News

Polecane posty

Mario35    2

Witam. Od pewnego czasu jestem posiadaczem ciągnika case maxxum 5150. Wymieniłem wszystkie oleje i filtry. Jest jeden mankament za który nie wiem jak się zabrać, co zrobić i jaka była by tego przyczyna. Miałem zapięte pługi obrotowe na wolnych obrotach ciągnik wolno podnosi i tez wolno plug obraca czy tez podnosi klapa przy balowarce ale gdy zwiększę obroty to tez wszystko przyspiesza podnośnik szybszy i hydraulika. Ciśnienie na wyjściu hydraulicznym 170bar. Dodam ze poza tym nic więcej się nie dzieje. Ciągnik jeździ nie rozłącza biegów np przy orce czy innych czynnościach.

Vhalior2    43

tak przeważnie jest ze jeśli się podniesie obroty silnika to i pompa przyspieszy jedynie możesz to regulować jeśli masz regulowany.przepływ oleju

Wiadomość z agroFakt.pl

Mario35    2

No to niech będzie pług ale łapiecie za słówka. Tylko moim zdaniem za wolno to chodzi na wolnych obrotach. Przy drugim ciągniku NH t5050 dużo szybciej to chodzi. a i jest regulacja przepływu na wyjściach hydrauliki ustawiona na połowie ale jak zwiększam nic to nie daje(bez zmian) bo zmniejszając już widać efekt.(baaardzo powoli)

Kazik99    0

z tego co ,mi wiadomo to nie jest ważne samo ciśnienie w hydraulice lecz wydatek pompy czyli ilość przepływanego oleju (oby nie była pompa do roboty)

ps gdzie jest ta regulacja przepływu ?

z tego co ,mi wiadomo to nie jest ważne samo ciśnienie w hydraulice lecz wydatek pompy czyli ilość przepływanego oleju (oby nie była pompa do roboty)

ps gdzie jest ta regulacja przepływu ?

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mc3
      Wiram, mam pytanie odnośnie rozdzielacza do C330. Posiadam tura 2 sekcje, jak również 2 sekcyjny rozdzielacz . Moje pytanie brzmi, jak kupie rozdzielacz na 3 sekcje czy będzie możliwość z 2 sekcji zasilać tura a 3 sekcje wykorzystać do hydrauliki na tył np. kiper przyczepy? Jak tak to co trzeba dokupić /zmodyfikować? 
      Dzięki pozdrawiam. 
    • Przez martin99
      Witam.
      Jak podłączyć hydraulike tura quicke q76 do deutz fahr 4.70?
    • Przez washingtons
      Witam posiadam MF135 ma on jedno wyjscie hydrauliczne wychodzace z miejsca zaznaczonego na zdjeciu. Wiadomo w tym ciagniku hydraulika zewnetrzna dziala wraz z podnosnikiem , w zwiazku z tym zakupilem zawor rozdzielacza pod siedzenie. Pytanie jak polaczyc przewody bym mial dwa gniazda do sterowania platformy( rozdzielacz na platformie).czy potrzebne bedzie kupno drugiego rozdzielacza jak w przypadku np. 255 tego po lewej stronie? Wydaje mi sie ze nie skoro mam juz na platformie.

• Przez Piotr2211
      Witam mam problem w ciągu mtz 82 chodzi o siłownik podnośnika w którym Niedziala powrót(wychodzi a nie wraca) jaka moze byc przyczyna ?
    • Przez MacRolMF
      Witam, tata dołożył do ciągnika (kubota l5450) 3 dodatkowe sekcje hydrauliczne, po podłączeniu wszystkiego i wlaniu oleju nic nie działa, podnośnik który wcześniej działał dobrze, podnosi tylko wtedy gdy kręci się kierownicą.
      Proszę o pomoc, będę bardzo wdzięczny!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.