Polecane posty

Adriano6270    0

Witam mam pewien problem w moim Mf a mianowicie brakuje mu mocy , ciągnik nie dymi nawet gdy jest obciązony filtry paliwa wymienione , zauważyłem że gdy na zewnątrz jest niska temperatura to z pompy kapie mi paliwo ( z otworu zaznaczonego na zdjęciu) na zimnym silniku. Proszę o pomoc 

post-144588-0-30252300-1479765106_thumb.jpeg

FENDAGRO    3

dokładnie! do pompiarza, drugię nie wyjmuj pompy na pałe tylko zablokuj ją najpierw i ustaw na znaki, trzecie  na samym wstępie przeczyść sitko pompki wstepnej paliwa, i sprawdz przewody gumowe paliwowe(czy nie jest ktorys pekniety i nie ssie powietrza do ukladu... 

Wiadomość z agroFakt.pl

Adriano6270    0

Mam jeszcze jedno pytanie do czego służy ten element u dołu pompy ? z tą śruba , do tego elementu idzie jakiś kabelek. Pozdrawiam

post-144588-0-44752100-1486903579_thumb.jpg

Edytowano przez Adriano6270

soko74    19

To jest zmieniacz kąta wtrysku,a ten kabelek idzie od czujnika temperatury.Jeszcze nie ogarnełeś tego przecieku?

Adriano6270    0

No jeszcze nie rozbierałem bo trochę zimno jest. Możesz opisać dokładniejszą zasadę działania tego zmieniacza kąta wtrysku ? Co się stanie gdy odkrece tą śrubę ?

soko74    19

Po co chcesz ją odkręcać?Masz przeciek?Na twoim miejscu nie zwlekałbym z demontażem pompy.Pompiarz uszczelni i ustawi pompę.

Adriano6270    0

Nie chcę jej odkręcać tak chciałem się tylko zapytać. Czy zwykły pompiarz poradzi sobie z tą pompą czy potrzeba jakiegoś magika ? I od razu wtryski do sprawdzenia bym oddał.

kamilc017    148

Wie ktoś co może być przyczną ? Czasem działa mi radio i światełko w kabinie a czasem nie wie ktoś co może być nie tak?

Adriano6270    0

Czy do wyjęcia pompy wody i pompy wtryskowej trzeba blokować rozrząd jeśli tak to jak ? I do czego służy ten element zaznaczony na zdjęciu?

post-144588-0-39063800-1487948968_thumb.jpeg

Arek    202

To jest zaślepka, w tym miejscu w niektórych maszynach jest wlew oleju do silnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez witch
      Witam podczas orki zaczął wariować ciągnik sam przerzuca połbiegi  na jakiś czas rewers szarpie zapala się cisnienie oleju, podrzucam filmik. dotychczas kontrolka zapchania filtra od poczatku swiecila jak go kupilem, nawet jak wymienilem filtry oleje, mimo ,że świeciła wszystko chodziło.
      video-1605184660.mp4
    • Przez MM0200
      Witam szukam przyczyny usterki podnośnika. Podczas pracy w polu od czasu do czasu podnośnik po prostu się "zawiesza" i mruga załączona na zdjęciu kontrolka wtedy nic nie reaguje i nie mogę podnieść osprzętu. Pomaga jedynie zgaszenie ciągnika i ponowne jego odpalenie problem znika podnośnik zadziała. Może ktoś miał podobny problem i to rozwiązał. Przychodzi mi tylko do głowy usterka czujnika podnośnika ale chciałbym się jeszcze z kimś poradzić. Pozdrawiam 

• Przez amadevsh
      Traktor mam od 6-7 lat samemu go sprowadzaliśmy z Anglii i od momentu sprowadzenia licznik raz działał raz nie.  Aż około roku temu stanął całkowicie. Podejrzewam, że przed samą sprzedażą ktoś go przekręcił żeby na tym jeszcze coś zyskać, dziwne bo sam traktor cały czas chodzi super. Chciałem zapytać kto naprawia liczniki w takich mf macie kogoś? i nie mam na myśli "naprawa" tylko naprawa ;0 jestem z terenu górnego śląska ale wysyłka nie stanowi problemu. Zwłaszcza, że trochę więcej pola się zrobiło i zaczynam się zastanawiać czy wymiana oleju itp nie robię za rzadko.
    • Przez mamix
      Chłopaki pomóżcie mam problem przy massey ferguson przy światłach  6475 r 2004  jak traktor się rozgrzeje przy agregacie pół dnia ta radio się rozłącza i niema też świateł koguta ani halogenów  i traktor jak przestoji przez noc tto na drugi dzień są światła co to może być za przyczyna ?
    • Przez AgroTv
      ma ktoś katalog części massey ferguson 5455 ? w pdf ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj