polecane posty

Yoda    535

Ja mam 685 od października. Mam 580 mth i bez awarii jak na razie. Chodzi z maszynami od ursusa 385 i radzi sobie lepiej pomimo tego że jest o wiele lżejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niciex    14

farmtrac8244 a na jakim silniku?euro 2 czy 3?Bo tak sie składa że mamy 690dt z 2012r .I powiem że gdybym mogł to wyszedłbym z tego ciagnika i kupil cos innego.Dlaczego?Ponieważ:silnik mułowaty),jak dostanie troche obciazenia to problem z wejsciem na obroty(nawet jak mu sie gazuje na luzie to czuc ze zbyt wolno wkreca),do tego spalanie.Powyzej 1600 obr/min to juz nie jezdzimy.I do tego ta skrzynia.Ma nawalone reduktorow a w pole to te przełożenia są ch*j***** dobrane.Ciągnik ma przez te 2 lata 906 mth a z awarii to:walniety orbitrol,źle przymocowane tuz tylni co sprawilo ze przy nawrocie z agregatem upraw-siew TUZ w 1 miejscu sie wyrwał i przeciał opone,wyciek ze skrzyni(wina złego zakonserwowania w fabryce),sekcja plywajaca nie dzialala bo jakaś niby kulka była przesunięta(tak twierdził serwis).Z bardzo małych plusów to że jest niski,w turze na spokojnej jezdzie spali mniej niz niektore konkurencyjne ciagniki(do porownania jest zetor 82 km i zetor w polu idzie o wiele lepiej).W orce idzie nienajlepiej a jeżeli chcesz spalanie to priv ok?

 

 

 

Edytowano przez niciex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ciągnik jest dobry mam 675 Dt to różni go dawka paliwa śmiało można go brać.Zrywny jest no z przyczepą mogą problemy ale on ma być głównym czy pomocnikiem?

 

Mylisz się 685/690 są innymi ciągnikami niż 675, mają sporo różnic między sobą a nie tylko inną dawkę paliwa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

Ale jeśli chodzi o silnik bo skrzynia w 675 jest 12x12 a 685 i 695 jest 24x24 wom jest w 675 540i 1000 obr/min a 685 i 690 jest 540 i 540e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Te ciągniki różnią się wieloma elementami które sprawiają że 675dt jest słabszy nie tylko w mocy ale i w innych rzeczach od 685/690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez jaculek13
      Witam.Panowie czy ktoś miał problem z blokującymi się hamulcami w farmtracu 555
    • Przez mlody_772
      Witam, Poszykuje kogoś kto ma ciągnik Farmtrac 555dt z ładowaczem czołowym z okolic Sandomierz + 100 kilometrów. Chciałbym zobaczyć jak wygląda konstrukcja wsporcza i gdzie jest zamocowana.
    • Przez semyutah
      witam
      problem jest taki ze leje sie olej ze zbiornika oleju ukl. kierowniczego kiedy uzywana jest hydraulika zewnetrzna tj. tur, podnosnik a nie uklad kierowniczy. czy ktos miam podobny poblem.
       
      podrawiam
    • Przez Stanisław89
      Tak jak w tytule. Mianowicie rozważam kupno Farmtraca Hertige 6075 DT i tu nasuwa się pytanie czy warto się pchać w niego czy może jednak popularnego 675.Cena jaką mi powiedziano wyniosła nie całe 107,000 w wyposażeniu jakie mi jest potrzebne . Farmtrac miał by zastąpić Zetora 7211 , który pracuje od 89. Nie robił by jakiś ciężkich prac gdyż stoją nad nim inne. Wiem ,żę model nie zbyt popularny ale przewinął się na forum.
    • Przez krzychomen
      Witam czy wie ktoś z jaka siłą należy dokręcić głowice w farmtracu 690DT z silnikiem perkinsa 4cyl.
      Gdyż w instrukcji napisali że dokręcić głowice może tylko autoryzowana stacja obsługi (śmiech na sali xD) i nie ma podanych takich informacji.
      Czy ktoś już to robił i czy mógłby mi w jakiś sposób pomóc ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj