Cezary4514

Buraki cukrowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

3,00 -3,50 u nas

jesli po długosci pryzmy niema zadnych drzew to niebędzie przeszkadzało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja mam przewidywany termin odstawy 29 grudnia - 15 stycznia wiec nie ma sie co spieszyc bede kopał tak późno jak na to pozwoli pogoda :P


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a ktos z was sam wozi czy wszystkim zabierają myszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Ja mam przewidywany termin odstawy 29 grudnia - 15 stycznia wiec nie ma sie co spieszyc bede kopał tak późno jak na to pozwoli pogoda :P

Tylko sie nie przelicz :P

Ja w ubiegłym sezonie u ostatniego goscia kopałem 12grudnia :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

U mnie zabrane zostaly w sobote z 1.8ha bylo 120ton

Firma kupila dwie nowe doczyszczarki za nie cale 350tys euro za jedna, ale widac wielka roznice po nowych(prawie wcale nie zostawaly buraki i nie obcinalo tak korzeni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

jak juz piszecie to od rzu piszcie po ile sprzedajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u nas wielka tragedia z cukrownią, pali sie słoma w duzych kostkach i niewiadomo kiedy zagaszą,

niewiem co teraz będzie, pewnie zamkną , bo 30% energi musi byc odnawialnej czyli ze słomy

zeby chociaz sie cukrownia niezaczeła palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo przy pryzmie mamy szosę i tam jest znak. Czy będzie dało rade załadować, żeby nie rozwalić znaku. Bo nie wiem na jaką wysokość ta ładowarka ma wysięgnik.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki00    4

Ja mam planowaną odstawę na 3 listopada i tak jak widzę to chyba nawet nie będą mieć spóźnienia miałem 4,4ha i licze na jakieś 240 ton ale zobaczymy jak zabiorą. Ludzie u nas straszą małym cukrem i podobno dają duży procent zanieczyszczenia mimo że buraki są spod kombajnu i spod myszy no ale nie wiem, zobaczymy jak będzie. W tam tym roku byłem w cukrowni Krasnystaw niestety na ten rok przeżucili nas na Werbkowice i jest dużo gorzej.Po odbiorze napisze jaki był plon, cukier i najważniejsze cena za burak (oby jak najwyższa):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj