Skocz do zawartości
piterMZ

John Deere 6X00 słabo pali

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Ziomal20084    25

hubertuss [usunięto], już wcześniej pisałem ze trzeba sprawdzić pompkę w zbiorniku, a ty nagle teraz się obudziłeś i piszesz ze jest pompka zepsuta, no daj spokój. Idź dalej rozkręcać polonezy.

ps. w takim razie jak jesteś takim mistrzem świata powiedz mi dlaczego ciągnik JD serii E, miał padnięta pompkę elektryczna, a odpalał bez najmniejszego problemu?

przy padniętej pompce zasilającej, common rail tez normalnie odpala, miałem taki przypadek przy jd 5090R. 

Nowe modele JD np 5085 m nie maja pompki elektrycznej i co wtedy?

@AlaCapone nic konkretnego nie piszesz tylko swoje 5gr dokładasz.

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.12, +1p. ostrzeżeń.

hubertuss    483

Fakt napisałeś, aby sprawdzić pompkę. Zgoda. Ale mój pierwszy post w tym temacie odniósł się. Do tego, ze według ciebie z padnięta pompką ciągnik będzie jeździł. Nawet zrozumieć co ktoś pisze nie potrafisz. Za to dobrze idzie ci wyzywanie. Nie pierwszy taki na tym forum.

Po drugie chciał bym cię oświecić. Ciągnik jd 6600 z jakim ma problem założyciel tematu nie ma cr. Więc nie porównuj układów cr z nowych ciągników. Do tych starszych z pompą cav. Bo po raz koleiny ci piszę, że nie masz pojęcia o czym piszesz.

Dwie osoby ci piszą, że się mylisz a ty dalej swoje. Mieszasz poszczególne modele. Które maja inne układy paliwowe i próbujesz udowodnić, że to to samo.

PS gdybyś skupił się tak uważnie na czytaniu ze zrozumieniem jak skupiasz się na wyzywaniu. Zrozumiał byś, że ja nie mówię, że w tym przypadku pompka jest padnięta. Ona jest dobra. Wg mnie przyczyną jest najprawdopodobniej nie szczelność instalacji i cofanie się paliwa. Usterka zaworka jednokierunkowego jest mniej prawdopodobna. Nawet nie wiem czy taki tam jest.

Podsumowując, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Za to dobrze idzie ci wyzywanie. Nigdzie nie napisałem, że pompka jest zepsuta w tym jd 6600. To była twoja błędna diagnoza. Ja tylko próbuje ci wytłumaczyć, że z zepsutą pompką zasilającą ciągnik z pompą mechaniczną cav nie będzie jeździł. Przynajmniej nie w serii 6x00.

Edytowano przez hubertuss

Ziomal20084    25

Wspomnialem tez o seri E gdzie nie ma cr, ale to pominąłeś, takze przeczytaj jeszcze raz.

ps. przypomnialo mi sie bylem u klienta ktory mial 6110, ktory mu ciezko palił, okazało sie ze pompka byla do wymiany, ale widzisz, ciezko palił, ale palił. a pompa jest identyczna jak w 00

Edytowano przez Ziomal20084

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się