bobert21

Claas Axos

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
b0gdan    90

W 5460 cudów się nie włoży, więc gadka o super wypasionym sprzęcie to sci-fi kolegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9

@b0gdan on chciał 5425. On już dostał umowe przedwstępną z wpisanym prawdopodobnie dźwignią krzyżową,mówi wam coś tuz Zuidberga,niski dach był i inne cuda.Gdybym mógłbym mógłbym wam przedstawić pełną specyfikacje,ale raczej nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

@b0gdan on chciał 5425. On już dostał umowe przedwstępną z wpisanym prawdopodobnie dźwignią krzyżową,mówi wam coś tuz Zuidberga,niski dach był i inne cuda.Gdybym mógłbym mógłbym wam przedstawić pełną specyfikacje,ale raczej nie da.

ale ja znam ten ciągnik bardzo dobrze i wiem że do niego nie da sie wielu "innych cudów" zamówić :) lista opcji dodatkowych jest dość krótka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

@kapsel1m "MF będzie miał sporo mniejszy promień skrętu niż Claas." - dlaczego tak uważasz?? MF jest "gabarytowo" większy od Axosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    54

właśnie a napisałeś że będzie miał mniejszy promień skrętu od Axosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZ18    1

Jak ie dowiadywałem t styczniu to kosztował coś ok 140 tys zł netto w wersji podstawowej.a interesuje cie zakup tego ciągnika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MisiuMas    0
Napisano (edytowany)

AXOS 340 ile kosztuje wie ktos może??

185 tyś netto w wersji CX

Edytowano przez MisiuMas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
F1traktors    9
Napisano (edytowany)

Oba ciągniki mają perkinsa.Mają po 4 cylindry i po 2 zawory,lecz claas ma tylko turbo a MF ma turbo i intercooler.Pojemność skokową mają tą samą czyli 4400cm3

Moc claasa 320 -Moc przy l. obr. znamionowych (ISO TR 143961, 97/68/EG2) kW/KM -64/87 -Max moment obrotowy-373 wg.ISO

Moc MF'a 5425 -Moc znamionowa wg. ISO kW/KM 60 / 82 -Max moment obrotowy -379 wg.ISO

Edytowano przez F1traktors

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapsel1m    21

Wiem że MF 5035 i Landini POWERMONDIAL mają identyczne silniki PERKINS turbo "TIER3" bezpośredni wtrysk paliwa 1104D-44TA . Jaki symbol ma Claas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Claas Axos ma taki sam silnik Perkins 1104D-44TA 4,4l


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek87    0

hej witam mam zamiar kupić claasa axosa 340 zastanawiam się nad opcją cl a cx

(prawie full opcja przedni TUZ, WOM, TUR, szerokie kapcie, )

czy class arion 430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

Pytanie do czego go potrzebujesz.. Jeśli masz więcej pieniędzy to warto zainwestować w Ariona. On jest stworzony do ładowacza (elektropilot)

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powel173    0

Witam. Potrzebuje informacji przed zakupem ciągnika. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem Claasa Axosa 340 (wersia standardowa) a casem maxxusem 100. Ciągnik miał by słóżyć głównie przy robotach na łace tj.prasowanie sieczenie. Co radzicie??? Do tego Case nie jestem do konca przekonany wydaje mi się że jest zbyt duzo elektroniki. Może komuś te ciągniki już służą wiec prosze o info. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietek    0

Witam.A ja mam dylemat któryu ciągnik wybrać.Mam zamiar kupić ciągnik 90 km wyeliminowałem cjuż wszystkie ciągniki oprócz john deera 5090r i classa axsosa 330.byłem w zambrowie u deelera classa i zaspiewał mi 205 tys brutto z ehr 2 biegi pod obciążeniem klima obciązniki.a w tej samej cenie dostane JD 5090R i to w wersji Comfort.Za classem przemawia tylko to że mniej bedzie palił.jak myślicie który ciągnik wybrać?który jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Przecież w MFach czy Ursusach też masz Perkinsa więc o co chodzi ? Po za tym Claas czy Farmtrack ma całkiem inne wyposażenie więc i cena będzie inna.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Witam.A ja mam dylemat któryu ciągnik wybrać.Mam zamiar kupić ciągnik 90 km wyeliminowałem cjuż wszystkie ciągniki oprócz john deera 5090r i classa axsosa 330.byłem w zambrowie u deelera classa i zaspiewał mi 205 tys brutto z ehr 2 biegi pod obciążeniem klima obciązniki.a w tej samej cenie dostane JD 5090R i to w wersji Comfort.Za classem przemawia tylko to że mniej bedzie palił.jak myślicie który ciągnik wybrać?który jest lepszy?

Weź JD - choćby z tego powodu że mniej straci na wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powel173    0

Witam. Chciał bym zapytać jak sprawuje się w eksploatacji ciągnik Claas Axos 340 lub 410. Ciągnik będzie używany w orce, agregacie, prasie, kosiarce i raz na miesiąc przyciągnąć przyczepę. Jeżeli ktoś ma taki ciągnik to prosił bym o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi błąd 337 wtedy ciągnik przestaje jechać i tylko na niektórych biegach 
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z ładowarką clas scorpion cały czas piszczy i święci czujnik przeciążenia i nie można wysunąć teleskopu 
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ciągniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Więc tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i gaśnie, pokazuje się błąd 414. Wykręcałem moduł silnika i z powrotem wkręciłem, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow błędów i nie wiem od czego sa. Może ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokrętło jest ustawione na zimne powietrze cały czas dmucha ciepłe, linka jest sprawna , mechanizm do którego jest podłączona linka tez się przekręca, czy ktoś wie co może być tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj