Cezary4514

Buraki cukrowe

Polecane posty

benek79    16

Ja mam koniec listopada poczatek grudnia,ale najbardziej mnie cieszy to ze za wszystkie buraki zapłaca jedna cene ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

My mamy odbiór przewidywany na połowę listopada, 4października zaczynamy kopać -na usługowo ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Ja w tamtym roku mialem wczesniej odbiur chyba 10 pazdziarnik... ;) Ja zaczne gdzies na poczatku listopada albo wczesniej i przykryje ich potem włuknina ale na wluknine tzeba dac okolo 600,700 zł. Tez wydatek ogromny... Ja oddaje buraki do Cukrowni Ropczyce. O ten rok mial byc ostatni z sadzeniem burakow ale juz stanowisko jest na buraki... Nawozy poszly w gore Fosforan poszedl w gore ponad 300% to na te 50kg fosforanu musze dac okolo 3 ton burakow i na tych 50 kg urosnie mi 3 tony burakow?? w zyciu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3164

U mnie jeszcze nic nie wiadomo ale dwie wioski dalej mają na 5 pażdziernika a umnie nic nie wiadom ale przewiduje na grudnia ponieważ w zeszłum roku miałem na pażdziernika a czy ostatni rok to sie okaże na wiosne a buraki oddajie do Cukrowni w Robczycach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A ja mam w tym roku na poczatek pazdziernika, ale jak beda sie spieszyc tak jak w zeszlym roku to swieta nas zaskocza


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NHTC56    5

17 pazdziernika cukrownia Glinojeck :lol: ale i tak pewnie się nie wyrobią na czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

10ty listopad cukrownia Krasnystaw:/ ale 1 rok na pryzme:/ nie wiem nawet jak formowac tą pryzme:/ przyczepa musze wozic mam D47 i druga na 2 tłoki wiec do tyłu lipa ktoś ma jakieś rady dla poczatkujacych pryzmowiczów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
10ty listopad cukrownia Krasnystaw:/ ale 1 rok na pryzme:/ nie wiem nawet jak formowac tą pryzme:/ przyczepa musze wozic mam D47 i druga na 2 tłoki wiec do tyłu lipa ktoś ma jakieś rady dla poczatkujacych pryzmowiczów ?

 

Ja woze buraki przyczepami i te przyczepy maja po 2 tloki i nie mam problemow bo potem turem podrzucam i jest spox. A ty masz tura??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja mam odstawe bodajrze na 15 października. Praktycznie na początku kampani :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie mają zabierac pod koniec grudnia

ale ja jak zwykle wykopie wczesniej i jeszcze przenice posieje

Cukrownia strzyzów

czy moze ktos jeszcze daje tam buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
u mnie mają zabierac pod koniec grudnia

ale ja jak zwykle wykopie wczesniej i jeszcze przenice posieje

Cukrownia strzyzów

czy moze ktos jeszcze daje tam buraki

 

ja mam na 10 grudnia i tez chcialbym przenice zasiac na buraczysku ale nie ma sesu tak wczesnie kopac moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mszk8
      Czy ktoś z was uprawia ziemniaki przemysłowe (skrobiowe)? Na jakich ziemiach najlepiej one plonują, jaka jest cena "materiału siewnego" i cena podczas zdawania do zakładu, jaki plon da się uzyskać z ha itp.,czyli tak jak w opisie tematu "wszystko o nim"
       
      Pozdrawiam mszk8
    • Przez goodkat
      Witam wszystkich:) nie zauważyłem tematu typowo pod ziemniaki bardzo wczesne, a ich uprawa jest bardzo ciekawa. Proszę o dzielenie się swoimi spostrzeżeniami na ten temat. Zachęcam do dyskusji.
       
      Osobiście sadzę kilka arów, wiec wiedzy za dużej nie mam;)
    • Przez adaskupodkarpacie
      Witam, może mi ktoś doradzić, jaka odmiana ziemniaka jest najbardziej wydajna ??  ??? : :'( :-
    • Przez martin_3512
      Witam. Mam pytanie czy ktoś kiedyś się spotkał z tym aby kopać czosnek kombajnem Bolko? Jest to uprawa testowa i zastanawiam się nad zbiorem czy Bolko by go nie obtłukł. Mam już pewien plan jak odpowiednio przerobić kombajn i jak spowolnić taśmy aby nie uszkodzić czosnku. Czy myślę w dobrym kierunku? Czy ktoś to stosował? Proszę o poradę
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj