bobert21

Claas Axos

Polecane posty

cotn    0

Może wiecie jak kształtują się ceny Axosa 320, w zależności od opcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
davinci    0
Znasz cene tego modelu i moc od ile do ile?

 

 

Najtańsza wersja c 86 km kosztuje 35,200 tys euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolowik    23

Na targach w Kielcach ciągnik który mi się najbrdziej podobał to był właśnie Axos. Najlepszy komfort w kabinie wg mojej subiektywnej oceny. Po sąsiedzku stał Zetor (bodajże Forterra) i przypatrując się z bliska zobaczyłem że oba ciągniki mają ten sam most w przedniej osi! A jak róznica w cenie! Ale gdybym miał nieograniczoną ilość kasy moim wyborem byłby właśnie Axos. Niestety opłacalność w rolnictwie każdy wie jaka jest i "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma" ;) Nawet na fundusze ten ciągnik jest bardzo drogi. Ale to jest "Mercedes" wśród ciągników. :P A i tak kazdy ciągnik idzie w błoto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatysekxD    20

Ja wlasnie mam zamiar kupic Axos'a. Ale wersje 330. Odrazu ladowacz zakladam i tyle. Mam sie czegos dowiedziec bo w poniedzialek jade do Korbankow do Tarnowa Podgornego odbierac prase Claas Rollant 350RC i zalatwic papiery na tego Axos'a wiec moze komus cos sie zapytac? Jesli tak to prosze o kontak na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

witam

 

ma ktoś jakieś nowości na temat Axosa?

słyszałem, że na Węgrzech zaprezentowano Axosa z 4 biegami pod obciążeniem, wprowadzili coś jeszcze?

 

pozdrawiam


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Na Węgrzech zaprezentowali Ariona 400 CIS i Cebis 90, 100 i 110 koni.

Genialna maszyna, super skrzynia, znana z Ariona 500, 600 i MF'a, z nową funkcją - automatu (jak w aucie)

Ustawiasz sobie tylko przy ilu obrotach ma zmieniać półbiegi, zakresy i pedał w podłogę. Świetne w transporcie. Zakochałem sie w skrzyni, kiedy jadąc z podorywką przerzuciłem z B4 na C1, oczywiście bez sprzęgła i maszyna zmieniając zakres się prawie zatrzymała, ale nie zadusiła się i pojechałem dalej. Cholernie mocna i elastyczna skrzynia. Axos tego nie ma i dość łatwo go zadławić.


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Użytkuje ktoś może AXOS-a 330 lub 320 na AF?

Mógłby coś o nim powiedzieć, do jakiego ciągnika go porównać z innych marek, jak się spisuje, czy była jakaś awaria, czego nie ma a co mogło by być lub na odwrót, i czy coś byś zmienił w budowie.

Z góry dzięki za odp.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje ktoś może AXOS-a 330 lub 320 na AF?

Mógłby coś o nim powiedzieć, do jakiego ciągnika go porównać z innych marek, jak się spisuje, czy była jakaś awaria, czego nie ma a co mogło by być lub na odwrót, i czy coś byś zmienił w budowie.

Z góry dzięki za odp.

Ja użytkować nie użytkuję ale za to mój wujek to tak. Ma go z turem Stolla. Porównał bym go do nowych MF 3xxx i 4xxx z mechaniczną skrzynią. Spisuje mu się wzorowo. Przepracował nim ok. 500 mth.

Nie było żadnych awarii. Tylko akumuator się w te duże mrozy rozładował że aż szron z niego wyłaził. Wposażenie według mnie i mojego wujka jest odpowiednie do jego klasy. I mógł by być trochę niższy bo mu do jednej obory z krowami nie wchodzi za to do obory gdzie byki trzyma to tak.

Według mnie ciągnik wart uwagi.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że jestem użytkownikiem Claasa Axosa 330 z turem stolla i według mnie ciągnik jest niezastąpiony ^^. nieduzo pali, siłe ma, i jest bardzo komfortowy. gorąco polecam wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

nie chciało mi się zakładać nowego tematu więc tu zapytam. czy axos 340cx jako główny ciągnik na 45ha to dobry strzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Mi też taki chodzi po głowie a raczej 330CX na 50 ha ale jakoś ostatnio jestem zainteresowany tymi nowymi ursusami co to się mają pojawić na wystawie w bednarach i tak sobie czekam, a ogólnie to claas prezentuje się dość konkretnie wygląda mi na dość zwartą konstrukcje tylko jaka cena mi mówili że ten 330cx to około 150 tyś brutto a ty się już gdzieś pytałeś o ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

ja to już mam ofertę bo jestem w trakcie pisania wniosku na nowy nabór PROW. i na dzień dzisiejszy to 340cx full wypas kosztuje niecałe 200tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

nie. mam przy zetorku i taki zestaw mi odpowiada. potrzebuje mocniejszego ciągnika do orki, prasy, transportu itp. a jak ładowacz zamierzasz kupić to odradzam te polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki0489    10

agro-serwis u darka w zambrowie. u niego już zamówiłem wóz paszowy i tak namówili mnie na tego classa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz731    2

A co Ty już będziesz składał wniosek na PROW? się tak nie spiesz bo to pewnie dopiero od września ruszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Byłem ostatnio u dilera i za AXOSA 330cx zaspiewał mi na początek 201tyś a po negocjacjach 150tyś a ładowacz ok. 30tyś plus osprzęt i oczywiście podatek VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

    • Przez michal24041994
      Witam, posiadam classa 697 atz 2008r od jakiegoś czasu zauważyłem brak mocy,ciągnik nie kopci nie szarpie po prostu tak jakby odpadło mu parę koni,pod lekka górkę zamiast 40 wyjeżdża 33 na pusto z ciężarem wiadomo masakra,kiedyś miałem problem,przejrzałem forum wiem ,że sterownik lubi paść,jest jakiś sposób żeby go sprawdzić domowymi sposobami ? Albo polecicie firmę, która to zrobi i nie będzie naprawić sprawnego? Aaa i jeszcze jeden objaw ciągnik zawsze miał obroty 860 a teraz na 940 lecz jak podciągnę pedał w górę to zejdzie do 860 ale kompletnie nic nie grzebałem przy lince, może to być powiązane? 
      Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ma123
      Witam tak jak w tytule  kupię heder do mercatora 3.60m wschodnia polska 
    • Przez ClaasAres123
      Witam,
      Od pewnego czasu silnik w moim traktorze, pracując na wolnych obrotach, uzyskuje temperaturę maksymalną. Pracując na najwyższych obrotach, pod dużym obciążeniem, temperatura jest ok. Wymieniłem termostat, obydwa czujniki temperatury, lecz na wolnych obrotach dalej się grzeje. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj