bobert21

Claas Axos

Polecane posty

tomek73    576

Popraw posta bo nie wiadomo czy to w € czy w zł.Bo jeśli w zł to powiedz gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki15146    13

@tomek73 Pomyśl trochę to będziesz wiedział czy to w euro czy w zł;....

 

@janusz20 to ładnie zbiłeś cenę, możesz powiedzieć u którego dilera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Diler to się nazywał ,,AMBROŻY'' W BIERUTOWIE. bardzo miła obsługa stały na placu dwa AXOSY jeden c i drugi cx przejechałem sie obydwoma no i cx mi sie bardziej podobał we wrzesniu wybieram się do KALCHEMU PORÓWNAĆ OFERTE CENOWĄ. to napisze tu jaka jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Mam pytanie do kogoś kto posiada AXOSA z EHR.Wiem że w AXOSIE jest EHR oznaczony numerem TCE 9 a w ARIONIE TCE 15 czym one się różnią? I jak ten EHR działa czy ma radar i w ogóle czy jest przydatne to udogodnienie w codziennych pracach. chodzi mi o AXOSA Z góry dziękuje za ewentualne wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Byłem w piątek miła fachowa obsługa tylko cena za tego AXOSA była 5tyś wyższa ale myśle że jak by przyszło do ostatecznej negocjacji to by można było coś jeszcze urwać no i są gotowi na różne delikatne przekręty wiecie ciut wyższą cene w ofercie wystawić a co innego płacić. Mają też tam fajne przyczepy tandem Litewskiej firmy UMEGA bardzo dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

janusz 20 jaki pług planujesz do tego ciągnika i agregat uprawowy , bo sam się przymierzam do clasa tylko ze 320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki15146    13

janusz20 dodatkowo jak by brało się coś więcej na pewno rabacik większy. Jakie firmy stoją jeszcze u nich na placu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczek21    0

tez mi sie spodobał ten claas. Dzwoniłem dzis do zambrowa i za axosa 320cx powiedzial mi cene ok 160tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

wilczek21 ja 2-3 miesiące temu dostałem cenę tzw katalogową na 154 400 netto więc troszkę taniej B) no chyba ,że za ten czas podrożały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Myślałem nad OVERUM 3+1 ten dodatkowy korpus to na wypadek gdybym kiedyś kupił jakiś większy ciągnik cena za takiego to coś około 35tyś myślałem też nad kvernelande cena praktrycznie podobna ale sam nie wiem a agregat to zostaje narazie stary boomet 2,7 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Mam mam taką małą 25 sztuk bydła ok 50 ha do obrobienia łąki i zboża no i jeszcze u szwagra działamy przy 15ha warzyw chcemy to powiększyć ale potrzebny większy ciagnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzikus    0

agro-serwis u darka w zambrowie. u niego już zamówiłem wóz paszowy i tak namówili mnie na tego classa

 

Byłem u ego dealera- najgorsza obsługa klienta jaką widziałem; gościo nie dość, że łaskę mi zrobił poświęcając 5minut to i odpowiadając na pytaniaprzerywał sobie znajdując czas na prywatne rozmowy...

Na koniec jakie moje było ździwienie jak dał mi swoja wizytówkę a tam: "dyrektor sprzedazy" czy jakoś tak. Może źle akurat trafiłem na pana zadrożnego i dealer ok, ale tak mnie ziechęciła ta rozmowa, że nawet claasa skreśliłem z listy kandydatów.


C-330,C-360 3P,JCB 530/70 Super Agri, DF Agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Jedz do kalchemu tam zobaczysz jak wygląda miła obsługa kawa cherbata na dzień dobry a jak jest finalizacja tranzakcji to i coś mocniejszego stawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

można tez polecić dealera clasa w Bierutowa bynajmniej ja byłem miło zaskoczony , każdy ma czas niezależnie czy sprzedawca czy kierownik sprzedaży wytłumaczy co do czego służy co się włącza/wyłącza danym guzikiem można pojeżdzić ciągnikiem ...... B) niema problemu z otrzymaniem specyfikacji i cennika opcji dodatkowych tak więc dealer Ok czego np nie mogę powiedzieć o moim dealerze JD 3 wizyty i zero informacji ciągła laska ze wszystkim B) beznadzieja jednym słowem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

No to u Zdunków Korbankowych to też full kultura B) Kawka, herbata pełne zainteresowanie petentem. A swoją drogą to oddział w Wierzchowiskach handluje MF-ami najlepiej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dew    0

Axos 340 wg danych podnosi z tyłu 5100 kg (310,320,330 - 4200 kg). To fakt czy tylko marketing ? Sprawdzał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Bez przyrządów nic nie zrobisz ;)

Bo maszyny 5T to nie podniesie.

Bo najprawdopodobniej jest to udźwig w osiach haków podnośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOLD    0

czy ma ktoś katalog do claas celtis???

 

odpuść sobie i zapomnij o claasie to są złomy ja mam celtisa 1,5 roku i skrzynia siadła złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ale opinia, tobie siadła i juz złom, o komuś siadła we wszystkich markach jakie tylko są i mówią że to złom. W każdym się to może zdarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Karolek132
      Witam mam problem wyskakuje mi błąd 337 wtedy ciągnik przestaje jechać i tylko na niektórych biegach 
    • Przez Huzi
      Witam mam problem z ładowarką clas scorpion cały czas piszczy i święci czujnik przeciążenia i nie można wysunąć teleskopu 
    • Przez AlbertBert
      Witam. Od niedawna mam problem w ciągniku, pacjentem jest Claas Ares 617atz. Więc tak Traktor zapala, pochodzi sobie z 5-10minut i gaśnie, pokazuje się błąd 414. Wykręcałem moduł silnika i z powrotem wkręciłem, traktor zapalal i chodzil jak nalezy. Teraz gdy to robie nic nie daje nie chce nawet dymka puscic. Nie mam spisu tresci kodow błędów i nie wiem od czego sa. Może ktoś wie o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
    • Przez Xabarx
      witam mam problem z ogrzewaniem, gdy traktor jest nagrzany a pokrętło jest ustawione na zimne powietrze cały czas dmucha ciepłe, linka jest sprawna , mechanizm do którego jest podłączona linka tez się przekręca, czy ktoś wie co może być tego powodem ?
    • Przez korbolix88
      Szukam ogarnietego mechanika. Debica, Tarnow okolice. Skrzynia do remontu. Polecacie kogos? Bede wdzieczny za namiary. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj